Skalpowanie - co o tym myslicie?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

nic nie mamy nic nie damy :583: :607: :sylwester:
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

bartolini
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 sty 2009, 20:54

Nieprzeczytany post autor: bartolini »

Znalazłem to:http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=48926. Ale nie wiem na gdzie będą takie cudaczne wskaźniki jak zamieszczone tam. Znacie jakis program ktory obsluguje ściągnięte z tamtąd wskaźniki?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

bartolini pisze:Znalazłem to:http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=48926. Ale nie wiem na gdzie będą takie cudaczne wskaźniki jak zamieszczone tam. Znacie jakis program ktory obsluguje ściągnięte z tamtąd wskaźniki?
Te wskazniki sciagasz i wrzucasz do katalogu z MetaTraderem 4 (sa na ta platforme) do np.:
C: \\Program Files\MetaTrader 4\Experts\Indicators
Plik .tpl do \MetaTrader 4\templates
Nastepnie restart platformy.
Pamietaj, ze sam system do skalpingu to nie wszystko. Rownie wazny jest czynnik ludzki.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Offek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 17 wrz 2008, 12:34

Nieprzeczytany post autor: Offek »

nasreddin, zajebista ta ostatnia emotka:D

co do systemów i sposobu grania. poczytaj journal od wyżej wspomnianego nasreddina. Kopalnia wiedzy, dużo się nauczyłem:) (szkoda, że niestety to dzieło umarło :cry: )

pm
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:19

Nieprzeczytany post autor: pm »

zaraz jak sie dowiem cos nowego to je ozywie. a tak co bede sie chwalic ile pipsow robie ? a co to komu da ? wieksza czesc wiedzy przekazalem . a przy czytaniu tego ekhm dziela polecam nieco sceptycyzmu :wink:

ops to ja ale z drugiego kompa
pozdrawiam :D

umika3
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 30 mar 2008, 09:15

Nieprzeczytany post autor: umika3 »

Bartolini musisz po prostu przewertować wątki na Systemy i strategie. Do skalpowania nadaje się wiele systemów np. bardzo fajne sygnały daje na m5 i m15 Gmma in color czyli popularna tęcza :) Fxlamer powstawiał t u wszystkie konieczne wskaźniki + opis gry :)
"Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim"

Offek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 17 wrz 2008, 12:34

Nieprzeczytany post autor: Offek »

pm pisze:a tak co bede sie chwalic ile pipsow robie ?
no wiesz, może niektórzy z nas mają kontakty z ruską mafią, kiedyś Cię namierzymy;)

Awatar użytkownika
senemedar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 05 wrz 2008, 09:22

Nieprzeczytany post autor: senemedar »

Bartolini musisz po prostu przewertować wątki na Systemy i strategie. Do skalpowania nadaje się wiele systemów np. bardzo fajne sygnały daje na m5 i m15 Gmma in color czyli popularna tęcza Smile Fxlamer powstawiał t u wszystkie konieczne wskaźniki + opis gry

system Imran Sait'a też wydaje się być cieakwy do skalpu

pm
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:19

Nieprzeczytany post autor: pm »

namierzajcie namierzajcie :D
wynajmiemy kilku afganow niech robia zamach na pentagon czy inny white house obstawimy kilka duzych baniek na lewarze 1:400 na spadek dolara i na kilka pokolen bedziemy mieli spokoj z pieniedzmi :D

tak wlasnie imran sait jest spoko

Awatar użytkownika
senemedar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 05 wrz 2008, 09:22

Nieprzeczytany post autor: senemedar »

pm pisze:... i na kilka pokolen bedziemy mieli spokoj z pieniedzmi :D
O ile broker się wypłaci ;)


Nasreddin, spytam z ciekawości czy stosujesz Imrana w wersji oryginalnej, czy wprowadziłeś tam jakieś modyfikacje?

ODPOWIEDZ