Saxo Bank

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
14%
Poza paroma minusami są ok
1
14%
Przeciętny
2
29%
Mają wiele wad
1
14%
Stanowczo odradzam
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Sanczez
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 10 mar 2015, 10:33

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: Sanczez »


Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

saxo znika z Warszawy/PL

przy okazji złe wrażenia zostawiają,
zapisałem się na spotkanie 17.06 -
do znajomych zarejestrowanych na fałszywe dane już dawno temu podzwonili i zaprosili a mnie przed chwilą spytali, czy założę konto - odparłem , że jeszcze nie ...a to Pana NIE zapraszamy...
i jak tu być uczciwym wobec brokera

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

hahhahah to rzeczywiście śmiechowy temat. Też się zapisałem bo lubię independenttradera. Pani przepytywała mnie z rachunku demo i pogroziła palcem, że jak nic nie zrobię na nim to może być różnie, bo "lista gości nie jest jeszcze ustalona" :lol: :lol:

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Po SAXO chyba nikt w Polsce płakać nie będzie. A i tak zostawiają swojego "szpiega" czyli TMS :P

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

monikaforexpolska pisze:Po SAXO chyba nikt w Polsce płakać nie będzie. A i tak zostawiają swojego "szpiega" czyli TMS :P
oj zdziwiłabyś się i to bardzo. Płakać nikt nie będzie -- bo Saxo działa i będzie działał--(patrz oszukiwał). Grupa tzw. inwestorów jest duża dla których to jest brok nad broki :mrgreen: Ciemniaków w tym kraju nie brakuje niestety :569:

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

trochę moim zdaniem przesadzacie. Oczywiście zachowali się nieładnie odnośnie 15 stycznia, ale wcześniej np. IDM korzystał z ich platformy i płynności i jakoś nie słyszałem, żeby ktoś ich wyzywał od oszustów i złodzieji (a upadli oczywiście nie przez dział Forexu --> od razu uprzedzę ewentualne komentarze)

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

MowmiSasiad pisze:trochę moim zdaniem przesadzacie. Oczywiście zachowali się nieładnie odnośnie 15 stycznia, ale wcześniej np. IDM korzystał z ich platformy i płynności i jakoś nie słyszałem, żeby ktoś ich wyzywał od oszustów i złodzieji (a upadli oczywiście nie przez dział Forexu --> od razu uprzedzę ewentualne komentarze)
masz rację-- trochę przesadziłem. Odnośnie oszustwa i złodziejstwa miałem na myśli nie całokształt działalnosci ale zachowanie w pamiętny czwartek.

Awatar użytkownika
PokrzywdzeniNaForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:34

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: PokrzywdzeniNaForex »

Fakt drodzy trjederzy - pokrzywdzeni na forex także nie będą płakać po upadku przedsięwzięcia SAXO BANK w Polsce.

Wie ktoś kiedy oficjalne zamknięcie ich oddziału na Nowym Świecie w Warszawie?

Może zorganizujemy jakiś mały happening pod ich siedzibą np. wystawimy im trumienkę pod drzwiami z dedykacją od polskich trejderów i zaśpiewamy marsz pogrzebowy ? Co wy na to :d

Aha no i koniecznie na uroczystość zaprosimy też ich pomagierów z TMS Brokers!

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Koniec miesiąca. Organizują jeszcze event z independenttrader w ten czwartek jeśli dobrze pamiętam. Dzwoni do mnie ta kobiecina A. Kalisiak to widać, że raczej dobrych humorów nie mają bo obrażona że nie chce otwierać póki co rachunku :p

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: Saxo Bank

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

MowmiSasiad pisze:Koniec miesiąca. Organizują jeszcze event z independenttrader w ten czwartek jeśli dobrze pamiętam. Dzwoni do mnie ta kobiecina A. Kalisiak to widać, że raczej dobrych humorów nie mają bo obrażona że nie chce otwierać póki co rachunku :p
ale zaprosiła na event? mnie po deklaracji, że nie założę nie zaprosili - zawsze mówiłem, że nie założę i to nie przeszkadzało, teraz strzelili focha na koniec

ODPOWIEDZ