Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

Adrianoforex

to są moje wpisy w tym jurnalu:
strona 7
niemiaszek pisze:Philson_Investments
a jednak dawny pomysł wszedł w etap realizacji i co najważniejsze się rozkręca... :wink:
gratki i powodzenia :564:
niemiaszek pisze:Adrianoforex
daruj sobie... wszystkie spółdzielnie mieszkaniowe też KNF będzie kontrolował, bo taką mają nazwę :?:

na ich stronie masz wszycho napisane, więc bez emocji na chłodno wystarczy przeczytać, ale trzeba się zalogować, żeby mieć dostęp do dokumentów :idea:
http://philson-investments.com/informac ... ielni.html

kolejność jest taka:
STATUT - REJESTRACJA CZŁONKÓW - ZAWIĄZANIE SPÓŁDZIELNI - WYBÓR ZARZĄDU - REJESTRACJA W KRS - NADANIE REGON I NIP... więc wszystko w swoim czasie :wink:
strona 10
niemiaszek pisze:
Adrianoforex pisze:Pytanie jaki odsetek z tych wejść na waszą stronę to odwiedziny KNF, prokurtury, ABW i Policji
jeżeli jesteś pewien, że to przedsięwzięcie/działalność to jeden wielki wał, przestępstwo to sam zgłoś na psiarnię, do KNF lub ABW i po sprawie, ale wprowadzanie organów ścigania w błąd to jest przestępstwo i to ścigane z urzędu, więc wybór należy do Ciebie :idea: :roll:

a tu są Twoje
strona 8
Adrianoforex pisze: Dobrze, że atmosfera w narodzie sprzyja piętnowaniu i ściganiu takich "profesjonalistów". Niemiaszek tu nie ma co czekać. To twoi znajomi, koledzy?
strona 11
Adrianoforex pisze: Pytane skąd ich zna Niemiaszek, że tak broni.
strona 12
Adrianoforex pisze:Mnie interesuje teraz już tylko jedno. Skąd ta znajomość z Niemiaszkiem i jego naganianie. :roll:

ciągle się mój nick przewija w Twoich postach i nie bardzo wiem do czego zmierzasz :?:

to że kogoś znam o niczym nie świadczy, a Twoje domysły i insynuacje mają się nijak do całej sytuacji, a tym bardziej moich wpisów, więc jak możesz przeczytaj jeszcze raz to co ja napisałem w tym jurnalu, ale nie siej zamętu i nie "wrzucaj" mnie do czegoś z czym nie mam nic wspólnego :!:

napisałem tylko, że dawny pomysł wszedł w etap realizacji...
faktem jest, że pomysł był wspólny w 2013(mój i kolegi), więc znam temat od strony prawnej opinii dwóch kancelarii i na tym moja rola w tym się zakończyła z ewidentnym brakiem kontaktu od tamtej pory do chwili obecnej...
nie wiem ile osób jest w to zaangażowanych, ale napewno znam tylko jedną i nie zaspokoję Twoją ciekawość, bo nic więcej nie jestem w stanie wnieść w tym wątku, gdyż poprostu nie znam szczegółów...
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

I o to mi tylko chodziło Niemiaszek. Nie musisz się spinać. Widzę, że nie ma sensu tutaj pisać bo i tak część moich postów jest wycinana. Dziwne.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MR. D pisze:Bardzo dużo mamy w tym kraju ograniczeń hamujących przedsiębiorczość, które nikomu nie służą.
Tu nie sposób się z kolegą nie zgodzić.
MR. D pisze:Chciałbym żyć w kraju w którym jak ktoś ma jakiś pomysł to go realizuje a państwo mu nie przeszkadza
Ja już chyba nie wierzę, że Polska mogłaby takim krajem być. Czytaj: chcesz żyć w takim kraju = zmień miejsce zamieszkania. Nasze państwo po prostu niszczy przedsiębiorców, traktując ich jak dojne krowy a nawet gorzej. O krowę nawet najgorszy rolnik jednak jakoś tam dba. Nie da jej umrzeć z głodu, a aparat państwowy bez skrupułów może pozbawić Cię środków do prowadzenia biznesu i życia. Przykładów można by mnożyć.
MR. D pisze:Zgadzam sie z Tobą pytanie tylko gdzie były te wszystkie instytucje jak Amber skubało ludzi? Skoro to jest fikcja to po co ją utrzymywać? Uczciwi ludzie przechodzą przez piekło certyfikacji, pozwoleń, kontroli. Cwaniacy bez trudu omijaja system i działają w najlepsze.
Wiesz ... przecież nie tak dawno człowiek pełniący obowiązki ministra spraw wewnętrznych stwierdził, że nasze państwo jest fikcją. Ale chyba jednak lepiej ją utrzymać prawda ?

Racja, że KNF jest instytucją, która bardzo słabo chroni obywateli. Ale jednak jakąś tam ochronę daje i pewnie w jakimś stopniu powstrzymuje zakusy i skalę działalności cwaniaków.
Więc mimo, że generalnie zgadam się z Twoim zdaniem to chyba jednak nie byłbym za likwidacją tej fikcji. Branża finansowa rzec można z "natury" przyciąga cwaniaków i kombinatorów, lepiej by nad nimi jednak był jakiś bat nawet jeśli mają oni świadomość, że używany jest rzadko.
Green
Obrazek
Obrazek

mariomisiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:21

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: mariomisiek »

Parodią jest to, że to PRL dał nam prawdziwą wolność gospodarczą tj ustawę Wilczka 5 stron słownie : pięć stron, która stworzyła setki tysięcy miejsc pracy,a dynamika rozwoju z tamtych czasów jest dziś nieosiągalna, każdy następny rząd rzucał tylko kłody lub tak jak PO tworzył dziesiątki tysięcy miejsc pracy dla urzędników :-(

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

28.04.2015r. W końcu jakieś lepiej czytające się dywagacje.
Dziękuje Misiacyk za wszystkie udzielone odpowiedzi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Dzisiaj 2xSL chyba po 5 pipsów reszta całkiem dobrze i bez strat.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

green7 pisze:
MR. D pisze:Bardzo dużo mamy w tym kraju ograniczeń hamujących przedsiębiorczość, które nikomu nie służą.
Tu nie sposób się z kolegą nie zgodzić.
MR. D pisze:Chciałbym żyć w kraju w którym jak ktoś ma jakiś pomysł to go realizuje a państwo mu nie przeszkadza
Ja już chyba nie wierzę, że Polska mogłaby takim krajem być. Czytaj: chcesz żyć w takim kraju = zmień miejsce zamieszkania. Nasze państwo po prostu niszczy przedsiębiorców, traktując ich jak dojne krowy a nawet gorzej. O krowę nawet najgorszy rolnik jednak jakoś tam dba. Nie da jej umrzeć z głodu, a aparat państwowy bez skrupułów może pozbawić Cię środków do prowadzenia biznesu i życia. Przykładów można by mnożyć.
MR. D pisze:Zgadzam sie z Tobą pytanie tylko gdzie były te wszystkie instytucje jak Amber skubało ludzi? Skoro to jest fikcja to po co ją utrzymywać? Uczciwi ludzie przechodzą przez piekło certyfikacji, pozwoleń, kontroli. Cwaniacy bez trudu omijaja system i działają w najlepsze.
Wiesz ... przecież nie tak dawno człowiek pełniący obowiązki ministra spraw wewnętrznych stwierdził, że nasze państwo jest fikcją. Ale chyba jednak lepiej ją utrzymać prawda ?

Racja, że KNF jest instytucją, która bardzo słabo chroni obywateli. Ale jednak jakąś tam ochronę daje i pewnie w jakimś stopniu powstrzymuje zakusy i skalę działalności cwaniaków.
Więc mimo, że generalnie zgadam się z Twoim zdaniem to chyba jednak nie byłbym za likwidacją tej fikcji. Branża finansowa rzec można z "natury" przyciąga cwaniaków i kombinatorów, lepiej by nad nimi jednak był jakiś bat nawet jeśli mają oni świadomość, że używany jest rzadko.
A może to my jesteśmy u siebie. Mamy sznsę zdecydować kto będzie nam ustalał podatki, rządził nami, leczył nas, wypłacał emerytury (decydował o całokształcie) Może należy iść i wypowiedzieć własne zdanie?. Kandydatów jest jedenastu. Jest w czym wybierać.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Witam po dłuższej przerwie,

https://www.tradingview.com/chart/EURUSD/hpAqVGEr-NFP/ najpierw wzrosty...
potem spadki https://www.tradingview.com/chart/EURUS ... tUT-13-08/
Aktualnie układ jest jeszcze spadkowy, jednak na wykończeniu ruchu. dzisiejszy FOMC może dać pretekst do odbicia lub finalnego ruchu down po którym będziemy się podnosić.

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Odświeżę trochę temat. Widzę, że Panowie działają i całkiem fajnie im idzie: https://www.myfxbook.com/members/Krysti ... nEjv2aX22n

Może ktoś korzysta?

Oglądałem jakiś film na YT z Panem Szperą, bodajże na TJS. Robi wrażenie bardzo pewnego siebie, co w tradowaniu jest potrzebne.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

ODPOWIEDZ