Znaleziono 1316 wyników

autor: meylo
02 cze 2026, 19:36
Forum: Brokerzy Forex
Temat: Taki broker jest mi potrzebny, czy ktoś poleci ?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 621

Re: Taki broker jest mi potrzebny, czy ktoś poleci ?


1. Szukam brokera z jak najwyższym lewaren na Oil.
Bo np ICM pół godziny przed zamknięcicm rynku zmniejsza lewar do 1/50.
Ktoś może polecić ?

2. Czy jest jakiś w miare OK broker, który ma opcję wpłaty w krypto i wypłaty w krypto bez ograniczeń. Lub wpłaty jakkolwiek a wypłaty w krypto bez ...
autor: meylo
24 kwie 2026, 20:12
Forum: Forex - dyskusje ogólne
Temat: kwit 8c
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 280

Re: kwit 8c

PIT 8c wystawia broker. Jeśli nie wystawia to sam musisz policzyć i się rozliczyć.
autor: meylo
14 kwie 2026, 19:20
Forum: Brokerzy Forex
Temat: Tickmill UK/EU - Broker Forex
Odpowiedzi: 775
Odsłony: 570894

Re: Tickmill UK/EU - Broker Forex

Na innych sieciach działa!!
Co się zmieniło w mojej? Jakieś dziwne zabezpieczenia?
autor: meylo
14 kwie 2026, 10:39
Forum: Brokerzy Forex
Temat: Tickmill UK/EU - Broker Forex
Odpowiedzi: 775
Odsłony: 570894

Re: Tickmill UK/EU - Broker Forex

Cześć 🙂
Mam problem z mt4 w Tickmillu na Androidzie i apple. Odinstalowanie i ponowna instalacja działa na kilka godzin. Po włączeniu nie aktualizuje się , notowania wiszą, wykres stoi w miejscu. Macie rozwiązanie albo podobne doświadczenia? Czat na androidzie też nie działa 😞
Wypłaty przechodzą 😉
autor: meylo
11 mar 2026, 07:16
Forum: Forex - DayTrading
Temat: DayTrading: Środa 11.03.2026
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 850

Re: DayTrading: Środa 11.03.2026

Cześć :)
Może szort na nasdak?
autor: meylo
11 mar 2026, 07:12
Forum: Forex - dyskusje ogólne
Temat: Rozliczenia PIT.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 697

Re: Rozliczenia PIT.

Zapytaj księgowego. Tak na chłopski rozum, dlaczego transakcje na forex ktoś rozlicza pitem 11?
autor: meylo
10 mar 2026, 10:15
Forum: Forex - DayTrading
Temat: DayTrading: Wtorek 10.03.2026
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 2026

Re: DayTrading: Wtorek 10.03.2026

Dzieńdoberek :)
Short na nasdaq i wyzerowanie tygodniówki. Ogólnie jestem nastawiony prowzrostowo w długim terminie ale ostatnio tak buja, że odpalam szorty a na dole kupuję.
Miłego :)
autor: meylo
10 mar 2026, 10:10
Forum: Forex Journal
Temat: Skubacz Journal
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1691

Re: Skubacz Journal

Codziennie handlujesz?
autor: meylo
05 mar 2026, 07:30
Forum: Forex - DayTrading
Temat: DayTrading: Czwartek 05.03.2026
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 707

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2026

Jaki tu spokój...
Short na nq z sl ;)
autor: meylo
03 mar 2026, 12:21
Forum: Forex - dyskusje ogólne
Temat: AllInTraders (Elite Expert Club)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 10663

Re: AllInTraders (Elite Expert Club)

lukgan728 pisze: 02 mar 2026, 11:34 A ile taki mentoring trwa? I ile kosztuje?
Przeczytaj poprzedni post.