Scalping by Philson Investments

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Mpapiez pisze:Wszystko to pięknie brzmi, tylko mi 1 rzecz w tej układance nie pasuje.
Na obrazku widze około 13 wejść. Przy skuteczności około 90% mogę zaryzykować stwierdzenie że robicie na luzie 30-40 pipsów dziennie.

Weźmy wariant optymistyczny 40 pipsów.
Napisałeś że 4 pipsy to 1% depo, więc w tym momencie mówisz, że dziennie robicie około 10% depo.
Nawet jeżeli macie stałą baze %, a nie procent składany, to w tym momencie robicie na luzie minimum około 200% miesięcznie. Reasumując, podając te szczątkowe informacje już nam ujawniłeś ile teoretycznie zarabiacie.

Nawet jeżeli jest was tylko 2 "wspólników", to przy tak sprawdzonym systemie robicie ściepe na konto po 25k pln i już po pierwszym miesiącu jesteś 100k pln do przodu.
Potem przy tak piekielnie skutecznej metodzie to lawina kasy idzie...

I tutaj nie rozumiem jednego, po co wam jacykolwiek inwestorzy ? Po cholernie wam obcy kapitał za który odpowiadacie, skoro w ciągu roku możecie wypracować taki, który was ustawia na mega poziomie ?
Chyba rok po 20k pln pensji możecie przebiedować żeby zbudować większy kapitał ?
A jak już bardzo chcecie, to idzćie do Goldmanów, to oni was ozłocą za taki system.

Co do wykręcania się od myfxbooka, sorry ale mojej ufności tym byście nie kupili, bo skąd mam wiedzieć że na wykres nie nanosisz tylko 1-2 stratnych pozycji a resztę ukrywasz pozostawiając tylko zyskowne ?

Osobiście myślę że ten journal raczej służy tylko do szukaniu inwestorów i chętnych na ewentualne szkolenia.

W każdym bądź razie, powodzenia.
Każdy na inne priorytety i cele w życiu niżeli pisać na forum i udawać ze jest się kimś ;
Ponadto z przykrością zawiadamiamy, ze nie zależy nam na opinii wszystkich użytkowników tego forum a szczególnie tym co starają się obwiniać za swoje niepowodzenia innych. Dziękujemy za trafną uwagę, rozważymy wariant urzeczywistnienia wyników. Co do Pana teorii procentowej i powodu istnienia jurnala zostawię bez komentarza. Na tą chwile można nas sprawdzić wyłącznie przez wspólne klikanie.
Adrianoforex pisze: Ładnie podsumowane. Trafne. Będą kluczyć z podpięciem myfxbooka czy ff. :mrgreen:
W swoim czasie Panie Adrianie, na tą chwile jak pisałem jest to niemożliwe z rożnych przyczyn ale z chęcią wszyscy zobaczą Pana wyniki jak i Pana Mpapiez - "maniaków" forum czy zysku również?

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Philson_Investments pisze:
Każdy na inne priorytety i cele w życiu niżeli pisać na forum i udawać ze jest się kimś ;
Ponadto z przykrością zawiadamiamy, ze nie zależy nam na opinii wszystkich użytkowników tego forum a szczególnie tym co starają się obwiniać za swoje niepowodzenia innych. Dziękujemy za trafną uwagę, rozważymy wariant urzeczywistnienia wyników. Co do Pana teorii procentowej i powodu istnienia jurnala zostawię bez komentarza. Na tą chwile można nas sprawdzić wyłącznie przez wspólne klikanie.
Adrianoforex pisze: Ładnie podsumowane. Trafne. Będą kluczyć z podpięciem myfxbooka czy ff. :mrgreen:
W swoim czasie Panie Adrianie, na tą chwile jak pisałem jest to niemożliwe z rożnych przyczyn ale z chęcią wszyscy zobaczą Pana wyniki jak i Pana Mpapiez - "maniaków" forum czy zysku również?
Po prostu piękna wymijająca odpowiedź - zero konkretów i w dodatku odbijanie piłki w stronę pytającego :)...

No ale odpowiadając na ten post, to nikt tutaj nikogo o nic nie obwiniał, zwłaszcza o niepowodzenia :wink: ...
Jeżeli faktycznie jesteście firmą inwestycyjną i szukacie klientów, to jak najbardziej powinna was interesować opinia wszystkich klientów, bo może nawet ci z "niepowodzeniami" zdecydują się wam powierzyć swoje pieniądze.

Co do teorii procentowej - Panowie wybaczą, ale z całym szacunkiem to był tylko wniosek z tego, co żeście tu sami napisali, a nie "moja teoria" - zaprzeczycie ? 80-90% skuteczność i 4 pipsy jako ~1% depo ?

A co do Pana pytania o moje wyniki. Różnica między nami jest taka, że ja jestem amatorem, a wy się przedstawiacie jako profesjonalna firma inwestycyjna + oferująca w przyszłości szkolenia.
W dodatku informuje że podczas aktywnego prowadzenia journala, moje wyniki były dostępne dla wszystkich bez "udawania kogoś" bo nie ukrywam że jeżeli chodzi o foreks to nie jestem nikim wybitnym.
Philson_Investments pisze: Na tą chwile można nas sprawdzić wyłącznie przez wspólne klikanie
OK, więc ile to kosztuje i gdzie znajduje się siedziba waszej firmy ? Próbowalem was odnaleźć, ale są tylko dwie firmy o tej nazwie. Jedna zarejestrowana w Holandii, a druga w Nowej Zelandii.

Macie jakaś stronę internetową ?

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Skoro tak "żeśmy napisali" to pewnie tak jest w stosunku do prezentowanego konta. Jurnal ma za zadanie pokazanie zagrań, nie udowadnianie czy i ile ktoś potrafi, jak zostało napisane w pierwszym poście.
Podmiot gospodarczy na tą chwile jest w trakcie rejestracji w PL, po jego dokonaniu aktywowana zostanie strona, i dane firmy.
Wspólny trading jest na odpowiedniej stronie na tym forum, proszę się trochę przyłoży.
O równicach miedzy amatorem a nazwaniem kogoś pro nie będę dywagował. Sam nie wiem czy nim jestem. Załączę screen z dzisiejszej pracy między odpisywaniem na Pana pytania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

Skuteczność imponująca wręcz nieprawdopodobna. Ja z natury daleki jestem od atakowania innych, ale jedno pytanie mnie nurtuje. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego osoby organizujące szkolenia i chcące się podzielić swoją metodą to robią ? Jeśli oczywiście to nie są motywy ideowe. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś zarobił 100 mln i ma już tyle kasy, że chce zostać kimś więcej niż anonimowym traderem dlatego wydaje książki organizuje szkolenia na które wstęp kosztuje np. 1000 USD itp chce zostać rozpoznawalną legendą i zapisać się w historii. Natomiast jak ktoś ma super metodę to dlaczego sprzedaje ebooki w necie po 9,99 zamiast wykorzystywać ją do zarabiania pieniędzy ? Innymi słowy jaką macie roczną stopę zwrotu ? i jaki jest cel powstania Waszej firmy ? Dlaczego szukacie na początku inwestorów ? nie lepiej zaistnieć nawet na tym forum robiąc konto demo na osobę prywatną z podpiętymi wynikami i za rok powiedzieć robimy 200% rocznie ?

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

MR. D pisze:Skuteczność imponująca wręcz nieprawdopodobna. Ja z natury daleki jestem od atakowania innych, ale jedno pytanie mnie nurtuje. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego osoby organizujące szkolenia i chcące się podzielić swoją metodą to robią ? Jeśli oczywiście to nie są motywy ideowe. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś zarobił 100 mln i ma już tyle kasy, że chce zostać kimś więcej niż anonimowym traderem dlatego wydaje książki organizuje szkolenia na które wstęp kosztuje np. 1000 USD itp chce zostać rozpoznawalną legendą i zapisać się w historii. Natomiast jak ktoś ma super metodę to dlaczego sprzedaje ebooki w necie po 9,99 zamiast wykorzystywać ją do zarabiania pieniędzy ? Innymi słowy jaką macie roczną stopę zwrotu ? i jaki jest cel powstania Waszej firmy ? Dlaczego szukacie na początku inwestorów ? nie lepiej zaistnieć nawet na tym forum robiąc konto demo na osobę prywatną z podpiętymi wynikami i za rok powiedzieć robimy 200% rocznie ?
Widzę zainteresowanie i sporo wątpliwości, i dobrze. Jak widać z zagrań raczej wiemy co robimy a statement może opublikujemy ale z pewnością wyjdzie to od nas nie na silne parcie użytkowników forum.
O szkoleniach: jest to dodatek i mam sporo ludzi jakim próbowałem w życiu pomóc; i z tego forum swego czasu również. robiłem to zawsze za free. Ze swojego doświadczenia wiem, ze raczej z książek się nie nauczy człowiek tyle ile od innego tradera, choćby je cytował na pamięć. Spotkałem kilku "guru" szkolenia i tradowania z tego forum w realu, konkluzja była druzgocąca. Jest to projekt bardziej ludzi do ludzi niż zarobek ale kiedyś robiłem jeszcze coś innego teraz zajmuje się tylko inwestycjami stąd za free zostanie tylko dla znajomych. Jednak absolutnie nie nastawiam się na szkolenia ze względy na okres czasu jaki trzeba poświecić. Wspólne klikanie jest wyzwaniem dla innych szkoleniowców; pokarzcie mi takiego, który podejmie się zarobienia jakiś pieniędzy w czasie szkolenia...
Inwestycje: jak nawet robimy 300% rocznie to i tak nie zakładam takiej oferty dla inwestorów; ile robimy tez nie jest takie istotne, przynajmniej dla nas, każdy może sobie interpretować to dowolnie; ja nie będę już tego komentował.
Cel firmy - to inwestycja kapitału na stały niewielki dwucyfrowy procent w rożnych systemach a nadwyżki są naszym profitem.

Mpapiez

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

No nic ja sobie chętnie popatrze.
Co do jakichkolwiek decyzji poczekam aż zarejestrujecie spółkę, bo mnie też tylko interesuje DT i szybkie akcje, a te wasze wejścia są ciekawe.

Wątek znalazłem: http://forex-nawigator.biz/forum/live-t ... ml#p757044

Zgrzyt mam dalej, bo Pan niejako potwierdził te oszałamiające stopy zwrotu, a chcecie od ludzi tylko 1000 zł.
Możliwe że doszliście do takiego etapu, gdzie za symboliczną "złotówkę" chcecie się ciężko zdobytą wiedzą podzielić.
Nic poczekamy aż będzie oficjalna rejestracja firmy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do innych obserwatorów - mam kilka wątpliwości z którymi bym się chciał podzielić :

- Poważna firma inwestycyjna ma darmowego e-maila na gmailu.

- Te wejścia co PI wrzuca można dość łatwo sfabrykować. Zauważcie że nigdzie nie ma poziomów SL ani TP zaznaczonych. Tylko to pierwsze wejście z dziś ma SL. Jak taki efekt osiągnąć ? Robimy konto demo i w dowolnym momencie otwieramy dwie przeciwstane pozycje. Po jakimś czasie obydwie zamykamy z ręki. Później na wykres nanosimy tylko te zyskowne + break eveny oraz dla ściemy kilka stratnych.
Dlatego nawet dla potwierdzenia, mogliby wrzucić chociaż zrzutke ekranu z MT4 ze wszystkich pozycji z datami otwarcia i zamknięcia z danego dnia. Przcież zysk można zasłonić.


- Przypominam tylko że napisali że 4 pispy to około 1% konta. Z tego ostatniego screena wynika tak na pierwszy rzut oka że dziś zarobili około 25-30%.

- Z tego co jest napisane w innym wątku o LIVE tradingu - po tygodniu grania z nimi masz niemalże gwarancję 10%.
Zakładam że oni, jako autorzy systemu robią mniej błędów więc 60-80% na miesiąc to minimum.

- Firma inwestycjna która ma zarabiać na obrocie pieniędzmy klientów, chce sprzedać swoje know-how za 1000 zł ? Nie boją się że im konkurencja wyrośnie ?

- Gdybym był na ich miejscu i miał metodę która daje taką skuteczność i take kwoty zwrotu, siedziałbym bardzo cicho, robił mnóstwo pieniędzy i cieszył się jeszcze bardziej życiem, zamiast użerać się z klientami.

Na koniec tylko dodam, że jak by zweryfikowali w jakikolwiek sposób tak dobre wyniki, to nawet bym się tutaj nie odezwał...

Nie odbierajcie tego jako atak na waszą firmę, bo nie mam podstaw ani wiedz żeby twierdzić że to zwykłe oszustwo, ale sami widzicie, że składanie oferty i zapraszanie do live tradingu za symboliczny 1000 zł przy braku transparentności wygląda co najmniej podejrzanie.


No nic, powodzenia Philson Investments i życzę sukcesów.
Dajcie znać jak już zarejestrujecie firmę, będziecie mieć stronę internetową i realne biuro.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Dzień dobry.

O ile mi wiadomo, aby pobierać od ludzi pieniądze i zarządzać nimi, potrzebne są zezwolenia i certyfikat Doradcy Inwestycyjnego (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić). Czy któryś z Panów posiada coś podobnego? Jeśli nie, to jak wygląda to od strony prawnej?

Pozdrawiam.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

Mpapiez pisze:
- Firma inwestycjna która ma zarabiać na obrocie pieniędzmy klientów, chce sprzedać swoje know-how za 1000 zł ? Nie boją się że im konkurencja wyrośnie ?

Hmmm, zastanawiam się jak to napisać, ktoś oferował tam sprzedanie systemu? jasno jest napisane co oferujemy, sieje Pan demagogie. Ponadto mail firmowy będzie po uruchomieniu strony jak dwa plus dwa.
P.S. nie stosuje SL/TP jak siedzę przy komputerze.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 14:58 przez Philson_Investments, łącznie zmieniany 1 raz.

Philson_Investments

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: Philson_Investments »

ZomG pisze:Dzień dobry.

O ile mi wiadomo, aby pobierać od ludzi pieniądze i zarządzać nimi, potrzebne są zezwolenia i certyfikat Doradcy Inwestycyjnego (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić). Czy któryś z Panów posiada coś podobnego? Jeśli nie, to jak wygląda to od strony prawnej?

Pozdrawiam.
Zaczyna to się przekształcać w coś innego jak jurnal. Watek nie dotyczy naszej przyszłej działalności, proszę spytać swego prawnika nad ewentualnościami rozwiązania w tym temacie, lub zadawać je prywatnie. Są dwie możliwości - podpowiem. A nawet więcej.

Awatar użytkownika
MR. D
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1235
Rejestracja: 05 sty 2015, 22:59

Re: Scalping by Philson Investments

Nieprzeczytany post autor: MR. D »

witam,

Nie zastanawialiście się nad inną formułą ? tzn. najpierw sprawdzenia przez klienta systemu a dopiero później pobierania za to opłat. Rozmawiałem wcześniej z dwiema osobami oferującymi podobną usługę i jedna proponowała podział zysków pół na pół a druga abonament miesięczny o znacznie niższej kwocie niż 1000 pln, ale przez pierwszy miesiąc za symboliczną złotówkę żebym mógł sobie sprawdzić czy coś takiego mi odpowiada. To sprawia wrażenie, że ktoś jest pewny tego co sprzedaje skoro daje mi możliwość wypróbowania.

nie zgodzę się z przedmówcą, że 1000 pln to symboliczna opłata za wypracowanie 10% zysku z kilku powodów.
1. Żeby wyjść na zero to muszę zaangażować 10 000 a żeby zarobić przynajmniej tyle co Wy to 20 000.
2. Nie mam żadnej gwarancji że nie stracę pieniędzy grając z Wami. Jedyne czego jestem pewny to że Wy zarobicie 1000 pln niezależnie od wyniku.
3. Przy tak agresywnej grze czyli to co piszecie 10% w max dwa dni równie dobrze mogę być te 10% w plecy. Czyli w najgorszej sytuacji jestem 2000 obsuwy kapitału plus 1000 prowizji razem 3k na minusie.

Czy to działa nie wiem, ale nie wydam 1000 pln żeby to sprawdzić na podstawie kilku print scrinów.

Podsumowując nie twierdzę, że to naciąganie klienta bo każdy ma prawo przedstawić taką ofertę jaką chcę. Z punktu widzenia klienta nie zapłacę 1000 pln za dwudniowe oglądanie jak ktoś skalpuje na forex no chyba, że ktoś da mi gwarancję zarobienia tych 10% a jak się nie uda to różnicę wyrównujecie z własnej kieszeni.

ODPOWIEDZ