Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

LowcaG pisze:
28 cze 2019, 19:40
freakout pisze:
28 cze 2019, 19:22

film z czego? z osobistych duchowych doświadczeń? chyba sobie kpisz :) nikt tu nie pisze o spotkaniu z UFO żeby wymagać od kogoś filmu i jeszcze powtarzać to w laboratorium :d doprawdy jesteś okrutnie zabawny w tym momencie Dadas ;)
Z czystej ciekawosci. Slyszales moze o DMT (taki tam zwiazek chemiczny) po nim wielu czuje jednosc ze wszechswiatem . Polecam poczytac opisy naprawde ciekawe. A to zwykla chemia. Co ciekawe mozg tez to potrafi wytworzyc, a co jeszcze ciekawsze kiedy jest zagrozenie zycia widac ze zaczyna wytwarzac tego wiecej. Stad tez moze w przypadkach prawie smiertelnych ludzie ocieraja sie o wszechmoc czy jak to nazwac a to chemia inwszystkondzieje sie w glowie.

Podobnie sprawa hipnozy kiedys byla sprawa kiedy zastosowano regresji u dzieci aby sobie przypomnieli. Goscia skazali dowodow w sumie nie bylo. Potem pewna psycholog zbadala sprawe dokladniej i pokazala eksperyment ze spokojnie mozna bez wysilku zaszczepic nie swoje wspomnienia. I tutaj jest podobnie. Tak tonsa twoje doswiadczenia jednak ze stanem faktycznym nie misza miec nic wspolnego. A ze mozg wszystko stara sie racjonalizowac i sobie to ulozyc i wytlumaczyc coz...(tutaj tez byky ciekawe eksperymenty to pokazujace)
oczywiście że słyszałem o DMT :) ale co innego doświadczenie wywołane "przymusowo" przy pomocy różnych wspomagaczy, a co innego coś zupełnie niespodziewanego

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze:
28 cze 2019, 19:22
fx-technik pisze:
28 cze 2019, 19:11
freakout pisze:
28 cze 2019, 18:52


a Ty dalej swoje :) jaka wyobraźnia? o czym Ty bredzisz? to były realne, namacalne doświadczenia, a Ty mi tu wmawiasz nieracjonalne i nielogiczne podejście :) właśnie dlatego staram się nie wchodzić w takie dyskusje, bo ktoś zaczyna manipulować czyimiś wypowiedziami, na siłę starając się wmówić komuś, że wydarzenia jakie miały miejsce w czyimś życiu to tylko czyjaś fantazja :) no litości...
Jakie realne, namacalne doświadczenia???
Masz chociażby jakiś film?
Czy mówisz o emocjach, odczuciach i wyobraźni?
Możesz to samo powtórzyć w warunkach laboratoryjnych i uzyskać wyniki odbiegające od zwykłego przypadku?
film z czego? z osobistych duchowych doświadczeń? chyba sobie kpisz :) nikt tu nie pisze o spotkaniu z UFO żeby wymagać od kogoś filmu i jeszcze powtarzać to w laboratorium :d doprawdy jesteś okrutnie zabawny w tym momencie Dadas ;)
No tak, film z osobistych doświadczeń.
Nie masz, to nie masz dowodów.
To, co się dzieje w twoim mózgu, to chemia, jak tłumaczy ŁowcaG.
Podświadome sugestie działają silniej niż te, które rozpoznajesz od razu.

A tak nawiasem:
Skoro tak wierzysz w astrologię, to od dawna istnieją ludzie, którzy tradują na bazie
właśnie astrologii. Weź i udowodnij, że chociaż tobie uda się zarobić tą metodą.
Zawszeć to będzie coś, niż nic.

PS. Słyszałem takie powiedzenie:
Millionaires don't trade astrology, Billionaires do!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
28 cze 2019, 20:30
A tak nawiasem:
Skoro tak wierzysz w astrologię, to od dawna istnieją ludzie, którzy tradują na bazie
właśnie astrologii. Weź i udowodnij, że chociaż tobie uda się zarobić tą metodą.
Zawszeć to będzie coś, niż nic.
widać że nie czytasz ze zrozumieniem, a już na pewno jeśli chodzi o moje posty :) napisałem wyraźnie że absolutnie w nic nie wierzę, bo uznaję tylko to co jestem w stanie sam potwierdzić, a resztę uznaję jedynie za pewne prawdopodobieństwo, a Ty oczywiście wyskakujesz z wiarą w coś :d to jest ten problem większości ludzi - zamiast poczytać, zrozumieć i sprawdzić żeby się samemu przekonać, to jest wiara i wymądrzanie się na forach, bez żadnego doświadczenia :)

wiem że są osoby trejdujące w oparciu o układy planetarne, ale mi jakoś to nie podchodzi - chyba dlatego, że astrologia finansowa to nie moja bajka, natomiast astrometeorologia już tak :) od ponad roku co tydzień piszę sobie prognozy pogody w oparciu o nią i sprawdzają się doskonale, a na dodatek jestem chyba jedną z niewielu osób w tym kraju (jeśli nie jedyną), która się tym zajmuje ;) pomagam też innym osobom jeśli mają jakieś problemy i też potwierdzają zgodność z tym co piszę, więc jasno z tego wynika że astrologia działa i już ;) właśnie dlatego odpuszczam sobie jakiekolwiek próby przekonywania kogoś do czegoś lub udowadniania czegokolwiek - to jest zwyczajnie dziecinne kiedy człowiek sam widzi jak doskonale to działa

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze:
28 cze 2019, 20:56
fx-technik pisze:
28 cze 2019, 20:30
A tak nawiasem:
Skoro tak wierzysz w astrologię, to od dawna istnieją ludzie, którzy tradują na bazie
właśnie astrologii. Weź i udowodnij, że chociaż tobie uda się zarobić tą metodą.
Zawszeć to będzie coś, niż nic.
widać że nie czytasz ze zrozumieniem, a już na pewno jeśli chodzi o moje posty :) napisałem wyraźnie że absolutnie w nic nie wierzę, bo uznaję tylko to co jestem w stanie sam potwierdzić, a resztę uznaję jedynie za pewne prawdopodobieństwo, a Ty oczywiście wyskakujesz z wiarą w coś :d to jest ten problem większości ludzi - zamiast poczytać, zrozumieć i sprawdzić żeby się samemu przekonać, to jest wiara i wymądrzanie się na forach, bez żadnego doświadczenia :)

wiem że są osoby trejdujące w oparciu o układy planetarne, ale mi jakoś to nie podchodzi - chyba dlatego, że astrologia finansowa to nie moja bajka, natomiast astrometeorologia już tak :) od ponad roku co tydzień piszę sobie prognozy pogody w oparciu o nią i sprawdzają się doskonale, a na dodatek jestem chyba jedną z niewielu osób w tym kraju (jeśli nie jedyną), która się tym zajmuje ;) pomagam też innym osobom jeśli mają jakieś problemy i też potwierdzają zgodność z tym co piszę, więc jasno z tego wynika że astrologia działa i już ;) właśnie dlatego odpuszczam sobie jakiekolwiek próby przekonywania kogoś do czegoś lub udowadniania czegokolwiek - to jest zwyczajnie dziecinne kiedy człowiek sam widzi jak doskonale to działa
Chłopie, to ty nie czytasz tego, co piszę!
Ja w tych regresjach i innych robiłem mnóstwo lat, nawet warsztaty prowadziłem!
Byłem raczej w grupie awantgardy w tych kwestiach w Polsce.
To jest tylko i wyłącznie oparte na wierze, tak jak religie.
Tobie się wydaje, że czegoś doświadczyłeś niezwykłego, a to tylko złudzenia są.

A jest to wiara, ponieważ nie poddaje się to naukowej skrutynacji.
Astrologia to tylko wydumane wyobrażenia ludzi, którzy nawet nie wiedzieli na co patrzą.
Najwyraźniej nadal nie wiedzą, bo galaktyki nazywają gwiazdami, a układy tworzą z
gwiazd i galaktyk, które nie mają ze sobą związku i są w różnych odległościach.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
28 cze 2019, 21:41
Chłopie, to ty nie czytasz tego, co piszę!
Ja w tych regresjach i innych robiłem mnóstwo lat, nawet warsztaty prowadziłem!
Byłem raczej w grupie awantgardy w tych kwestiach w Polsce.
To jest tylko i wyłącznie oparte na wierze, tak jak religie.
Tobie się wydaje, że czegoś doświadczyłeś niezwykłego, a to tylko złudzenia są.

A jest to wiara, ponieważ nie poddaje się to naukowej skrutynacji.
Astrologia to tylko wydumane wyobrażenia ludzi, którzy nawet nie wiedzieli na co patrzą.
Najwyraźniej nadal nie wiedzą, bo galaktyki nazywają gwiazdami, a układy tworzą z
gwiazd i galaktyk, które nie mają ze sobą związku i są w różnych odległościach.
takie bzdury napisałeś że odebrało mi to siły na dalszą dyskusję w tym wątku :) dziękuję, ale to już dla mnie o wiele za dużo...

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
28 cze 2019, 22:28
freakout pisze:
28 cze 2019, 22:17
fx-technik pisze:
28 cze 2019, 21:41
Chłopie, to ty nie czytasz tego, co piszę!
Ja w tych regresjach i innych robiłem mnóstwo lat, nawet warsztaty prowadziłem!
Byłem raczej w grupie awantgardy w tych kwestiach w Polsce.
To jest tylko i wyłącznie oparte na wierze, tak jak religie.
Tobie się wydaje, że czegoś doświadczyłeś niezwykłego, a to tylko złudzenia są.

A jest to wiara, ponieważ nie poddaje się to naukowej skrutynacji.
Astrologia to tylko wydumane wyobrażenia ludzi, którzy nawet nie wiedzieli na co patrzą.
Najwyraźniej nadal nie wiedzą, bo galaktyki nazywają gwiazdami, a układy tworzą z
gwiazd i galaktyk, które nie mają ze sobą związku i są w różnych odległościach.
takie bzdury napisałeś że odebrało mi to siły na dalszą dyskusję w tym wątku :) dziękuję, ale to już dla mnie o wiele za dużo...
Spoko, masz czas, kiedyś do tego sam dojdziesz... mam nadzieję!
na szczęście nie - sam swoimi postami udowodniłeś mi że astrologia działa :) jako dowód wklejam poniżej screen z opisem układu planetarnego między Księżycem i Plutonem jaki ma teraz miejsce w moim kosmogramie - Twoje ostatnie posty idealnie wpisują się w jego opis ;)
astro.png
nic więcej nie trzeba dodawać :) tyle ode mnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

:509:
W każdy inny też się wpasują.
One są tak napisane, że każdy je dopasuje do każdej sytuacji (te twoje kosmogramy).
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
28 cze 2019, 23:00
:509:
W każdy inny też się wpasują.
One są tak napisane, że każdy je dopasuje do każdej sytuacji (te twoje kosmogramy).
bredzisz i to okrutnie, ponieważ każdy ma indywidualny kosmogram i każdy ma inne tranzyty na dany czas z różnymi rezultatami :) nie masz bladego pojęcia o astrologii, a na siłę chcesz zrobić z siebie speca - pytanie tylko po co? jako że odpowiedź mało mnie interesuje to wracam do astro, bo Twoje poprzednie posty wystarczająco dobrze udowodniły mi skuteczność tej królewskiej nauki ;)

a Ty jak chcesz to dalej się wymądrzaj - może ktoś kiedyś potraktuje Twoje wywody serio ;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze:
28 cze 2019, 23:08
fx-technik pisze:
28 cze 2019, 23:00
:509:
W każdy inny też się wpasują.
One są tak napisane, że każdy je dopasuje do każdej sytuacji (te twoje kosmogramy).
bredzisz i to okrutnie, ponieważ każdy ma indywidualny kosmogram i każdy ma inne tranzyty na dany czas z różnymi rezultatami :) nie masz bladego pojęcia o astrologii, a na siłę chcesz zrobić z siebie speca - pytanie tylko po co? jako że odpowiedź mało mnie interesuje to wracam do astro, bo Twoje poprzednie posty wystarczająco dobrze udowodniły mi skuteczność tej królewskiej nauki ;)

a Ty jak chcesz to dalej się wymądrzaj - może ktoś kiedyś potraktuje Twoje wywody serio ;)
Chłopie, jest taki dosyć znany ateista, Matt Dillahunty, który robi regularne audycje, bierze udział
w debatach z Chrześcijanami różnego pokroju, i też propaguje sekularyzm, i jest też magikiem,
który na scenie wyczynia cuda i czyta w myślach dowolnie wybranych ludzi.
Czy on rzeczywiście umie czytać w ludzkich umysłach?
Oczywiście, że nie!
Ale, tylko nieliczni wiedzą jak on to robi.
Zapytaj się jakiejś starej cyganki, może ci wyjaśni...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Zapomniałem dodać, że Pluton nie jest planetą.
Jego masa nie kwalifikuje go do kategorii planety, dlatego obecnie układ słoneczny
składa się z 8-śmiu planet orbitujących wokół Słońca.
Pluton jest obecnie zaliczany do innych ciał kosmicznych, lub planet karłowatych.
Jest tak, ponieważ w Pasie Kuipera odkryto inne obiekty o podobnej masie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ