Reklama - Droga Żółwia

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

GZ pisze:Z okazji pierwszej rocznicy, dziękujemy za miłe słowa, jakie dostawiliśmy (również od forumowiczów), inspiracje i pomysły i zapraszamy na Urodzinową Promocję na strony wydawnictwa.
Wyskakuje błąd na stronie ( 404)
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

GZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2011, 23:13

Nieprzeczytany post autor: GZ »

Seneszal26 pisze: Wyskakuje błąd na stronie ( 404)
na http://www.wydawnictwolinia.pl/ ?

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

GZ pisze:co do Wspomnien - to jest to najnowsze wydanie z komentarzami, w tym rowniez ze zdjeciami z epoki, wycinkami gazet itp.
Nie jestem obiektywny (rowniez jako wydawca), ale ksiazka jest cudowna w tej wersji

Witam Pana

Książka domyślam się, że jest fajna ale raczej nie na kieszeń Studenta !!. ( kupno Komara, Faitha teraz Lefevre to wydatek ok. 300 zł ) Moje pytanie więc brzmi czemu nie stworzycie tańszych wersji tych książek np. Bez Twardej Okładki? - która ma wartość symboliczną a przecież najważniejsza jest Treść.

Nie chcę być tutaj zrozumiany jako osoba, która chce mieć wszystko za darmo taka która tylko czeka na darmowego ebooka w sieci, zresztą przeczytałem pana tekst pt "Pobierz za Darmo" na stronie wydawnictwa i zgadzam się z Panem w tej kwestii. Natomiast Ja np. nie potrzebuję wersji ekskluzywnej. Wystarczy mi zwykła książka - W lekkiej oprawie,bez nakładki na okładkę, bez "sznureczka" w środku itd. To kurcze nie jest Biblia.

Pozdrawiam Pana

GZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2011, 23:13

Nieprzeczytany post autor: GZ »

Mysle, ze to dyskusja, ktora nie ma rozstrzygniecia. Dlaczego np apple robi produkty z taka dbaloscia o szczegoly, wszak to tylko elektronika uzytkowa.

Ponadto wbrew pozorom najwiekszym kosztem jest przygotowanie, ksiazki, prawa i druk itp. Ten dodatkowy "bonus" w postaci jakosciowo dobrego wydania, nie podraza az tak calej ksiazki.
WIec to wybor czy robic drogie w miekkich okladkach (mozna smialo znalezc produkty konkurencji), czy jednak dac za te cene satysfakcje klientowi z obcowania z przygotowanym produktem z dbaloscią.

Tez bylem studentem (mysle, ze w trudniejszych czasach) i tez niestety pewne rzeczy musialem przesuwac w czasie.

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Nie znam tej książki, więc trudno mi się o niej wypowiadać, jednak ogólnie mówiąc, największą część ceny książek stanowi marża hurtownika i księgarni. To może być nawet połowa ceny detalicznej.

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

GZ pisze:Dlaczego np apple robi produkty z taka dbaloscia o szczegoly, wszak to tylko elektronika uzytkowa.
Racja. Tyle tylko, że tego IPada można kupić za trochę ponad 2 tys. jak i za 3 tys. w zależności o wyposażenia ( Nie każdy potrzebuje IPada z dużym dyskiem niektórym jest on potrzebny tylko do sieci ). Skodę Superb można kupić za 80 tys. w wersji podstawowej i za 130 tys. w wersji ekskluzywnej w zależności od potrzeb. Mi po prostu chodzi o stworzenie Możliwości Wyboru, którego w Pana wydawnictwie Brakuje.

GZ pisze:mozna smialo znalezc produkty konkurencji
Komara chyba u konkurencji nie znajdę ( Kupiłem ją już w wersji ekskluzywnej w wydawnictwie Linia).
GZ pisze:czy jednak dac za te cene satysfakcje klientowi z obcowania z przygotowanym produktem z dbaloscią.
Mam kilka książek z Pana wydawnictwa i kupiłem je ze względu na Tytuł, Autora a nie przygotowanie.

GZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2011, 23:13

Nieprzeczytany post autor: GZ »

No oczywiscie, ale znajdą sie tacy, dla których przygotowanie bedzie miało znaczenie.
Poza tym prosze nam dac szanse. Dopiero rok jestesmy. No w rok, to sie wszystkiego naprawde nie da zrobic. Trzeba wybierac coś za coś.

Goldfinger

Nieprzeczytany post autor: Goldfinger »

GZ pisze:Mysle, ze to dyskusja, ktora nie ma rozstrzygniecia.

Heh Najlepiej Pan to ujął w pierwszym zdaniu. Rzeczywiście ma Pan rację. Mam nadzieję że nie zrozumiał Pan mojej wypowiedzi jako ataku na Pana wydawnictwo. Tym bardziej, iż Pan jako właściciel może nim kierować jak tylko Pan chce. Chciałem tylko wyrazić swoją własną opinię.

Poza tym prosze nam dac szanse. Dopiero rok jestesmy. No w rok, to sie wszystkiego naprawde nie da zrobic. Trzeba wybierac coś za coś.
Gratuluję jak na rok pracy to Sporo dobrych tytułów wydaliście. Życzę dalszych sukcesów, a może nawet debiutu na New Conect. :D

Pozdrawiam

GZ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 27 kwie 2011, 23:13

Nieprzeczytany post autor: GZ »

Każda opinia ma dla mnei znaczenie, zwlaszcza ze temat miękkich okladek wraca co jakis czas w naszych rozmowach redakcyjnych.
Moze, jakies tytuły luźniejsze, do których sie nie wraca, i które nie pełnią roli podręczników tak zrobimy.
Ale to na razie jedna z opcji

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

GZ pisze:No oczywiscie, ale znajdą sie tacy, dla których przygotowanie bedzie miało znaczenie.
Szczerze mówiąc, nie wiem do której wypowiedzi podpiąć powyższe ;-) ale gdybyś potrzebował dobrego składu książek, podkreślam: dobrego, od projektu (dobór formatu, kroju pisma, marginesów, projekt okładki itp.) do PDF-a, to polecam siebie ;-) Własne oprogramowanie (Adobe CS3), doświadczenie, praktyka, własna korekta.

ODPOWIEDZ