Saxo Bank

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
14%
Poza paroma minusami są ok
1
14%
Przeciętny
2
29%
Mają wiele wad
1
14%
Stanowczo odradzam
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

jeżeli ktoś rozważa opcję grania u tego brokera to niech przemyśli to 100 razy jak to będzie za mało to kolejne 100 razy i da sobie spokój

Awatar użytkownika
Nomercy
Gaduła
Gaduła
Posty: 106
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:21

Nieprzeczytany post autor: Nomercy »

moze TY zastanów sie 100 razy zanim jakies glupoty zaczniesz wypisywac.
Korzystam z tej platformy od 3 lat i jakos nigdy nie bylo problemów.

czasem mialem jazdy z BOK, ale to akurat inna para kaloszy :roll: :roll: :roll:

jak pojecia nie masz jak dziala platforma i jaki jest regulamin uzytkownika to sie nie wypowiadaj :idea: :idea: :idea:
Polska to takie dziecko z Downem - trzeba je kochac ale cudów nie nalezy oczekiwac ...

redik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2011, 21:05

Nieprzeczytany post autor: redik »

Cholera jak na tej platformie otworzyć wykres?

Awatar użytkownika
Nomercy
Gaduła
Gaduła
Posty: 106
Rejestracja: 28 lut 2008, 23:21

Nieprzeczytany post autor: Nomercy »

zakladka charts prawa mysz; ew na zakladkach robisz nowy obszar operacyjny i tam otwierasz wykresy
Polska to takie dziecko z Downem - trzeba je kochac ale cudów nie nalezy oczekiwac ...

Awatar użytkownika
pipsy
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2010, 19:35

Nieprzeczytany post autor: pipsy »


zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Raczej sądzę że jest to próba podjęcia w bankowości samoobrony przed tym...
cytuję Karola // Z najnowszych informacji: ProTrader może zostać podłączony do Bank of America Merrill Lynch Global Markets: http://protrader.net/news/protrader-mul ... al-markets

Pozdrawiam.

Dodano po 10 minutach:


PS dzwoniłem po chłopakach,z tego co się dowiedziałem to Leverate szykuje w największej tajemnicy super ofertę ECN dla banków.
Znacie jakieś szczegóły?.Jak ktoś jest w temacie to wrzucajcie....
Temat naprawdę robi się ciekawy.....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Raczej sądzę że jest to próba podjęcia w bankowości samoobrony przed tym...
cytuję Karola // Z najnowszych informacji: ProTrader może zostać podłączony do Bank of America Merrill Lynch Global Markets: http://protrader.net/news/protrader-mul ... al-markets
Obroty poprzez platformę protrader to pewnie promil tego czym obraca saxo. Nie sądzę by się nim przejmowali - raczej chcą wejść głębiej w klientów detalicznych, a tu mt4 jest bardzo popularne.
zz pisze:PS dzwoniłem po chłopakach,z tego co się dowiedziałem to
Leverate szykuje w największej tajemnicy super ofertę ECN dla banków.
ZZ no proszę Cię .... bez jaj .... kupy się to nie trzyma co piszesz:
a) coś kiepska by ta tajemnica była skoro "chłopaki" już o niej wiedzą
b) oferta ECN dla banków ? Po kiego im ECN jak mają interbank ? Biega Ci może o to, że banki będą udostępniać platformę dla swoich klientów? Nic nowego - już mogą to robić, platform i rozwiązań jest kilka ....

a datafeed z leverate gdzieś już spotkałem. Chyba na jakiejś platformie opartej o flash'a ....
Green
Obrazek
Obrazek

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

green7 pisze:ZZ no proszę Cię .... bez jaj .... kupy się to nie trzyma co piszesz:
Trzyma ,trzyma i to mocno....
Pisałem dlatego że oficjalnie piszą o MT 4,a podobno w pottekście chodzi o ECN .. ?,dlatego pytam,taka fama nie potwierdzona chodzi..

green7 pisze:b) oferta ECN dla banków ? Po kiego im ECN jak mają interbank ? Biega Ci może o to, że banki będą udostępniać platformę dla swoich klientów? Nic nowego - już mogą to robić, platform i rozwiązań jest kilka ....
Gren skup się trochę.... :P
Jeżeli jest tak jak piszesz to dlaczego poza Aliorem// a też rodzi się to w ciężkich bólach/// inne banki nie potrafią nic zrobić.Dyrekcja jest na poziomie kunta kinte..., aby nie być gołosłowny ,w jednej z central dużych banków grzecznie mi powiedziano że co ja sobie myślę ? kosmosu oczekuję..// skoro to takie proste...? :P //
Gren z choinki się zerwałeś...?


Pozdrawiam.

Dodano po 9 minutach:
b) oferta ECN dla banków ? Po kiego im ECN jak mają interbank ?
Jaki interbank?.
Jak to sprawdzałalęm .. to z polskich instytucji // lub inaczej znajdujących się na terenie polski ///.. to do interbanku ma dostęp tylko FIAT.... :P

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Wejście na mt4 Saxo z pełną ofertą instrumentów będzie ciekawe.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 20:39 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

zz pisze:Jak to sprawdzałalęm .. to z polskich instytucji // lub inaczej znajdujących się na terenie polski ///.. to do interbanku ma dostęp tylko FIAT.... Razz
Tak, pisało kiedyś, że nawet interwencje na złotówce przeprowadzane są przez brokera z Londynu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

ODPOWIEDZ