Scalping

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

seedraev pisze:No i na jutro zostało 8,7 % :D
nie sadzisz ze grajac scalpem zbyt dlugie siedzenie przed monitorem dosyc mocno obciaza psychike? nie lepiej grac jakis tam czas np od 9-15? wykonczysz sie czlowieku jak tak bedziesz siedzial :) wykonczysz siebie i depo :)

zerknalem na Twoje konto myfxbook, tam w historii masz transakcje od praktycznie polnocy tego dnia. grasz automatem? o co tu chodzi?
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

qba3
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:43

Nieprzeczytany post autor: qba3 »

nie żebyśmy cię zniechęcali ale kolega ma racje wykończysz się a jak to demko to nie warto
Big wheels keep on turning

Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

jak się czuje kasę na wyciągnięcie ręki to jak tu można spać? Ja w nocy na ***usd specjalnie wstałem,by 60 pips zgarnąć..... wiec kasa nie zna pory dnia ani nocy... ma być jej dużo i w dużych ilościach.

powodzenia seedraev



edit

nie doczytałem, że to demko..... lepiej przez to nie zarywać nocek

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

sgorn pisze:
seedraev pisze:No i na jutro zostało 8,7 % :D
nie sadzisz ze grajac scalpem zbyt dlugie siedzenie przed monitorem dosyc mocno obciaza psychike? nie lepiej grac jakis tam czas np od 9-15? wykonczysz sie czlowieku jak tak bedziesz siedzial :) wykonczysz siebie i depo :)

zerknalem na Twoje konto myfxbook, tam w historii masz transakcje od praktycznie polnocy tego dnia. grasz automatem? o co tu chodzi?
Racja za dużo przed tym siedzę :( Uczę się forexu od 2,5 roku i cały czas miałem wtopy, wiec się wkurzyłem:) i obiecałem sobie ze muszę to wreszcie zrozumieć :)
Po dwu tygodniowym urlopie, od poprzedniego tygodnia
cały czas siedzę i obserwuję i uczę się. To już ostatni tydzień od następnego mam nadzieje już real i po kilka godzin dziennie :D

P.S. Zagapiłem sie i na jutro zostało 10,5 % :)

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

qba3 pisze:nie żebyśmy cię zniechęcali ale kolega ma racje wykończysz się a jak to demko to nie warto
No niestety demko :( ale uwierz ze warto kiedyś nawet na demko nie mogłem nic ugrać :( a teraz to z nudów wale jak popadnie zlecenia a później staram się odrobić :D. Siedzę tyle na demku ponieważ uczę się obserwować cenę jak reaguje na określone poziomy, na realu bardziej byłem skupiony na kasie niż na obserwowaniu ceny. Dlatego na demie mam masę zleceń czasami bezsensowne, ponieważ tak łatwiej wiedzę reakcje ceny i bardziej się koncentruje.

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

seedraev pisze:ale uwierz ze warto kiedyś nawet na demko nie mogłem nic ugrać
Wiem dokładnie co czujesz - sam tak kiedyś miałem :D
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

Cel osiągnięty 2,5 % na plus :D
DD 0,9 %
Max zysk 2,5 %

Teraz testy rożnych zagrań większym lotem i próba odrobienia wczorajszych strat :D
Zostało 8,0 % :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

klonmarcin pisze:
seedraev pisze:ale uwierz ze warto kiedyś nawet na demko nie mogłem nic ugrać
Wiem dokładnie co czujesz - sam tak kiedyś miałem :D
Najgorzej było uwierzyć, że zarabianie na forex jest możliwe. Jak już uwierzyłem to zacząłem szukać sposobów na osiąganie zysków. Do tego dołożyłem prace nad sobą, czyli obserwacja emocji podczas tradingu, wyrzucania z głowy myśli życzeniowych "a może kurs się odwróci" oraz myśli typu "nie ma szans na tym zarabiać". Masę pracy jeszcze przede mną, ale widzę "światełko w tunelu" a to dodaje mi ogromnych sił :D

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

Analiza z MT4 :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

seedraev
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: seedraev »

Przykład wejścia ZL na M5 rachunek real :)

Błędy : za wcześnie zamknięte zlecenie, można było więcej zgarnąć, myslałem ze zl najniższe zadziała. Wejście dłuższe było na myfxbook :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ