Scalp Ichimoku Kinko Hyo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Piteros
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2011, 16:35

Nieprzeczytany post autor: Piteros »

Witam

A czy ktoś próbował tego systemu na wyższych TF np M30 lub H1?

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Grało się nawet na wyższych...

8)
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

I jakie efekty ? Sprawdza się równie dobrze ?
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Piteros
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2011, 16:35

Nieprzeczytany post autor: Piteros »

A co z zieloną linią?
Czy można traktować ją jako potwierdzenie trendu po przebiciu obu linii czerwonej i niebieskiej?

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

radoslav47 pisze:I jakie efekty ? Sprawdza się równie dobrze ?
Było całkiem nieźle... scalping jest jednak oczywistą dla mnie metodą. Strategicznie scalping musi być dopasowany. Scalping scalpingowi nie jest równy dlatego metoda strategiczna musi być zgodna z samym sobą jeśli w ten sposób mogę to opisać w najkrótszych słowach. Ot chociażby fontanna którą grałem dobra metoda gdyby nauczyciel miał wystarczające jaja jak to wielu mówi do nauki zamiast do wykładania programu. Chociaż fontanna otwiera oczy to jednak można się było zniechęcić. Choć przyznaję zarobiłem na niej ale straciłem więcej i dlatego nie mogłem zapłacić. (ot przy okazji wyjdzie prawda którą skrywałem).

Dodano po 1 minutach:
Piteros pisze:A co z zieloną linią?
Czy można traktować ją jako potwierdzenie trendu po przebiciu obu linii czerwonej i niebieskiej?
Zielona linia Chikou Span jest generalnie mocnym potwierdzeniem przy wyjściach z chmur ale już nawet przy przekroczeniu i odbiciu się linii zanim przejdzie przez chmurę. W niej jest ta siła.

Dodano po 1 minutach:

Obrazek
W nocy na 19,5 pipsa w kwestii treningowej sobie wrzutę zrobiłem.

Dodano po 3 minutach:

Wejście które jest ważne
Obrazek

Wyjście które jest także ważne
Obrazek

Dodano po 1 godzinach 54 minutach:

Był plan na nieco więcej pipsów ale trzeźwość niektórych pokazał mi prawdę więc na około 1minuty przed tym strzałem w górę zamknąłem pozycję. I warto było.

Obrazek

Dziękuję i OMO Lipo System

Dodano po 3 godzinach 10 minutach:

Wejście na plus zgodne z zasadą
Obrazek

Kolejne wejście na plus zgodne z zasadą
Obrazek

Jeden minus jeszcze z wtopą One Click ale na s/lu a poza tym za szybko.

Dodano po 29 minutach:

Celowo pakuję tutaj zdjęcia bo chcę aby ten kto będzie chciał się zainteresować taką formą gry w ten sposób jak prezentuję i dla wielu dość problematyczny sposób gry bądź dość mało realny, to pokazuję tutaj możliwe wejścia które odbudowują stratne pozycji z przeszłości, bądź też budują na nowo depozyt. To dla odważnych nawet pokuszę się stwierdzić. Ale na szczęście nad moimi wejściami bacznie obserwuje dwóch forumowiczów kiedy robię takie sobie prezentacje na żywo. Zawsze można podpatrzyć bo wiadoma sprawa, zdjęcia to zdjęcia.

Absolutnie nie piszę tego w rozumieniu namowy czy też jakiejś formy chwalenia się, to jest po prostu kolejny ze statystyk jakiś sposób gry.

Dodano po 1 godzinach 24 minutach:

No już lepiej
Obrazek

Dodano po 55 minutach:

Obrazek
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Piteros
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2011, 16:35

Nieprzeczytany post autor: Piteros »

Do Samczyka- a na jakich ustawieniach tenkan, kijun i senkou span jedziesz?

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

7 -28 - 119 ustawienia tego szablonu już są ustawione
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

drogi pawle ja mam znowu pytanie: po co ustawiasz TP skoro i tak cena nigdy tam nie dochodzi bo zawsze zamykasz wczesniej z reki?

tylko zeby nie bylo ze sie czepiam bo napawde mnie to interesuje..
nie lepiej by bylo ustawic jakies troche "krotsze" TP i poczekac az cena tam dojdzie? zamiast zamykac z reki po 4-5p
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

A jak wróci to będą mnie okrzykiwać - IDIOTA !!!
hehehehehehe


SL jak może postać to zawsze zabezpieczy drogi Seba depo. Dzisiaj mi się uda ale jutro może mnie wyciąć na locie i co wówczas powiesz?

Dodano po 41 sekundach:

Scalping - skrawanie :D
po kawałeczku i się ma

Dodano po 10 minutach:

Moje wytłumaczenie twojego pytanie nieco poszło do przodu bo czasami jest tak że na styk się wypnę z zyskiem ale przy szybkim ruchu i powrocie w przeciwną stronę czasami się nie zdąży. Tym bardziej że gram na WOLNEJ MT4 z rekwotami a już się zdarzały takie momenty gdzie wypiąć zysku nie mogłem.

Wówczas kiszka stolcowa się kłania z takiej gry. Dlatego jeśli mam okazje TP wyłapać to to mam a SL z którym wyprzedziłem wypowiedź już ogranicza stratę.

Właśnie nóżka mi się powinęła na danych bom zapomniał jak to jest na danych. Tutaj sobie dziergam na spontanie a tu mi się ostało tylko 15 pipsów na plusie z 25 chociaż TP mam na 20 pipsów.

Dodano po 39 minutach:

Ok, zakończyłem na +18 pipsów i koniec na dzisiaj

Dodano po 13 godzinach 17 minutach:

Dodano po 4 minutach:

Wczorajsze wejście o 21:37 zakończyło się o 1:41 Wpadło dodatkowo 15 pipsów. Więc 33 pipsy dzień zakończony. Już bez stopów ale z TP na zielono.
Widziałem że nie będzie wyżej niż 1.2160 i koło tej ceny więc pozostawiłem na noc a dzisiaj budzę się więcej na koncie.
Obrazek

Wejście z bliska ostatniej transakcji weszła powyżej o 7 pipsów. Całkiem znośnie.
Obrazek

Wyjście na TP na zielono. Szybko jechałem gdyż lubie zapitalać.
Obrazek
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Wczorajszy dzień na plus pół pipsa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

ODPOWIEDZ