Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Nie musisz odpalać za każdym razem instalator.
Zakładasz katalog np. MT4_1 i do niego wklejasz zawartość "oryginalnej" instalacji...możesz tak robić X razy MT4_2 itd i wszystkie będą uruchamiać się bez problemu. Skrót na Pulpit do każdej wersji to już chyba będziesz wiedział jak zrobić.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie, sposobów jest kilka. Z tym, że właśnie warto dodać, iż obecna wersja MT4 umożliwia uruchomienie konta niezależnie od tego od jakiego brokera ją pobraliśmy. Wystarczy wpisać nazwę brokera w oknie z serwerami i wyszuka nam całą listę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Dzięki.
MT4 od Pepperstone nie pyta o ścieżkę przy instalacji. Ale skopiowanie katalogu już pomogło :)
Dzięki.

No to są 2 konta z różnymi EA.
Pierwszy Automaten działa ze stałym SL 6pipsów i TP 7 pipsów.
Drugi Automat 2, eksperymentalny bo to już nie skalpowanie. Stałe TP 20pipsów, SL 10 pipsów.
Tester strategii, który jest wg mnie nic nie warty, a do tego ja nie wierzę w zarabianie inaczej niż skalpowanie, dał niespodziewanie dobre wyniki, i chcę zobaczyć w realu jak to będzie.

Aha, trzeci widget nie zapisuje się w podpisie, więc dla ciekawych jest ale link.

EA będą grały na danych, ciekawe czy przetrwają te wszystkie dzisiejsze. Są ustawione tylko tak, że nie grają na rozszerzonych spreadach powyżej 2 pipsów, no ale w Pepper te rozszerzenia trwają w sumie kilka sekund, a potem to już niech się dzieje.
Obrazek
Obrazek

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Co się stało z Twoimi linkami do rachunków ?
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Na razie wstrzymuje się z EA do 13 go marca, niestety.
EA pootwierało 2 pozycje nie zgodnie z założeniami, choć pozycje lekko zyskowne. Więc EA do przerobienia, plus testy na Demo, to musi potrwać. Coś też czuje, że nie będzie łatwo przenieść systemu na EA, ale zobaczymy.
Może i dobrze, akurat pobawie się w konkursie TMS w tym czasie.
Sea Cloud Manual chwilowo poza Myfxbook, tyle rachunków plus konkurs, zabrakło platform i komputerów :) żeby wszystko naraz działało :) .
Rachunek konkursowy też podepne pod myfxbook.
Sam już nie wiem którym rachunkiem porządniej pograć.
A są jakieś kopiarki, może ktoś polecić?
Bo jak przysiąde nad konkursem, to Sea Cloud Manual juz nie pogram i odwrotnie. Przy skalpowaniu nie da się grać trzema rachunkami :)
Może ktoś polecić jakąś kopiarkę. W ogóle takie kopiarki dobrze działają i będzie sens scalpowac na 2-3 rachunkach jednocześnie? Ma ktoś doświadczenie?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Darro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2017, 07:54

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: Darro »

Ja uzywam Forex Copier 2 - obsługuje dowolna ilosć kont brokerskich i MT4. Mam na bieżąco otwarte 4 MT4 i ustawiam w Forex Copier 2 różne parametry dla każdego z kont. Jedno konto to master a reszta to slave-y.
Jest niezawodna ,używałem 2 lata 1 wersję ,teraz v.2 i co ważne bardzo łatwa w obsłudze i instalacji.
Troche o tym znajdziesz tu : https://comparic.pl/forex-copier-2-fore ... c-trading/
Capture_1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Forex Copier 2 wygląda dobrze, tyle że 900zł. Trochę ryzyko, jak okaże się, że nie będzie taki słodki w rzeczywistości? :)
No ale dzięki za info, warte przemyślenia.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Chwilowa przerwa na czas konkursu TMS.
Obrazek
Obrazek

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: hal »

juszjuszmilion. Skorzystaj z mojego fxrobots.pl - obecnie najszybsza kopiarka w świecie FX. Można kopiować z jednego terminalu do wielu oraz odbierać z wielu źródeł zlecenia. Szczegóły są na stronie i na forum.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Sea Cloude 1.0, przy okazji test Pepperstone

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Dzięki za info. Wygląda ciekawie, przyjrzę się :)
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ