Znaleziono 1316 wyników
- 02 cze 2026, 19:36
- Forum: Brokerzy Forex
- Temat: Taki broker jest mi potrzebny, czy ktoś poleci ?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 621
Re: Taki broker jest mi potrzebny, czy ktoś poleci ?
1. Szukam brokera z jak najwyższym lewaren na Oil.
Bo np ICM pół godziny przed zamknięcicm rynku zmniejsza lewar do 1/50.
Ktoś może polecić ?
2. Czy jest jakiś w miare OK broker, który ma opcję wpłaty w krypto i wypłaty w krypto bez ograniczeń. Lub wpłaty jakkolwiek a wypłaty w krypto bez ...
- 24 kwie 2026, 20:12
- Forum: Forex - dyskusje ogólne
- Temat: kwit 8c
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 280
Re: kwit 8c
PIT 8c wystawia broker. Jeśli nie wystawia to sam musisz policzyć i się rozliczyć.
- 14 kwie 2026, 19:20
- Forum: Brokerzy Forex
- Temat: Tickmill UK/EU - Broker Forex
- Odpowiedzi: 775
- Odsłony: 570894
Re: Tickmill UK/EU - Broker Forex
Na innych sieciach działa!!
Co się zmieniło w mojej? Jakieś dziwne zabezpieczenia?
Co się zmieniło w mojej? Jakieś dziwne zabezpieczenia?
- 14 kwie 2026, 10:39
- Forum: Brokerzy Forex
- Temat: Tickmill UK/EU - Broker Forex
- Odpowiedzi: 775
- Odsłony: 570894
Re: Tickmill UK/EU - Broker Forex
Cześć
Mam problem z mt4 w Tickmillu na Androidzie i apple. Odinstalowanie i ponowna instalacja działa na kilka godzin. Po włączeniu nie aktualizuje się , notowania wiszą, wykres stoi w miejscu. Macie rozwiązanie albo podobne doświadczenia? Czat na androidzie też nie działa
Wypłaty przechodzą
Mam problem z mt4 w Tickmillu na Androidzie i apple. Odinstalowanie i ponowna instalacja działa na kilka godzin. Po włączeniu nie aktualizuje się , notowania wiszą, wykres stoi w miejscu. Macie rozwiązanie albo podobne doświadczenia? Czat na androidzie też nie działa
Wypłaty przechodzą
- 11 mar 2026, 07:16
- Forum: Forex - DayTrading
- Temat: DayTrading: Środa 11.03.2026
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 850
Re: DayTrading: Środa 11.03.2026
Cześć 
Może szort na nasdak?
Może szort na nasdak?
- 11 mar 2026, 07:12
- Forum: Forex - dyskusje ogólne
- Temat: Rozliczenia PIT.
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 697
Re: Rozliczenia PIT.
Zapytaj księgowego. Tak na chłopski rozum, dlaczego transakcje na forex ktoś rozlicza pitem 11?
- 10 mar 2026, 10:15
- Forum: Forex - DayTrading
- Temat: DayTrading: Wtorek 10.03.2026
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 2026
Re: DayTrading: Wtorek 10.03.2026
Dzieńdoberek 
Short na nasdaq i wyzerowanie tygodniówki. Ogólnie jestem nastawiony prowzrostowo w długim terminie ale ostatnio tak buja, że odpalam szorty a na dole kupuję.
Miłego
Short na nasdaq i wyzerowanie tygodniówki. Ogólnie jestem nastawiony prowzrostowo w długim terminie ale ostatnio tak buja, że odpalam szorty a na dole kupuję.
Miłego
- 10 mar 2026, 10:10
- Forum: Forex Journal
- Temat: Skubacz Journal
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1691
Re: Skubacz Journal
Codziennie handlujesz?
- 05 mar 2026, 07:30
- Forum: Forex - DayTrading
- Temat: DayTrading: Czwartek 05.03.2026
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 707
Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2026
Jaki tu spokój...
Short na nq z sl
Short na nq z sl
- 03 mar 2026, 12:21
- Forum: Forex - dyskusje ogólne
- Temat: AllInTraders (Elite Expert Club)
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 10663
Re: AllInTraders (Elite Expert Club)
Przeczytaj poprzedni post.