Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nie ma czegoś takiego jak gatunki.
To, czego nas w szkołach kiedyś uczyli jest grubo nieaktualne.
Ogólnie, proponuję, żebyś się doedukował i przestał być dupkiem (rasistą), bo to w dzisiejszych czasach po prostu nie przystaje.
Chyba, że wolisz być prostaczkiem i dupkiem???
Twój wybór...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

ninjaproject pisze:
04 cze 2020, 21:48
Mogę także ci pokazać "listę" okrucieństw, jakie ta twoja tzw. rasa biała zadała ludziom tej "innej" rasy.
Nie wspominając o okrucieństwach, jakie ta biała rasa zadała innym tej samej rasy.
Nie musisz, jako biały człowiek wstydzę się tego co robiliśmy i robimy w Afryce. Zbrodnie białych w Australii, Nowej Zelandii czy obu Amerykach czy Azji napawają mnie obrzydzeniem. Taka jest prawda, tacy też jesteśmy.
Przykład: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdobycie_ ... imy_(1099), a jak później zachował się Salladyn jak wyzwolił miasto.
Darku, nigdy nie napisałem, że biali są bez winy i są dobrzy. Do wszystkich zachowań ras czy narodów staram się podchodzić z uczciwego spojrzenia na temat. Więc jak dzisiaj widzę zachowanie nieakceptowalne to je krytykuję bez uwzględnienia poprawności polityczniej.
Ale nie powiesz mi, że ci od bankomatu czy ciuchów to naprawdę debile.
PS. Prawda was wyzwoli. Kończę temat i w dzisiejszych czasach wybieram drogę prostaczka i dupka, bo mi przystaje.
Pozdrawiam i kończymy
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No to teraz się zastanów dlaczego ci ludzie tak postępują, i kto jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny, tak szczerze?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

:spam:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

ninjaproject pisze:
05 cze 2020, 00:11
No to teraz się zastanów dlaczego ci ludzie tak postępują, i kto jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny, tak szczerze?
Odpowiem ci tak:
Poruszyłem temat który ostatnio jest naświetlony w mediach. Przedstawiłem jakąś tezę i poprosiłem o argumenty do dyskusji. Podałeś argument który ocenić każdy może po swojemu. W mojej ocenie zestawienie Nobli obnażyło sprawę - nawet o tym nie pomyślałem. Ponieważ nie było to po twojej myśli usłyszałem, że jestem prostaczkiem i dupkiem. Dlaczego? Że śmiem myśleć inaczej niż wszyscy. Ogólnie dostrzegam, że ostatnimi czasy jeśli ktoś śmie mieć inne zdanie niż główny nurt to jest zrównany z błotem. Widzisz Darku, napisałem tutaj ponad 1600 postów i w żadnym nie obraziłem kogoś. Jeśli nie wierzysz to przejrzyj i poszukaj. Wiele razy widziałem na navi jak ktoś pisał, że będzie S, drugi że L i sypały się z tego powodu epitety w obie strony. Czy, że tylko moja metoda jest dobra. Nawet w Rejsie parę stron wcześniej była pyskówka tych samych osób, aż wątek siadł. Czy któraś z tych osób wyciągnęła wnioski i napisała głupie PRZEPRASZAM? Chętni mogą to przejrzeć.
Tolerancja to akceptowanie przekonań innych. Czy ja obraziłem kogokolwiek bo myśli inaczej? Dla mnie tolerancja to spełnienie ważnego warunku: MOJE PRZEKONANIA CZY CZYNY NIE MOGĄ KRZYWDZIĆ INNYCH JEŚLI ONI NIE KRZYWDZĄ INNYCH. Kiedyś napisałem tutaj o strzelaniu w Polsce do ludzi z czerwono-czarnymi flagami. Ale na pytanie czy u siebie oni mogą zmienić flagę z niebiesko-żółtej na czerwono-czarną? Odpowiem ci że tak. Niemcy też mogą sobie wybrać z powrotem na tę ze swastyką. Ich wybór. Natomiast nikt nie powinien mi kazać ich za to lubić i tyle. Nawet jeśli to niepoprawne politycznie.
Pisałem o ciapatych i murzynach. Dla mnie ciapate to grupa od Azji Mniejszej do Indii. I wiem co to sunnici i szyici, ale mają ci ludzie podobne rysy twarzy. Nie widzę nic w tym określeniu złego. Za to wiele razy przeczytałem o Polaczkach, Polandii, Polaczkowu i jakoś nikt z tych broniących poprawności nie poruszył tego tematu. Dlaczego? Do Niemiec przyjechało 1mln inRZynierów. I co się okazało? 1/3 czy 2/3 nie potrafi czytać i pisać. Teraz jest problem bo nie ma komu zbierać szparagów i truskawek. Dlaczego oni tego nie zbierają? Czemu nie pracują na siebie uczciwą pracą?
Wiadomość Noworoczna z Paryża: W tym roku było spokojnie bo spalono TYLKO XXX samochodów. Żyję w kraju w którym jak ktoś usłyszy huk wystrzału to się odwraca i myśli: Co za debil myśli, że dzisiaj Sylwester? W dzisiejszych czasach to luksus.
Kiedyś moje dziecko jak chodziło do przedszkola wzięło kamyk i rzuciło w czyjeś okno. Dostał takie zrypy, a ponadto w grupie miał kolegę którego tata jest policjantem. Pogadałem i postraszył go poprawczakiem. Miał łzy w oczach. Nie wyobrażam sobie, żeby wyrzucił na chodnik papierek. Ma kosz, a jak nie ma to kieszeń. Zostałem nauczony i uczę, że trzeba budować, a nie niszczyć, więc nie ma opcji pomalowania elewacji czy rozwalenia przystanku.
Ci którzy najgłośniej krzyczą o tolerancji, sami są agresywni w stosunku do osób które się z nimi nie zgadzają. Ot i takie czasy. Popieram to co powiedział pewien nauczyciel języka polskiego: https://historia.plportal.pl/artykuly/h ... dzoziemcow. Czy historia postępu jest związana z tym, że pojawiali się ludzie inaczej myślący? Czy dlatego, nawet jeśli się ze mną nie zgadzasz, napiszesz mi że jestem dupkiem?
Teraz tak szczerze odpowiadając na twoje pytanie. Ale tak szczerze!
Z tego co wiem to w usa jak przyjmują cię na studia to za to, że nie jesteś biały dostajesz dodatkowe punkty. Dodatkowo są uniwersytety utworzone przez czarnych tylko dla czarnych. To dopiero jest szokujące. Biali nie mają tam wstępu. Więc jak ktoś naprawdę chce do czegoś dojść, nawet z dużej biedy to może. Znam to na swoim przykładzie. Rozmnażamy się płciowo i wszyscy są różni. Każdy ma w rodzinie kogoś mądrzejszego, ale ma i głupszego. W szkole są klasy lepsze są i gorsze. To fakt i nikt za to nie powinien się obrażać, bo tak jest. Nie wiem czym jest to spowodowane w rasach. Może biali jak przyszli z Afryki do Europy trafili na pory roku, musieli uprawiać sezonowo ziemie, robić zapasy, a czarni mieli potocznie pisząc banana na wyciągnięcie ręki. Europejczycy musieli budować trwałe domy, musieli poznać co to łuk, co to sklepienie krzyżowe, a murzyni budowali chaty z patyków bo lepszych nie potrzebowali.
Pół wieku temu Martin Luter King prowadził marsze za tym, żeby czarni mogli głosować. Niczego nie zniszczyli przy tym. Wtedy ich popierałem. Ale dzisiaj, jak patrzę na dokonania ich dzieci to uważam, że się mylił. Oczywiście możesz się ze mną nie zgadzać. Ale jeśli się nie zgadzasz, i inni też, to pomyślcie o tej czarnej kobiecie która pracowała w tej budzie. I mam to gdzieś, że to tylko buda. Była ona i jest lepsza od wielu prezesów, którzy latają odrzutowcami, bo pracowała uczciwie na siebie i nikogo nie okradała. I jej należy się przede wszystkim szacunek, a tych którzy pozbawili ją środków do życia powinna spotkać każda kara. Bo jak dla mnie to osoby które muszą mieć markowe ciuchy. Tylko skąd? Pewnie z zasiłku, bo im się należy. Więc Darku i wszyscy: Jeśli się ze mną nie zgadzacie, to możecie po linku i yt ją znaleźć i za jedyne 17 dolarów miesięcznie możecie zostać jej patronami. Polecam, bo to jej należy się prawo do godnego życia. W tej chwili pewnie martwi się za co opłacić rachunki.
Pozdrawiam i 3majcie się.
PS. https://demotywatory.pl/5002837/Wyobraz ... cjonariusz - i tak powinno być bez względu na kolor skóry.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

krab29 pisze:
05 cze 2020, 09:17
.............
Odniosę się do ogółu wypowiedzi hacząc o zadowolenie z życia w PL. Ale zacznę od tego że dobrze wychowujesz swoje dziecko, podoba mi się że przekazujecie jako rodzice wartości bycia dobrym, głupie nieśmiecenie już daje ciekawy obraz, ale jednocześnie mam nadzieję że dziecko nie ma lub mieć nie będzie wypchanej głowy przekonaniami które piszesz ponieważ często w wypowiedziach idzie odczuć że widzisz/skupiasz się tylko jednej stronie problemu(ów).

Co do samego życia w PL, podpalanych aut i wszystkiego co idzie zauważyć złego po za PL.. Nie zdajesz i zapewne mało kto sobie zdaje sprawę ile złego w PL się dzieje i nie wychodzi to na światło dzienne. Podpalane auta? Przecież to nic takiego, no zdarza się, po to się ubezpiecza pojazdy. Nawet mam znajomego co już dwa luksusowe auta załatwił w ten sposób, ale w mediach nie słyszałem o tym, i myśli ktoś że on jedyny? Zależy wszystko od rzetelności przekazywanych informacji... Wymuszenia, haracze, rozboje, czyli wszystko co jest we Francji, Włoszech, Niemczech i Polsce między wieloma innymi, z tym że tam czarni i biali to robią w Polsce tylko biali. Boisz się że we Francji dostaniesz kosę w brzuch od czarnego? Ja boje się że dostane kose od ćpuna na mieście, albo innego degenerata za kilka złotych, sam znałem dzieciaki co zabiły człowieka za 10 groszy i papierosa bo więcej nie miał przy sobie... Przemyśl to, w czym bezpieczna Polska jest lepsza o innych krajów. Jeśli ktoś żyje w swojej "złotej klatce" to nie zdaje sobie sprawy co mu naprawę grozi, no bo przecież nie ma problemu koro go nikt nie dostrzega..

Przykład z brzegu to Poznań, do tej pory haracz na szeroką skale jest pobierany od przedsiębiorców.. Dlaczego nikt o tym nie mówi, a zapewniam że wie o tym wielu, Kraków, Wrocław również... Znam to bo obracam się w różnych kręgach, a z tych nie jestem zadowolony. Uważasz że Polska jest fajna bo nie ma czarnych, ciapatych i innych. Jeździłem trochę po różnych krajach, bywałem w różnych miejscach (nie wakacyjnych bynajmniej), i zapewniam Cię że więcej mnie przykrości od zasranych rodaków spotkało niż od innych narodowości... Polacy to szuje i mówię to z czystą świadomością, ale tacy sami ludzie są gdzie indziej.

Nie wspomnę o wielu, wielu innych rzeczach bo nikomu czytać się nie będzie chciało tego.. Zazdroszczę ludziom co widzą zło tam gdzie ich nie ma, bo wtedy łatwiej sie żyje, ale świat nie jest taki kolorowy przez największego pasożyta na ziemi jakim jest człowiek niezależnie od rasy i pochodzenia
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

dzikson pisze:
05 cze 2020, 12:35
Nawet mam znajomego co już dwa luksusowe auta załatwił w ten sposób, ale w mediach nie słyszałem o tym, i myśli ktoś że on jedyny?
edit. pisząc że znajomy załatwił tak dwa auta, chodziło mi że swoje, nie kogoś..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ludzie zbyt często siedzą zamknięci we własnej bańce i niezbyt mają pojęcie o rzeczywistości.
Bo, to jest wygodne...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzikson - nie wybielam Polski. W każdym kraju, społeczeństwie, rasie są i lepsi i są i gorsi. Chodzi mi o proporcje, a może przede wszystkim o nie gloryfikowanie zła. Niszczenie czyjejś pracy nie powinno być akceptowane pod żadnym pozorem. Najczęściej akceptują to osoby które same niczego nie stworzyły, a tylko uważają, że im się coś należy za to że są. Ogólnie świat zmierza w jakimś złym kierunku. Polecam wesoły film - Idiokracja. Niby nierealny, ale jakby się przyjrzeć to się dzieje. Gwiazdami stają się celebryci, a tak naprawdę debile, ale tego nikt nie może powiedzieć, bo tak nie wolno. Słysząc wypowiedzi tych gwiazd, to kot czy pies jest mądrzejszy. Naprawdę tego nie widzicie? Ale oficjalnie czy można tak powiedzieć? Niedługo jeśli ktoś będzie znał tabliczkę mnożenia to będzie można powiedzieć - ale on/ona jest mądry. Nie jest gwiazdą telewizji lekarz który ożywia chłopca z temperatury +5 stopni C.
Źródło demotywatory, czyli mało wiarygodne: https://demotywatory.pl/5003304/Gdyby-w ... hali-z-USA
Prosiłbym tych chcących o zweryfikowanie, bo jak patrzę na to, to nie wygląda to dobrze. Jakoś nie wierzę, że są pracowici, sumienni, a źli biali ich dręczą. Dawna sąsiadka z domu obok, czyli przez siatkę, mieszka w usa już ze 20 lat. Zapytałem czy się nie boi. Usłyszałem, że mieszka w lepszej dzielnicy z białymi i nie ma się czego bać. Ale giwerę w domu mają. Ale ogólnie jak się mieszka w dobrej dzielnicy to nie ma problemu. Pytanie kto mieszka w tych niedobrych dzielnicach. I żeby nie było, wyjechała do usa jako au pair - czyli z jedną walizką. Można? Można, tylko trzeba chcieć! Wyjechała ze znajomością angielskiego i tam musiała chodzić do szkoly żeby mieć od nowa wykształcenie. Polskie nie uznali jej.
Pozdrawiam i zieloności w poniedziałek.
PS. https://demotywatory.pl/5003241/W-miast ... j-pory-nie - z pozdrowieniami z mojej strony dla Panów policjanów, ale tak serio to nie jesteście tam potrzebni.
Prośba: https://demotywatory.pl/5003123/1998-10 ... 8-miesiecy - mógłby ktoś to zweryfikować. I żeby nie było. Całkowicie potępiam sposób jego zatrzymania, bo nie powinno być ono związane z jego przeszłością. Natomiast nie rozumiem dlaczego za drugi napad z bronią w ręku nie dostał czapy, a tylko 5 lat.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

krab29 pisze:
04 cze 2020, 23:51

PS. Prawda was wyzwoli. Kończę temat i w dzisiejszych czasach wybieram drogę prostaczka i dupka, bo mi przystaje.
Pozdrawiam i kończymy
Wcześniej obiecałeś koniec tej dyskusji i lepiej byłoby gdybyś jednak słowa dotrzymał.
A jak dalej chcesz przekonywać innych do swoich rasistowskich uprzedzeń to chociaż trzymaj jakikolwiek poziom i nie podpieraj się już memami z demotywatorów. Najbardziej atakujesz tym samego siebie.

ODPOWIEDZ