Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

Czy ktos bral udzial w rekrutacji na stanowisko tradera w spolce Centrum Inwestorow? Co oni oferuja? Jakie sa warunki, np. wynagrodzenie, dostepne instrumenty, parametry ryzyka?
Kazda informacja bedzie dla mnie cenna. Dzieki

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Ciekawostka przyrodnicza. Pierwsze słyszę, ale to dość ciekawe. Sądzę, że nie przyjmą osobę, która pochwali się zyskownym tradingiem. Oczywiście mogę się mylić, ale inaczej to ta firma szybciej się zwinie niż rozwinie.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

webskitrader pisze:Ciekawostka przyrodnicza. Pierwsze słyszę, ale to dość ciekawe. Sądzę, że nie przyjmą osobę, która pochwali się zyskownym tradingiem. Oczywiście mogę się mylić, ale inaczej to ta firma szybciej się zwinie niż rozwinie.
Czy chciales powiedziec, ze przyjma osobe, ktora pochwali sie zyskownym tradingiem? Czy wiesz cos wiecej na temat tej firmy? W KRS ich kapital zakladowy to 100 tys. PLN, bez wzmianki o aporcie, wiec co najmniej tyle maja do dyspozycji.

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Tak, sorry. Pisałem w pośpiechu i wdał się błąd. Ale dobrze zrozumiałeś.

W tym momencie wiem tyle co i Ty. Zadałem pytanie do swojej grupy mastermindowej i czekam na odpowiedź.

Podejrzewam, że może chcą zbudować swój trading club, ale to tylko domysły. Patrząc na wielkość kapitału zakładowego, możliwe, że próbuje to rozkręcić jedna osoba.
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

zuczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 11 cze 2006, 13:54

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: zuczek »

webskitrader pisze:Tak, sorry. Pisałem w pośpiechu i wdał się błąd. Ale dobrze zrozumiałeś.

W tym momencie wiem tyle co i Ty. Zadałem pytanie do swojej grupy mastermindowej i czekam na odpowiedź.

Podejrzewam, że może chcą zbudować swój trading club, ale to tylko domysły. Patrząc na wielkość kapitału zakładowego, możliwe, że próbuje to rozkręcić jedna osoba.
Co to takiego jest trading club? Wiem, ze w jednej z ustaw jest mowa o klubie inwestorow, ale jakie to ma zalety dla uczestnikow?

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Pisząc trading club miałem na myśli grupę osób, które tradują wg. określonych ustaleń. Jednak, każda z tych osób specjalizuje się w jednym lub dwóch rynkach. Takie osoby są bardzo dobrze wyszkolone i tradują kapitałem założyciela klubu i partycypują w zyskach.

Jeśli chodzi o klub inwestorów, to chyba jedno i to samo. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Apropos, jaką ustawę miałeś na myśli? Trading club to takie moje ciche marzenie :-)
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Kolega zapewne miał na myśli ustawę o obrocie instrumentami finansowymi.
O ile pamiętam kluby inwestorów tam wymienione nie pozwalają na zbyt wiele. Ot członkowie (może ich być nie więcej niż 20) mogą wpłacić max 20 tys. rocznie i wspólnie je inwestować.
I to chyba w zasadzie wszystkie korzyści ....
Green
Obrazek
Obrazek

webskitrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2017, 12:28

Re: Rekrutacja do Centrum Inwestorow - trader

Nieprzeczytany post autor: webskitrader »

Dziękuję za informację.

Teraz już nie mogę nawet znaleźć tego ogłoszenia o pracę. Możliwe, że się rozmyło szybciej niż wszyscy myśleli?
Szacunek dla wszystkich próbujących swoich sił na wykresach cenowych :564:


ODPOWIEDZ