Ryzyko - ważne pytanie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
mysje_hood
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 13 mar 2007, 14:00

Nieprzeczytany post autor: mysje_hood »

ideos pisze: AM ma bardzo jasno, klarownie i na niekorzyść tradera :D w umowie określone zasady. To co mówią na infolinii to niestety nie jest wiążące, bo koniec końców wszystkich nas obowiązują umowy i nie możemy patrzeć na to jak komu czapka stanie, to może nam anuluje dług.
a mógłbyś jaśniej doprecyzować i poprzeć to punktami z umowy AM?

pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
ideos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2010, 02:34

Nieprzeczytany post autor: ideos »

kilka postów wyżej zacytowałem punkty właśnie z dokumentów AM.
„Zamysły pilnego prowadzą do zysków, lecz każdy, kto w pośpiechu działa, ma tylko niedostatek.” Przypowieści 21:5 BW

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

podobnie z go4x z ta promocja +500 niby nie trzeba oddawac jak sie straci bonus (takie informacje sa na forum) ale w umowie napisali, ze trzeba i mam dylemat czy zaryzykowac +500 czy zakladac konto u brokera ecn

Awatar użytkownika
mysje_hood
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 13 mar 2007, 14:00

Nieprzeczytany post autor: mysje_hood »

ideos ano rzeczywiście, no tak jak się czyta to klient troche udupiony jest...

freshman89 no takiego bonusu to ja jeszcze nie widzialem. niby okazja ale wiadomo ze 90% ludzi wtopi ten bonus więc na jedno wyjdzie jakbyś wpłacił sobie 500 i to przerżnął. dziwna polityka.
Obrazek

Awatar użytkownika
ideos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2010, 02:34

Nieprzeczytany post autor: ideos »

freshman89 pisze:podobnie z go4x z ta promocja +500 niby nie trzeba oddawac jak sie straci bonus (takie informacje sa na forum) ale w umowie napisali, ze trzeba i mam dylemat czy zaryzykowac +500 czy zakladac konto u brokera ecn
podobnie myślałem o go4x, ale ostatecznie na razie to zostawiłem (mamy czas do końca kwietnia :D ). Osobiście jestem ostrożny w tak szybkich i wielkich promocjach, zawsze ostatecznie trzeba czytać umowy, aby później samemu nie płacić promocji brokerowi :D Jak miałbym wybierać czy dostać +500 od go4x, czy zero zadłużenia od FxPro (o ile mamy to zagwarantowane w umowie), to wybieram to drugie.

A swoją drogą to ciekawe, że wszyscy rozmawiamy o obniżaniu ryzyka, a mało się mówi o kwestiach zadłużenia wynikających z podpisywanych umów z brokerami.
„Zamysły pilnego prowadzą do zysków, lecz każdy, kto w pośpiechu działa, ma tylko niedostatek.” Przypowieści 21:5 BW

stodofox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:07

Nieprzeczytany post autor: stodofox »

dyskusja kręci się wokół spłacania zadłużenia ? troche dziwne, no chyba że ktoś chce zostawiać maksymalnie zlewarowaną pozycje na weekend.Robi tak ktokolwiek ?

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Totalna jazda bez trzymanki...

jest patent na Jenie z tymi weekendami...ale,sprawdza się tak często jak prognoza pogody w TVN-ie.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

ODPOWIEDZ