Scalp Ichimoku Kinko Hyo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Często na początku otwarcia sesji ale w ciągu dnia nawet 4 razy. Tak jak każda inna ale tutaj mam za to wąski S/L.
Nie jest to dla każdego.
Na pewno wtedy można wchodzić śmiało lotami i szybko zrobić duży depozyt. Inaczej nie ma co się wciskać na chama... na prawdę prosta sprawa.
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Sam grałem nieraz z małym SL, nawet 3.5 pipsa na podstawie wskazań Bollingera i CCI, ale tam liczyło się na zajęcie pozycji na początku górki lub dołka. U Ciebie widzę interesującą rzecz: zajmujesz pozycję jak trend już się ładnie rozwinie i widać, że układ się potwierdza. W przypadku edka rzadko się zdarza takie wejście bez cofki o kilka pipsów, więc ten SL w tym przypadku jest naprawdę wąski.

Dodano po 30 minutach:

Możesz przybliżyć nieco tę strategię? Czy to jest stricte Ichimoku, czy raczej Twoja interpretacja w oparciu o te wskaźniki?

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

moj idol powrocil :D

wiedzialem ze wrocisz....predzej czy pozniej kazdy wraca...to forum jest jak narkotyk :twisted:
drogi pawle dni bez czytania twoich postow z rana to byly dni stracone...
mam nadzieje ze tym razem pozostaniesz z nami na dluzej i ze bedzie duzo pisal :)

ale musze sprostowac kilka rzeczy tak dla porzadku :)
SAMCZYK pisze:Gram już od kilkunastu miesięcy
SAMCZYK pisze:Tak robię od kilkunastu miesięcy. Sprawdzone...
nie od kilkunastu miesiecy bo pisales w innym temacie ze zainteresowales sie ta metoda w kwietniu :)
wiec od kwietnia minely 3 miesiace a nie kilkanascie :)
SAMCZYK pisze:Założenie TP I SL:
S/L stosuję 5 pipsów
T/P stosuję trzy do pięciu razy więcej...
Tak robię od kilkunastu miesięcy. Sprawdzone...
no niestety znowu sie nie zgodze co do SL...na twoich statementach co podales zalapales SL na: 9, 5, 11, 5, 8, 9, 11
dodatkowo na pozycjach zyskownych widac ustawione SL o wielkosci: 80, 44, 5, 8, 98, 5, 5, 28, 5, 42
a najwiekszy SL jaki dojrzalem mial 145 pipsow

wiec raczej nie pasuje stwierdzenie ze od kilkunastu miesiecy stawiasz SL na 5 pipsow :)

SAMCZYK pisze:To ciekawe bo jestem w sieci więc każdy ma ip wyjściowe... to każdy ma teraz ostrzeżenie?
Pod ruterem jestem w miejscu gdzie mamy 4 komputery to ja też jestem podłączony jako multikontowiec?????
Cholercia, nie wiedziałem o tym że tak jest... co mam zrobić teraz?
SAMCZYK pisze: co do multikonta, proszę mi powiedzieć jak mogę i co mogę aby mnie nie wiązali z mulitkontem bo mamy podpięte cztery komputery i dwa telefony na których po ruterem działam i teraz problem.... Proszę o rozwiązanie lub jakiś pomysł...
oj pawle juz nam nie sciemniaj ze to nie ty :)
twoj styl pisania od razu mozna rozpoznac...dodatkowo jak to potwierdza adres IP czy tam MAC to skutecznosc podejrzewam ze 100%
ja juz z jakis tydzien temu czytajac twoje posty pod nowym nickiem myslalem ze to ty...ale nie bylo ostrzezenia za multikonto wiec nie chcialem wybiegac przed szereg i wolalem poczekac na oficjalne info :)

podsumowujac witam ponownie i powodzenia
zycze wielu pipsow
pozdrawiam
:)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Oczywiście są wejścia które są o podwyższonym S/Lu i tego nie ukrywam.
Tutaj napisałem tak :D
Żadne odkrycie. Jeśli na zdjęciu nie ma s/l to chyba nie było tam postawione. Zresztą jaki interes Pan Sebastian ma aby za kogoś odpowiadać? Odpowiedzi nie trzeba. Oj trudno się u was pisze. Ale ja będę :wink:


Zresztą jest wielu magików tutaj którzy będą się próbowali do każdego doczepiać bo chyba tutaj płacą nieźle. Hehehe...
Wszystko przekaże Panu Globalusowi że nie pozostawił mi trudnej drogi którą przechodzić w tym miejscu nie muszę ale was to boli a ja się świetnie bawie. Zapraszam do oglądania moich zdjęć :) Panie Sebastianie.

Pan Sebastian skrupulatnie wskazuje w zdaniach jakby fakty czy coś, ale w kwietniu? Może zdanie proszę zapodać. Globalus czy jak tam piszecie to chyba tak a nawet w lutym gość rozpoczął przygodę ja nieco wcześniej od Globaluska.
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Może wróćmy do tematu :).
Mógłbyś zapodać te wskaźniki, o których piszesz? I szablon jeśli chcesz się tym podzielić. Bo trochę szukałem po forum i sieci, ale na razie nie znalazłem tak przejrzystego jak u Ciebie.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

z6yszko pisze:Może wróćmy do tematu .
Mógłbyś zapodać te wskaźniki, o których piszesz? I szablon jeśli chcesz się tym podzielić. Bo trochę szukałem po forum i sieci, ale na razie nie znalazłem tak przejrzystego jak u Ciebie.
Dokładnie, dołączam się do prośby kolegi. Nie mogę nigdzie znaleźć Ichimoku z taką ładną pełną chmurą. Wszystkie są kreskowane. :)
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Dział Ichimoku na którejś ze stron.
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

SAMCZYK pisze:Dział Ichimoku na którejś ze stron.
Litości!

Wczoraj do 1:20 szukałem. Może oszczędzisz komuś czasu, skoro chcesz zainteresować tym tematem. Przecież u siebie masz wszystko ustawione, chyba że nie chcesz się tym dzielić.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Litości!

Ichimokukolorowy na stornie 14 w dziale ICHIMOKU
Forumowicz z awatarem Szwejka w chełmie :)

Dodano po 7 minutach:

Obrazek

Też ciekawe wejście

Dodano po 1 minutach:

Obrazek

Tutaj s/l był jeśli dobrze pamiętam przynajmniej 20 pipsów z obawy bo w konsolidacji "jakoś mi się weszło". chociaż było wiadomo że będą spadki to jednak mogło podejść do góry. Tutaj nawet nie miałem na uwadze odczekać na właściwy moment tylko od razu "wszedłem" potem okazało się że "UDAŁO MI SIĘ".
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Dzięki! Teraz sobie popatrzę.
Pierwsze wrażenie jest pozytywne. Wydaje mi się, że o określonych godzinach, o które pytałem Cię wcześniej, te wskaźniki zazwyczaj wskazują dobre wejścia.

ODPOWIEDZ