Scalp Ichimoku Kinko Hyo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
kubuś puchatek
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2011, 22:24

Nieprzeczytany post autor: kubuś puchatek »

Jak tam Samczyk ugrałeś coś dziś?

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Dzisiaj dzień wolny 8)
Gonitwa za sprawami różnymi więc od rana nie odpalałem stanowiska pracy fx.

Dodano po 3 minutach:

Chwal się Puchatek ile ty dzisiaj dałeś rady.

Dodano po 17 godzinach 39 minutach:

Miniony tydzień ma się następująco:

*suma pipsów to 289 pipsów
*suma minusów to -64 pipsy
* suma dodatnich to +225 pipsy

Największy minus to -15 pipsów
Największy plus to +45 pipsów

Cel:
dalej pilnowanie przy stopach 5 pipsów,
wyczekiwanie do właściwego momentu przy zajęciu pozycji,

Nota:
-15 pipsów była to pozycja która została u góry a którą skasowałem od ręki uważając że nie zejdzie mi do określonego poziomu, zwłaszcza że weekend chciałem mieć luźniejszy. Pozycja niemalże z przed miesiąca ze starymi nawykami. Totalnie złe wejście ale zapłacić musiałem. Teraz o niebo luźniej i lepiej. Są świadkowie tej prawdy :)
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Awatar użytkownika
kubuś puchatek
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2011, 22:24

Nieprzeczytany post autor: kubuś puchatek »

No to ładny tydzień miałeś, spoks. Ja dziś tylko kilka pipek na +. W przyszłym tygodniu wrócę do Ichimoku, skupię się tylko na chmurach na m1, tp=5 i styka na większej pozycji, stop też chyba 5, jeszcze myślę nad tym stopem.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Udało mi się w spokoju nagrać pierwszy godzinny film od podstaw i puli co na historii w celu omówienia zasad które ja sam widzę i które rozumiem. Może nie będzie to idealne dla starych wyjadaczy ale mowilem zasady według których wchodzę i tak wychodzi jak to widać na sceenach. Całkowicie za darmo jako powiedzmy następny pomysł na strategiczną grę.

Dodano po 1 minutach:

Drugi film będzie już praktyczny na rynku realnym. I tak samo będzie do oddania dla zainteresowanych.

Awatar użytkownika
kubuś puchatek
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2011, 22:24

Nieprzeczytany post autor: kubuś puchatek »

Samczyk wpisuję się jako pierwszy chętny na listę;-)

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

SAMCZYK pisze:Wysłany: Sro 25-07-2012, 15:07
pierwszy obrazek w poście.
Wytłumacz mi, dlaczego tę pozycję ciągnąłeś do 7 rano, a nie zamknąłeś jej około 1 w nocy? Jakie przesłanki?
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

W sumie spojrzałem na ten wykres przy tym założeniu o zbliżonej porze ale na telefonie w którym mam wgraną giełdę do podglądu. Wcześniej więc spałem więc żadnego innego powodu nie było.

Dodano po 3 godzinach 30 minutach:

Mam pytanie o jednego z brokerów:
gram na Fibo Group wykorzystując jeszcze demo. Niskie spready i to bardzo niskie bo mniej niż 1 pips nawet w szczycie sesji fx.
Czy ktoś wie coś na ich temat oprócz tego co jest na stronie? Wypłacalność, wiarygodność itd? Dobrze mi się tam gra i planuję zmianę z go4x (zbieranie na wymioty. Samoistnie.).

Proszę o jakieś ciekawe info o Fibo Group.

Dodano po 13 godzinach 1 minutach:
kubuś puchatek pisze:Samczyk wpisuję się jako pierwszy chętny na listę;-)
Film ma 1300 xxx GB, Dzisiaj wrócę do domu, dodam na serwer i wyślę ci linę na prv.
Gdybyś potrzebował coś wyjaśnić to klikaj do mnie na skype (jeśli nie masz to zarejestruj). Na realu lepiej będzie pokazać. Jeśli zrozumiesz co tam chcę przekazać to luz. Ale zawsze będziesz mógł się upewnić. I Staraj się wyszukiwać na początku w historii własne sygnały które ja pokazałem.
A drugi film będzie już z rynku realnego aby można było zobaczyć i usłyszeć to co mówię w trakcie wyszukiwania pozycji do otwarcia.
Postaram się aby wejść było na około godzinę czasu lub nieco ponad. Więc tych wejść będzie trochę z różnych dni montowany.
Nie jest to tak profesionalne jak to robią inny profesionalni trederzy bo jest to jedynie wskazówka, materiał do podglądu aby można było ''COŚ INNEGO, KOLEJNEGO ZAUWAŻYĆ" co może się kiedyś komuś przydać. Materiałów wydanych strikto po polsku jest na ryku mało a ta będzie jedną z nich która może przybliżyć innych do możliwej pracy i pokazania niekoniecznie za pieniadze. NIech inni też się uczą i nie innym także coś przyjdzie do głowy. Obejrzą jeden materiał, drugi materiał, inny materiał z tą tematyką i zawsze coś innego się urodzi.
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

SAMCZYK pisze:*suma pipsów to 289 pipsów
*suma minusów to -64 pipsy
* suma dodatnich to +225 pipsy
Kreatywna matematyka ;)
225-64=289 :shock:

Awatar użytkownika
kubuś puchatek
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2011, 22:24

Nieprzeczytany post autor: kubuś puchatek »

Fajnie, z miłą chęcią zobaczę ten film. Prześledziłem dziś ewentualne wejścia na historycznym i naprawdę ciekawie to wygląda. Można próbować wejść z naprawdę wąskim stopem.

Awatar użytkownika
wenpow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:01

Nieprzeczytany post autor: wenpow »

SAMCZYK
nie wiem jakim programem nagrywasz filmy, ale dobrze jest uzywac jakiegos kodeka np. xvid bo wtedy godzinny film bedzie zajmowac 100MB, a nie kilka GB. do forexa taka jakosc wystarczy

ODPOWIEDZ