Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Anomalia pisze:
02 kwie 2020, 11:07
Andreasgp, darujmy krabowi, nasz krab to nasz krab :564: Gdyby to nie był wkręt (krabie, Ty draniu :wpale: :lol: ) to myślę, że cieszylibyśmy się razem z Jego sukcesu. Bo czemu nie? Nasz on ci jest, krab ów :564:
dzikson pisze:
01 kwie 2020, 19:42
Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:55
Widzisz nie mam problemu by powiedzieć przepraszam :!:
cenię ludzi za to że nie boją się używać takich słów. Osobiście tego nie rozumiem, bo to tylko (i AŻ) słowa, a niektórym przez gardło nie przechodzą..
EOT
Tak na marginesie dzikson, pochwal się :D jak wyniki? :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Anomalia pisze:
02 kwie 2020, 11:07
dzikson, jak wyniki?
Właśnie chciałem napisać a tu pytanie 8) dziękuję za zainteresowanie.
Wczoraj postanowiłem już nie handlować wieczorem i poszedłem na kolacje, nie ukrywam że żałowałem trochę bo 2 ruchy były do wykorzystania bez żadnych kombinacji, ale czułem zmęczenie i na siłę wchodzić nie chciałem, za to moja kobitka na koniec sobie jeszcze na funcie 18 pipsów ustrzeliła tak z doskoku trzymając w jednej ręce sztućce a drugą zawierając transakcję... Zazdroszczę jej takiego luźnego podejścia :lol:

Nie mogę wklejać załączników, ale chyba trzymałaś kciuki bo ostatecznie mam 7 miejsce (po wejściu we wcześniej podany link można zobaczyć transakcje, obsuwę kapitału i takie tam).
Dziś chciałem odpuścić łudząc się że zdobyte 13k wystarczy na pozycję w pierwszej 10-tce, ale widząc jak inni cisną i spychają mnie po za listę nagradzanych dobiłem do 17k i tak już zostawiłem.
Anomalia pisze:
02 kwie 2020, 11:07
Swoją drogą, miałam klienta z miejscowości, w której mieszkasz, wiele dni tam spędziłam i dobrze bardzo wspominam jazdy terenowe na rowerze. Piękne okolice! (oczywiście o ile nie ma wielu miejscowości o tej nazwie :) ).
hmmm ciekawe co piszesz, miałaś klienta, i na dodatek mogłaś sobie pozwolić na spędzenie kilku dni aby pozwiedzać rowerem okolice? :shock: Pozazdrościć pracy.
Ale fakt, nie bez kozery to miasto nazywane jest "krainą 100 jezior", więc jeśli wpiszesz w neta nazwę miejscowości plus ten dopisek to zweryfikujesz czy o tą mieścinę chodzi. Gwarantuję również że utarte szlaki to tylko mała część tego co można tam zobaczyć. Zapraszam też na grzyby w czasie zbiorów, bo ludzie autobusami z innych województw przyjeżdżają (co akurat mnie dziwi, ale nie mnie to oceniać :twisted: )
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

@Anomalia - gratuluję dystansu. :D :D No nie mogłem sobie darować. Synowi rano powiedziałem, że może cały dzień grać na moim kompie. Ubrał się szybko i spotkało go zaskoczenie :D Miałem ubaw. :564: Wiecie jest taka świecka tradycja i tyle. Ogarniacie rzeczywistość :?:
edit: Naprawdę nikogo nie wkręciliście :?: :shock:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

dzikson pisze:
02 kwie 2020, 12:04
hmmm ciekawe co piszesz, miałaś klienta, i na dodatek mogłaś sobie pozwolić na spędzenie kilku dni aby pozwiedzać rowerem okolice? :shock: Pozazdrościć pracy.
Ale fakt, nie bez kozery to miasto nazywane jest "krainą 100 jezior", więc jeśli wpiszesz w neta nazwę miejscowości plus ten dopisek to zweryfikujesz czy o tą mieścinę chodzi. Gwarantuję również że utarte szlaki to tylko mała część tego co można tam zobaczyć. Zapraszam też na grzyby w czasie zbiorów, bo ludzie autobusami z innych województw przyjeżdżają (co akurat mnie dziwi, ale nie mnie to oceniać :twisted: )
Faktycznie, zabrzmiało to dziwnie :lol:
Praca z klientem do 15, potem czas wolny. Plus weekend na zwiedzanie, a że ja na tyłku nie lubię/nie lubiłam siedzieć, więc rower w użyciu był.
Tak, ta sama, sprawdziłam. Powiem Ci, że z tych wycieczek rowerowych po okolicach przywiozłam żeliwne, stare drzwiczki do pieca kaflowego 8)

edit.
krab29 pisze:
02 kwie 2020, 12:13
@Anomalia - gratuluję dystansu. :D :D No nie mogłem sobie darować. Synowi rano powiedziałem, że może cały dzień grać na moim kompie. Ubrał się szybko i spotkało go zaskoczenie :D Miałem ubaw. :564: Wiecie jest taka świecka tradycja i tyle.
To był sadyzm, krabie :roll: :568: Zobaczysz, jak Młody Cię kiedyś wkręci w odwecie :p

Zadzwoniłam do młodzieńca lat 9, widzieliśmy się nawzajem podczas tej rozmowy. Z poważną miną zapytałam, kiedy przyjdzie do naszego ogrodu, bo przecież maliny już takie dojrzałe, że aż pachnie w całym ogrodzie! A truskawki takie soczyste i wielkie w tym roku, że hoho!
Wkręcił się, bez pomyślenia że przecież śnieg leży!
Jak pomyślał to stwierdził, że to bardzo nieśmieszny prank. Ale śmiał się głośno :lol:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

"Prank" - rozumiem, że gra w Brawl Stars. Jaki ten świat mały. A mam nadzieję, że mnie syn wkręci jak dorośnie do tego.
3maj się.
A, i nie wkręcisz mnie. Śniegu dawno nie ma. No chyba, że mieszkasz "Jeszcze dalej niż (na) północ". No chyba, że znowu mamy fejk nius.
Pozdrawiam i uciekam.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

krab29 pisze:
02 kwie 2020, 14:51
"Prank" - rozumiem, że gra w Brawl Stars. Jaki ten świat mały. A mam nadzieję, że mnie syn wkręci jak dorośnie do tego.
3maj się.
A, i nie wkręcisz mnie. Śniegu dawno nie ma. No chyba, że mieszkasz "Jeszcze dalej niż (na) północ". No chyba, że znowu mamy fejk nius.
Pozdrawiam i uciekam.
Nie wkręcam Cię! Dziś jeszcze resztki jakieś leżą, ale w poniedziałek śniegu było więcej, niż przez całą zimę :idea:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Anomalia pisze:
02 kwie 2020, 12:42
Faktycznie, zabrzmiało to dziwnie :lol:
Praca z klientem do 15, potem czas wolny. Plus weekend na zwiedzanie, a że ja na tyłku nie lubię/nie lubiłam siedzieć, więc rower w użyciu był.
Tak, ta sama, sprawdziłam. Powiem Ci, że z tych wycieczek rowerowych po okolicach przywiozłam żeliwne, stare drzwiczki do pieca kaflowego 8)
Nie dziwnie, ale ciekawie.
Ja przez to że na tyłku nie potrafiłem wysiedzieć znam 90% okolic w promieniu kilku kilometrów od granic miasta w każdą stronę. Obecnie mieszkam w innym mieście, ale tu gdzie jestem jest to samo :lol:
drzwiczki? mój znajomy pojechał kiedyś na grzyby a przywiózł pokrywę od czołgu.. hahaha Ale to wariat więc nie ma co równać
Anomalia pisze:
02 kwie 2020, 12:42
Wkręcił się, bez pomyślenia że przecież śnieg leży!
Jak pomyślał to stwierdził, że to bardzo nieśmieszny prank. Ale śmiał się głośno :lol:
U nas we wtorek padało i to całkiem mocno (pod niemiecką granicą), ale nie utrzymał sie zbyt długo. Czekam aż w końcu będzie ciepło, choć obecnie jak i tak spędzam większą część dnia przy komputerze to nie wielką mi to różnicę robi z tym że weekendy mamy tylko dla siebie więc jest za czym czekać, a że często spędzam czas po za zgiełkiem miast to ewentualne kontrole nam nie grożą :)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Może Pan streścić, bo nie słuchałem?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

ninjo, dobrze że się pokazałeś. Tak, wiem, że wszyscy umrzemy i nie ma się co tym przejmować, ale wolałabym widzieć wszystkich współrejsowiczów w zdrowiu i na pokładzie :564:
cajto jeszcze nie ma, nieudacznika, jkara :roll:

KO znienacka.
Kiedyś oglądałam ten film, i końcówka zrobiła na mnie wrażenie, film zły jakościowo i taki ogólnie dość infantylny; dziś sobie go obejrzałam ponownie :roll:
Dżuma
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Komentarze do filmu zabijają.. śmiechem ale i trafnością
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

ODPOWIEDZ