Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

krab29 pisze:
15 maja 2020, 18:17
I o taką odpowiedź mi chodziło. Dziękuję. Czyli jest to możliwe.
Pozdrawiam i 3maj się.
Dobra, teraz mi wytłumacz, proszę, dlaczego miałbym się przed księdzem spowiadać?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Darku nie mogę. To taki żart. Napisałem, że jak napiszesz tutaj to nikt się nie dowie. To taka ironia, bo przecież każdy może to przeczytać. Naprawdę jak mnie poznałeś to nie zauważyłeś, że lubię trochę coś żartem/ironią przybarwić? Kurcze ludzie, nie możemy zawsze być poważni, przynajmniej ja tak nie potrafię. Wiesz, lubię ironię, nawet uszczypliwość, ale na poziomie, z jakąś dwuznacznością odczytu. Byle by nie było bluzgów czy po prostu prostackiego chamstwa.
Czytasz DT? Z Kongiem można było sobie coś nawrzucać, Bemowo1 jest naprawdę wesoły i inne osoby z DT. Jest tam Pendolino, jest drezyna, ktoś ostatnio jeździ na rowerze. Wczoraj Świeżak puścił youtuba z Hitlelrem jak krzyczy nein, nein, nein - miałem taką zlewę, lubię go naprawdę bardzo. Zamiast złości i nienawiści wolę radość. Także przygotuj się na uszczypliwość z mojej strony - ale bez chamstwa. No i potraktuj to na wesoło.
Pozdrawiam wszystkich
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nie da rady, przepraszam.
Kwestie typu spowiadanie się przed potencjalnym pedofilem uważam za zbyt poważną, żeby z tego żartować.
W dodatku państwo na to zezwala i jeszcze w szkołach każe uczyć dzieci nieprawdy.
Tak, że, wiesz, to zbyt poważny temat jest.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninja warto tą kwestię ustosunkować aby każdy gamoń zrozumiał sens tej wypowiedzi bo nawet moja luba śmiała ze mną wejść w potyczkę słowną ocierającą się o ostrą wymianę zdań na temat traktowania wszystkich księży tak samo.. A więc wyjaśnić należy dlaczego są tak traktowani przez takich jak my, i powinni byc tak traktowani przez całą resztę, i niemal 99% księży powinno być równo postawiona pod ścianą i kaleczona na zmianę z sypaniem solą po ranach..

Przechodząc do sedna sprawy, czym różni się ten odsetek powalonych zwyrolów w sutannach od całej reszty która o tym wie lub cos podejrzewa a nic z tym nie robi? Wiedzą że dzieci i młodzież jest krzywdzona przez ich kolegę i go bronią że niby nic nie wiedzą albo nic nie zauważają, a przełożeni przenoszą z miejsca na miejsce po to aby w nowym miejscu nowy przełożony wiedząc o wszystkim przydzielał zwyrola do odprawiania rekolekcji... Nóż się w kieszeni otwiera dodatkowo na to że jest społeczna akceptacja

Tak więc w pełni się zgadzam, a co do Państwa PL... Zakaz uświadamiania o sexie, a żeby żadne dziecko przez przypadek nie mogło odróżnić dobra od zła gdy jakiś ksiądz zacznie terroryzm psychologiczny.. Za to jak ktoś nie chodzi na religię to dziwnie na niego patrzą... Sam chodziłem i ksiądz mnie nazwał wysłannikiem szatana.. A dlaczego? Bo zadawałem pytania i chciałem usłyszeć odpowiedzi których tępe społeczeństwo nie wymaga, bo łykają wszystko jak kaczki albo te biedne zwierzęta morskie które są wypchane plastikiem..

Wiara nie robi nic, po za karmieniem nadzieją, ale niestety mało ludzi wie o tym że "karmieni nadzieję umierają głodni.."
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Wysłannikiem Szatana?
No to jak?
Że Szatan będzie Cię w piekle smażył za to, że jesteś mu posłuszny?
No, bo skoro Szatan jest silniejszy od Boga Wszechmogącego, to ja czegoś nie rozumiem???
A, jeżeli Szatan jest tylko wykonawcą woli Bożej, to ten Bóg jest niezłym ssynem!
Sam się wybiela, a oczernia Szatana, który tylko wykonuje Jego wolę.
No to kto jest w tym układzie tym złym?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Ja chyba watki pomylilem.. :shock:

Przerazacie mnie.. wywieszam rogera :twisted:

:kosci: :kosci: :kosci: :kosci:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

dzikson pisze:
16 maja 2020, 12:07
.................................................
Wiara nie robi nic, po za karmieniem nadzieją, ale niestety mało ludzi wie o tym że "karmieni nadzieję umierają głodni.."
Dziwicie się skoro wiedzę zamienia się na wiarę :shock: :shock:
jeżeli ludzie ciężko zarobione pieniądze oddają za obłudną obietnicę życia po śmierci, ciemnota jest największym wrogiem ludzi.
Obok przywileju, opartego na prawie boskim, powstaje nowy, oparty na prawie pięści, kościół występuje jako najwyższy sędzia sumienia,
i pociąga za sobą wyzysk materialny a wszelki przywilej dąży do monopolu, dlatego każdy sposób na zarabianie mamony jest dobry dla tego rodzaju nierobów.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

31 marca opublikowałem post, a potem o nim przypomniałem. post985175.html#p985175
1 pozycja to moja z AM, 2 wg AT i AF. Od 3 do 23 to otwierane mniej więcej co pół roku. Pozycja 24 to otwarta w dniu szczytu. Wszystkie zamknięte 1 kwietnia. Gdyby ktoś chciał znać wynik do szczytu wystarczy do uzyskanego wyniku odjąć 24 razy pozycję 24.
Tester demo Admiral. Zaznaczony spread aktualny - ale nie wiem co to znaczy, czy dzisiejszy czy historyczny z poszczególnych dni. Wynik z pozycji 1 i 2 osobno to około 150-160 dolarów które w 2/3 zjadł spread. Wygląda na to, że w długim okresie nie da się zarobić na L na tym indeksie. Poza tym od 2014 roku (6 lat), ostatecznie pozycje przyniosły straty.I wiem, że były zamykane w momencie gdy już każdy wiedział o epidemii, ale nigdy nie trafiamy w punkt i trzeba założyć gorszy scenariusz. Trzeba wkalkulować ryzyko, oprocentowanie 11 letnie lokaty i wychodzi mizerny efekt. Tego się nie spodziewałem. Pozostaje otwartym pytanie czy brać Longa za pół roku na indeksach? Na cały kolejny cykl. Ja bym nie wziął. Wygląda na to, że spread jest tak pomyślany by stracić. I wiem, że gdyby zamknąć pozycje w dniu szczytu to zysk byłby wyższy o 90 dolarów (czyli cały spread), tylko kto go zna w momencie jego powstania. :?: No i oczywiście nie znam wartości depozytu zabezpieczającego w admiral na 0,1lota. :D Porównanie tego do zysku też było by ciekawe.
Chciałbym podziękować Panu Dariuszowi za udostępnienie danych wejściowych i przede wszystkim za informacje, że test na danych zewnętrznych musi odbywać się w trybie offline. :568: :564: Pewnie z tydzień bym dochodził do tego, dlaczego nie mogę puścić strategii. Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Spready nie są zapisywane w historii, więc aktualny oznacza to, co pisze, czyli aktualny.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ