Saxo Bank

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
14%
Poza paroma minusami są ok
1
14%
Przeciętny
2
29%
Mają wiele wad
1
14%
Stanowczo odradzam
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Chodź przyjdziemy tak czy siak :twisted:

Przecież nas nie wyproszą :lol: :lol: :lol:

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Damian77 pisze:
MowmiSasiad pisze:Koniec miesiąca. Organizują jeszcze event z independenttrader w ten czwartek jeśli dobrze pamiętam. Dzwoni do mnie ta kobiecina A. Kalisiak to widać, że raczej dobrych humorów nie mają bo obrażona że nie chce otwierać póki co rachunku :p
ale zaprosiła na event? mnie po deklaracji, że nie założę nie zaprosili - zawsze mówiłem, że nie założę i to nie przeszkadzało, teraz strzelili focha na koniec
Szczerzę powiedziawszy to dopiero teraz zachowali się profesjonalnie. :D Skoro powiedziałeś nie to przyjęli do wiadomości-- inni nachalnie wydzwaniający brokerzy słowa -- NIE-- nie uznają.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A nie prawda - są zmiany :). Dziś miałem 5 telefonów od nachalnych sprzedawców, a dwóch z nich było bardzo miłych i po wykryciu braku mojego zainteresowania grzecznie podziękowali... Chyba było jakieś szkolenie :twisted:
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

raposo pisze:A nie prawda - są zmiany :). Dziś miałem 5 telefonów od nachalnych sprzedawców, a dwóch z nich było bardzo miłych i po wykryciu braku mojego zainteresowania grzecznie podziękowali... Chyba było jakieś szkolenie :twisted:
no to wychodzi, że nie tylko Saxo się zmienił :D

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

raposo pisze:A nie prawda - są zmiany :). Dziś miałem 5 telefonów od nachalnych sprzedawców, a dwóch z nich było bardzo miłych i po wykryciu braku mojego zainteresowania grzecznie podziękowali... Chyba było jakieś szkolenie :twisted:
Tu nie trzeba szkolenia. Dobry broker ma dużo klientów i nowych rejestracji. Więc pracownik musi przesiać z nowych rejestracji klientów, którzy chcą inwestować od tych co tylko zawracacają głowę. Po co tracić czas na kogoś kto nie jest zainteresowany usługą gdy jest jeszcze cała lista potencjalnych zainteresowanych do obdzwonienia. Tylko słaby broker z kiepską ofertą musi dręczyć swoją listę bo nie ma nowego biznesu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Fx$ pisze:
raposo pisze:A nie prawda - są zmiany :). Dziś miałem 5 telefonów od nachalnych sprzedawców, a dwóch z nich było bardzo miłych i po wykryciu braku mojego zainteresowania grzecznie podziękowali... Chyba było jakieś szkolenie :twisted:
Tu nie trzeba szkolenia. Dobry broker ma dużo klientów i nowych rejestracji. Więc pracownik musi przesiać z nowych rejestracji klientów, którzy chcą inwestować od tych co tylko zawracacają głowę. Po co tracić czas na kogoś kto nie jest zainteresowany usługą gdy jest jeszcze cała lista potencjalnych zainteresowanych do obdzwonienia. Tylko słaby broker z kiepską ofertą musi dręczyć swoją listę bo nie ma nowego biznesu.
Właśnie chciałem przez ostatni post powiedzieć, że ci nachalni obdzwaniacze, którzy krzyczeli i "kusili" debiutami oraz super ofertami nagle dziś (po ponad ROKU od pierwszej poważnej fali telefonów) zaczęli być mili i słuchali co się do nich mówi - niestety to dalej 2 z 5 :). Zobaczymy jak jutro.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Fx$ pisze:
raposo pisze:A nie prawda - są zmiany :). Dziś miałem 5 telefonów od nachalnych sprzedawców, a dwóch z nich było bardzo miłych i po wykryciu braku mojego zainteresowania grzecznie podziękowali... Chyba było jakieś szkolenie :twisted:
Tu nie trzeba szkolenia. Dobry broker ma dużo klientów i nowych rejestracji. Więc pracownik musi przesiać z nowych rejestracji klientów, którzy chcą inwestować od tych co tylko zawracacają głowę. Po co tracić czas na kogoś kto nie jest zainteresowany usługą gdy jest jeszcze cała lista potencjalnych zainteresowanych do obdzwonienia. Tylko słaby broker z kiepską ofertą musi dręczyć swoją listę bo nie ma nowego biznesu.
Dobry Broker to nie wydzwania do klientów-- od tego trzeba zacząć. Niby kto zawraca głowę- jak piszesz? :shock: . Przecież to te patałachy dzwonią i właśnie to oni zawracają głowę. Jeżeli klient chce inwestować to sam sobie znajdzie Brokera. Nie dostaje nagle olśnienia jak dzwoni jakaś łachmyta i go nagabuje-- że chce nagle inwestować i gdyby nikt nie zadzwonił to do tradingu by nie doszło.

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

raposo pisze: Właśnie chciałem przez ostatni post powiedzieć, że ci nachalni obdzwaniacze, którzy krzyczeli i "kusili" debiutami oraz super ofertami nagle dziś (po ponad ROKU od pierwszej poważnej fali telefonów) zaczęli być mili i słuchali co się do nich mówi - niestety to dalej 2 z 5 :). Zobaczymy jak jutro.
A to rzeczywiście inna sytuacja. Może się zorientowali że taka taktyka tylko odstrasza :)
andrzej-sk pisze: Dobry Broker to nie wydzwania do klientów-- od tego trzeba zacząć. Niby kto zawraca głowę- jak piszesz? :shock: . Przecież to te patałachy dzwonią i właśnie to oni zawracają głowę. Jeżeli klient chce inwestować to sam sobie znajdzie Brokera. Nie dostaje nagle olśnienia jak dzwoni jakaś łachmyta i go nagabuje-- że chce nagle inwestować i gdyby nikt nie zadzwonił to do tradingu by nie doszło.
Ja wiele lat pracowałem w sprzedaży telefonicznej i zupełnie się nie zgadzam. Zaznaczam, że sprzedawałem różne usługi ale model jest wszędzie taki sam. Klient jak się rejestruje i podaje swoje dane łącznie z telefonem to w znakomitej większości chce żeby do niego zadzwonić bo ma pytania odnośnie produktu, usługi itp. Klient zazwyczaj rejestruje się w kilku firmach o podobnym profilu więc jak do takiego klienta nie zadzwonisz, to pójdzie do konkurencji która skontaktuje się z nim szybciej.

To co Ty sugerujesz to jest chyba dzwonienie po przypadkowych ludziach, którzy swoich danych w tej firmie nie zostawili więc nie wyrazili zgody na kontakt. Po tym można z miejsca rozpoznać, że to jest jakiś scam.

A co do zawracania głowy to mam na myśli to, że ludzie często popełniają bład rejestrując się nie tam gdzie chcieli lub zmieniają zdanie i rezygnują zanim się do nich zadzwoni. Porządna firma nie marnuje czasu swojego ani klienta tylko stara się dotrzeć do tych zainteresowanych.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

No oczywiście nie miałem na myśli telefonu do klienta , który się zarejestrował i oczekuje tego kontaktu. Miałem na myśli tych patałachów, którzy nie wiadomo skąd mają telefon i dzwonią z super propozycją do złapania okazji typu debiuty.

hank4
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:07

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: hank4 »

Panowie i Panie

Przeczytałem post od początku do konca o SB.
Jedni pisza aby nie wpłacać pieniędzy bo juz ich nie odzyskam inni z kolei nie maja zastrzeżenie do tego brokera.
Czy ktokolwiek z was ma konto u niego w realu dłużej niz 6 miesiecy.
Jeżeli tak to proszę o opinie o tym brokerze.
Jakie są wasze odczucia? Czy rzeczywiście jak według nie których forumowiczów trzymać sie od niego z daleka? Czy może jak inni piszą jest jednym z rzetelnych brokerów( poza wpadką na franku )?

ODPOWIEDZ