Znaleziono 97 wyników

autor: KrisRapin
25 kwie 2026, 08:47
Forum: Off-topic
Temat: Jaka piękna aferka
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 377

Jaka piękna aferka

Ponieważ nic ostatnio się nie dzieje na forum to lekko poddymiam :)
Piękna aferka: https://www.youtube.com/watch?v=uXYb7_gJqho

Ciekawe, czy ktoś z forum miał kasę w Zondzie.
autor: KrisRapin
17 kwie 2026, 13:50
Forum: Początki na rynku Forex
Temat: Dzwignia
Odpowiedzi: 204
Odsłony: 231549

Re: Dzwignia

UE ograniczyła maksymalną dźwignię do 1:30, a mimo to ponad 70% klientów detalicznych CFD kończy ze stratą
Bo to jest bez znaczenia, czy dźwignia jest 1:100, 1:1000, czy 1:30. Każda z nich jest zabójcza jeśli ktoś nie rozumie czym dźwignia jest.
Zawsze, więc proponuję używać innego słowa - nie ...
autor: KrisRapin
26 lis 2025, 13:08
Forum: Forex Journal
Temat: Ludzie sprzed 2015 roku
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 3040

Re: Ludzie sprzed 2015 roku

A tu jednak w rzeczywistości jeśli chcieć więcej zarobić, to trzeba by poświęcać co najmniej z tyle czasu co chodząc normalnie do pracy, albo jeszcze więcej

To zupełnie nie jest prawda. Wszystko zależy od kapitału. Jeśli masz 10k to oczywiste jest, że nie da się z tego zrobić dużych pieniędzy w ...
autor: KrisRapin
19 paź 2025, 11:23
Forum: Ciekawe linki, reklamy
Temat: Robert Smug - Z Trendem
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 23146

Re: Robert Smug - Z Trendem

Ja troszkę nie rozumiem postów Pana Roberta. Zbyt chaotycznie, z błędami i jakieś wstawki o Chacie GPT.
Odniosę się do tego co zrozumiałem, ale jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie staję po żadnej stronie sporu.
Z tego co widziałem, to na tle wielu innych szkoleniowców tutaj sprawa wydaje się ...
autor: KrisRapin
18 paź 2025, 08:12
Forum: Ciekawe linki, reklamy
Temat: Robert Smug - Z Trendem
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 23146

Re: Robert Smug - Z Trendem

Ze swojej strony dodam jedynie jeszcze fakt, że na korzyść Pana Roberta działa fakt, iż udostępnia On swój swój MyFxBook: https://www.myfxbook.com/members/Profit_Investing/market-trend-follower/10745819

Zalety:
- Konto realne
- Ładny wynik
- Zarówno zyskowne jak i stratne pozycje

Uwaga jednak ...
autor: KrisRapin
17 paź 2025, 18:16
Forum: Forex Journal
Temat: NOSL
Odpowiedzi: 137
Odsłony: 79441

Re: NOSL

Przecież każdy tak podaje. Zysk w stosunku do depozytu. Nikt nie podaje stan majątku w postaci lokat, nieruchomości itp. :)
Popatrz na posty Serola - facet był na tym forum kilkanaście lat (sic!), a jak usłyszał, że 20% rocznie na majątku to bardzo dobry wynik, stwierdził że dla 20% nie warto się ...
autor: KrisRapin
17 paź 2025, 12:25
Forum: Forex Journal
Temat: NOSL
Odpowiedzi: 137
Odsłony: 79441

Re: NOSL

Dla przykładu mam 100k i chce nim obracać na forexie.
Wpłacam 10k do brokera, i będę grać dla przykładu ryzykiem na poziomie 1k.
Lokalnie u brokera to jest aż 10%, czyli na jednym zagraniu mogę zrobić nawet i 50% jak się poszczęści.
Globalnie to jest tylko 1% całego mojego kapitału.
I podejrzewam ...
autor: KrisRapin
16 paź 2025, 08:38
Forum: Ciekawe linki, reklamy
Temat: Robert Smug - Z Trendem
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 23146

Re: Robert Smug - Z Trendem

Chętnie poznam twoje dane jako mojego klienta
Jeśli Pana klienci są tak zadowoleni, a tylko jeden jest niezadowolony to z łatwością można zidentyfikować klienta bez proszenia o to na forum.
Jeśli jednak Pan musi prosić o dokładne przedstawienie klienta i sytuacji, to wygląda na to, że lista ...
autor: KrisRapin
21 wrz 2025, 21:08
Forum: Początki na rynku Forex
Temat: Kredyt
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8788

Re: Kredyt

na cfd robić 10-20% miesiecznie ze 100.000 przy dość małym ryzyku. Ale uważam, że mam odpowiednie umiejętności do tego.
No i kolejny bajkopisarz.
Jeśli możesz robić 10% miesięcznie to nie pozostaje nic innego jak napisać o Tobie książkę, nakręcić film na Netflixie oraz wystawić dla Ciebie nagrodę ...
autor: KrisRapin
13 wrz 2025, 08:10
Forum: Początki na rynku Forex
Temat: Kredyt
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8788

Re: Kredyt

A gdzie autor wątku pisze o jakimkolwiek CFD czy lewarze?
A jaka jest różnica pomiędzy pożyczką o której napisał autor, a lewarem? To jest jeden i ten sam mechanizm, tylko różni się w kwestiach formalnych. To i to jest pożyczką i mechanizm jest podobny, jeśli nie ten sam.

Dlatego właśnie tak ...