Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Philson_Investments pisze:To ja dorzucę ku pokrzepieniu serc - screen.
Adrianoforex mi świadkiem że potrafię lepsze spreparować :D więcej danych uwzględnić :D
Widzisz a Ty się dziwiłeś jak śmiać mi się chciało widząc takie "dowody" :shock: :lol:

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Leonardo pisze:
Philson_Investments pisze:To ja dorzucę ku pokrzepieniu serc - screen.
Adrianoforex mi świadkiem że potrafię lepsze spreparować :D więcej danych uwzględnić :D
Widzisz a Ty się dziwiłeś jak śmiać mi się chciało widząc takie "dowody" :shock: :lol:

Pozdrawiam,
Leo
Problem jest jednak taki, ze ja to robię dla fanu; Nie muszę niczego preparować i tu jest moja przewaga nad wami:)
Proponowałem już przygotowanie kont i porównanie statystyk pod koniec miesiąca, jakoś nikt z odwiedzających jurnal nie podjął rękawic by się nie skompromitować. Na tym odpowiedzi w jurnalu kończę. Jak coś konkretnego proszę na priv.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Przewagę powiadasz :shock: :lol: szkoda że jej nie widać :( :roll:
Obrazki są mało wiarygodne według mnie. :wink: Tak, właśnie.

Sayonara,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Philson_Investments pisze:
Leonardo pisze:
Philson_Investments pisze:To ja dorzucę ku pokrzepieniu serc - screen.
Adrianoforex mi świadkiem że potrafię lepsze spreparować :D więcej danych uwzględnić :D
Widzisz a Ty się dziwiłeś jak śmiać mi się chciało widząc takie "dowody" :shock: :lol:

Pozdrawiam,
Leo
Problem jest jednak taki, ze ja to robię dla fanu; Nie muszę niczego preparować i tu jest moja przewaga nad wami:)
Proponowałem już przygotowanie kont i porównanie statystyk pod koniec miesiąca, jakoś nikt z odwiedzających jurnal nie podjął rękawic by się nie skompromitować. Na tym odpowiedzi w jurnalu kończę. Jak coś konkretnego proszę na priv.


Każdym swoim postem podcinasz sobie skrzydła. Ja już powklejałem twoje teksty na temat tradingu, aby nie zniknął dowód twoich kompetencji. Mnie interesuje teraz już tylko jedno. Skąd ta znajomość z Niemiaszkiem i jego naganianie. :roll:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Im dłużej to czytam tym bardziej niedowierzam. Wydawało mi sie, ze ludzie grający na forex to ludzie otwarci i przedsiębiorczy a tu widzę jak bardzo byłem w błędzie. Licencje, krs, ABW tu już ktoś pojechał, KNF i Bóg wie co jeszcze. Chciałbym żyć w kraju w którym jak ktoś ma jakiś pomysł to go realizuje a państwo mu nie przeszkadza. Robię interesy od ponad 10 lat w dwóch rożnych sektorach i powiem Wam jedno. Te wszystkie wymogi, inspektoraty, instytuty, inspekcje, certyfikacje nie chronią obywateli. Firmom z rożnych branż które zaczęły wiele lat temu w czasach kiedy nie trzeba było dawać instrukcji obsługi do rękawiczek zależy żeby rynek został zamknięty. Lobbują na rzecz tych wszystkich utrudnień bo stać je na to żeby ponosić ich koszty w przeciwieństwie do młodych firm, które dopiero startują i nie maja szans udźwignąć takich kosztów. Nie znam autora wątku i nic mnie z nim nie łączy i pewnie nic nie połączy, ale załamany jestem jak widzę ze przedsiębiorczy ludzie grający na forex myślą w takich kategoriach.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Każdy zna te historie. Pytanie tylko czy Państwo ma myślec za obywateli? Tutaj możemy sie sprzeczać. Moja wypowiedz miała charakter ogólny i nie odnosiła sie od instytucji finansowych bo te mi sa obce. Bardzo dużo mamy w tym kraju ograniczeń hamujących przedsiębiorczość, które nikomu nie służą. Moj kolega importuje rękawice do prac ogrodowych. Kupuje je z fabryk w której kupują większe podmioty. Sprzedaje taniej bo ma niższe koszty. Ostatnio miał bardzo duże nieprzyjemności bo w instrukcji obsługi do rękawic :d nie umieścił punktu konserwacja. W dużych firmach zatrudniających kilkunastu specow od certyfikacji któryś by sie pewnie doczytał w normie takiego wymogu. Czy jego produkt jest gorszy?, czy stwarza zagrożenie dla użytkownika przez to ze nie ma tego punktu w instrukcji obsługi rękawic. Tak zgodnie z Unijną norma na rękawice powinna być instrukcja obsługi złożona z wielu punktów jak przechowywać, konserwować, transportować itp. Mamy tak dużo rożnych idiotycznych wymogów ze ceny nam szybują w kosmos i dlatego jesteśmy kompletnie niekonkurencyjni. Małe firmy sie zwijają a duże podnoszą ceny bo gdzieś pensje tych speców musza być zawarte. Wracając do tematu. Znam tylko dwóch doradców finansowych nie wiem czy maja jakieś papiery. Żadnemu z nich nie powierzyłbym złamanego grosza. Dziwne ze przy tak luźnym podejściu jeszcze nigdy sie nie naciąłem. Jakoś nie wierzyłem w zyski Amber Gold. Czy jest sens istnienia organów takich jak KNF które przez tyle lat nic z Amber nie zrobiły poza umieszczeniem na czarnej liście. Amber nawet sprawozdań finansowych nie składało czy KRS coś zrobił w związku z tym ? Temat na dłuższa dyskusje :564:

Misiacyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:01

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Misiacyk »

MR. D pisze:Im dłużej to czytam tym bardziej niedowierzam. Wydawało mi sie, ze ludzie grający na forex to ludzie otwarci i przedsiębiorczy a tu widzę jak bardzo byłem w błędzie. Licencje, krs, ABW tu już ktoś pojechał, KNF i Bóg wie co jeszcze. Chciałbym żyć w kraju w którym jak ktoś ma jakiś pomysł to go realizuje a państwo mu nie przeszkadza. Robię interesy od ponad 10 lat w dwóch rożnych sektorach i powiem Wam jedno. Te wszystkie wymogi, inspektoraty, instytuty, inspekcje, certyfikacje nie chronią obywateli. Firmom z rożnych branż które zaczęły wiele lat temu w czasach kiedy nie trzeba było dawać instrukcji obsługi do rękawiczek zależy żeby rynek został zamknięty. Lobbują na rzecz tych wszystkich utrudnień bo stać je na to żeby ponosić ich koszty w przeciwieństwie do młodych firm, które dopiero startują i nie maja szans udźwignąć takich kosztów. Nie znam autora wątku i nic mnie z nim nie łączy i pewnie nic nie połączy, ale załamany jestem jak widzę ze przedsiębiorczy ludzie grający na forex myślą w takich kategoriach.
Wszystko byłoby OK, gdyby na świecie żyli sami uczciwi ludzie chcący innym dać zarobić.. Prywatnie inwestując swoje ciężko zarobione pieniądze też chcesz mieć pewność, że broker (często MM) jest uczciwy i nie zostawi Cie na lodzie - nawet po kilku latach "uczciwej" działalności. Pieniądze mają to do siebie, że w dużej ilości kuszą... Jeżeli pracujesz sam dla siebie na własnych aktywach - nikt nie wymaga żadnej licencji a jeżeli nie będziesz używał lewara i dokonywał transakcji spotowych przez bank - nawet nie będziesz musiał płacić 19% podatku. Ale w momencie otwierania działalności i przyjmowania depozytów od inwestorów musisz zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa czego potwierdzeniem jest spełnienie wszelkich wymogów i ciągła kontrola.

Te wszystkie ustawy i ograniczenia to pochodna ludzkiej chciwości i ciągłych przekrętów. Osobiście uważam, że część regulacji jest całkowicie zbędna lub źle sformułowania i działa tylko na papierze. Sam tego codziennie doświadczam. Ale w trakcie swojej pracy, mając styczność z na prawdę dużymi pieniędzmi, widziałem tak wiele przekrętów i prób oszukania inwestorów, że z biegiem czasu doceniam większość tych regulacji.

Pozdrawiam
Bartek

Misiacyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:01

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Misiacyk »

MR. D pisze: Czy jest sens istnienia organów takich jak KNF które przez tyle lat nic z Amber nie zrobiły poza umieszczeniem na czarnej liście. Amber nawet sprawozdań finansowych nie składało czy KRS coś zrobił w związku z tym ? Temat na dłuższa dyskusje :564:
Na bardzo długą dyskusję :) KNF jest z jedną bardzo aktywnych ale dla przeciętnego Kowalskiego prawie niewidocznych instytucji.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Zgadzam sie z Tobą pytanie tylko gdzie były te wszystkie instytucje jak Amber skubało ludzi? Skoro to jest fikcja to po co ją utrzymywać? Uczciwi ludzie przechodzą przez piekło certyfikacji, pozwoleń, kontroli. Cwaniacy bez trudu omijaja system i działają w najlepsze. Po co wymóg składania rocznych sprawozdań finansowych skoro kara za brak złożenia to 2000 pln. Uczciwa firma sie wystraszy i złoży tzn zatrudni księgowych którzy to napiszą. Cwaniak zapłaci 2 tys i bedzie kiwał w najlepsze. No bo czym dla Amber sa 2 tys ? Po co tworzyć chore prawo? Kogo one chroni? Tych ludzi co stracili oszczędności życia w Amber czy ludzi którzy taki numer zrobili? kiedy sie dowiemy kto stał za Amber? No bo chyba nikt nie wierzy, ze ten chłopak w sweterku którego w telewizji pokazywali. Dobra nie będę zaśmiecał tak sobie wylałem swoje przemyślenia. Spokojnej Nocy
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2015, 00:23 przez MR. D, łącznie zmieniany 1 raz.

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

MR. D pisze: Amber nawet sprawozdań finansowych nie składało czy KRS coś zrobił w związku z tym ? Temat na dłuższa dyskusje :564:
Oni również mieli ileś tam niezapłaconych podatków :)... a urząd skarbowy nic - zero kontroli ! :)

A teraz niech zwykły szary kowalski prowadzący mała firmę spóźni się z zapłaceniem podatku lub zażada zwrotu należnego mu VAT'u, to panowie są lada moment :)...

Amber gold ciężko do tego tutaj przywiązywać, bo to był "miś" zrobiony przez bardzo wpływową grupę ludzi.
Sprawie bardzo szybko ukręcono łeb i w zasadzie do dziś nic nie wiadomo :)...

ODPOWIEDZ