Robot Forexa Gumpa

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Robot Forexa Gumpa

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

ForexGump pisze:
Jeżeli uważasz, że napracowałem się nad prezentacją w internecie, to chyba masz słabe pojęcie o programowaniu.
No kolego, ale wystrzeliłeś. Nie wiem czy ktokolwiek na tym forum zna się lepiej na programowaniu niż green7.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Robot Forexa Gumpa

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Oj, Z6yszko, jak tak dalej pójdzie, to Twój automat za dwa miesiące zgarnie wszystkie pieniądze z forexu :(
Z kolei prezentacja ForexGumpa nie jest dostępna. Wyłączyłeś ją po wczorajszym zjeździe?

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Robot Forexa Gumpa

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

ZomG pisze: Z kolei prezentacja ForexGumpa nie jest dostępna. Wyłączyłeś ją po wczorajszym zjeździe?
Systemu na myfxbook też już nie można obejrzeć - jest private.

Awatar użytkownika
ForexGump
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2013, 11:58

Re: Robot Forexa Gumpa

Nieprzeczytany post autor: ForexGump »

ZomG pisze:Z kolei prezentacja ForexGumpa nie jest dostępna. Wyłączyłeś ją po wczorajszym zjeździe?

Sorry, faktycznie wyłączyłem 10 dni temu. Obiecałem kiedyś sobie, że nie będę używać nieprzetestowanych poprawek, a jednak wymieniłem system na niesprawdzony. Potem poszła lawina błędów w panice i musiałem zejść z rynku po niemałej stracie.
Na rynek realny wracam dopiero na początku czerwca. Na spokojnie wyłapałem kilka istotnych błędów w systemie i uruchomiłem na kontach demo. Oprócz podstawowego systemu uruchomiłem zupełnie inną strategię i nie wykluczam, że ona jeszcze lepiej się sprawdzi.
Tak więc od niedzieli system chodzi na żywo, a tak naprawdę 2 różne systemy
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ