Scalping.........

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Scalping.........

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

maximos pisze:
Caldeborn pisze:Jak scalping to tylko na max. dzwigni. Wtedy nie bedziesz robic takich glupot jak dodawanie pozycji. Jak zrobisz SO to poszukaj innej pracy. Nie wszyscy moga byc traderami. Powodzenia
tego typu wypowiedzi raczej mi nie pomagają i są nie potrzebne po co je pisać ja poprosiłem o jakieś wskazówki które mogą pomóc a nie krytykowanie dokładnaia pozycji. Czesto rynek wraca podołożeniu pozycji i mozna też się wybronić.
Widze, ze toleracja jest Ci obca. Jezeli chcesz cos robic to rob to dobrze albo daj na wstrzymanie. Najwyrazniej nie wiesz gdzie otwierac pozycje. Musisz to robic lepiej. Twoje wskazniki napewno pokazuja dlaczego zrobiles blad i postaraj sie tego wiecej nie robic. Jezeli tego nie pokazuja to mozesz je na spokojnie usunac z wykresu(albo z pod wykresu). Po co Ci strategia ktora oszukuje. Moze powinienes cos zmienic albo zmienic sam siebie. Moze to Ty jestes problemem a nie strategia. Moze powinienes nauczyc sie czytaj lepiej wskazniki. To nie jest gra komputerowa gdzie ktos Ci powie: " jak zejdziesz ze schodow to skrec w lewo a nie w prawo to nie stracisz kolejnego zycia".
Jak juz znajdziesz swoj blad to 6 pipek(na czysto) dziennie z lewarem 30:1 na edku i po 2 latach z tysiaca euro zrobisz prawie dwie banki. Masz caly dzien zeby to zrobic to zrob to tak zebys nie mial SO.
W zalaczniku.
Najlepsze wejscia sa na podwojnej dywergencji. Na dobrym wskazniku widac juz ja na kilkanascie minut przed a nie po.
Powodzenia.
Ps. Jak zrobisz SO to poszukaj innej pracy. Nie wszyscy moga byc traderami. Ciagle aktualne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maximos
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2018, 00:56

Re: Scalping.........

Nieprzeczytany post autor: maximos »

jak nie jest to tajemnica to jakich wskaźników używasz i jakie ustawienia ?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Scalping.........

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

BB i CCI. W dziale systemy i strategie: "BB i CCI handel na m1" znajdziesz tam troche na ten temat. Ustawienia to sam musisz do tego dojsc. Kazdy instrument ma inna dynamike i inne ustawienia. Inne ustawienia sa na m1 i inne na m5. Ale tego to chyba nie musze tlumaczyc. Jak masz pytania to pytaj na tamtym dziale. Powodzenia

ODPOWIEDZ