Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Imo: świeży to nie osoba.. to stan umysłu..

Ps deprecha wiosenna mnie dopada.. taka jazda po pustym świecie wbrew pozorom nie jest fajna..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:10
Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 17:52
krab29 pisze:
01 kwie 2020, 16:54
@Anomalia muszę ci się do czegoś przyznać. Od początku koronki zarobiłem więcej niż kiedyś utopilem. Chyba rzucam to na trochę.
3majcie się. Pozdrawiam
Spoko, nikomu nie powtórzę 8)
Bez urazy 8)
Po co głupie przechwałki DayTrading-owe, - jeżeli masz taką potrzebę wystarczy DetailedStatement i polecą same pochwały :!:
prima aprilis :D :D :D :D Wkręciłem dzisiaj syna, żonę, mamę no i was :D :D Z okazji, że mam dobry humor i mamy trudne czasy, ale musimy się w nich odnaleźć, to możecie po mnie dzisiaj/jutro pojechać. Ku pokrzepieniu serc. :564: :564: :564:
Dawajcie :568: :564: :564: :p :p
edit: qudłaty - jak deprecha to pojedź dzisiaj po mnie. Nie ma sprawy. Święto uczczone uroczyście więc jest fajnie. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

krab29 pisze:
01 kwie 2020, 21:28
Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:10
Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 17:52

Spoko, nikomu nie powtórzę 8)
Bez urazy 8)
Po co głupie przechwałki DayTrading-owe, - jeżeli masz taką potrzebę wystarczy DetailedStatement i polecą same pochwały :!:
prima aprilis :D :D :D :D Wkręciłem dzisiaj syna, żonę, mamę no i was :D :D Z okazji, że mam dobry humor i mamy trudne czasy, ale musimy się w nich odnaleźć, to możecie po mnie dzisiaj/jutro pojechać. Ku pokrzepieniu serc. :564: :564: :564:
Dawajcie :568: :564: :564: :p :p
edit: qudłaty - jak deprecha to pojedź dzisiaj po mnie. Nie ma sprawy. Święto uczczone uroczyście więc jest fajnie. :564:
https://youtu.be/uyHQQXtWjeI

No offence :)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

qduaty pisze:
01 kwie 2020, 22:12
krab29 pisze:
01 kwie 2020, 21:28
Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:10

Bez urazy 8)
Po co głupie przechwałki DayTrading-owe, - jeżeli masz taką potrzebę wystarczy DetailedStatement i polecą same pochwały :!:
prima aprilis :D :D :D :D Wkręciłem dzisiaj syna, żonę, mamę no i was :D :D Z okazji, że mam dobry humor i mamy trudne czasy, ale musimy się w nich odnaleźć, to możecie po mnie dzisiaj/jutro pojechać. Ku pokrzepieniu serc. :564: :564: :564:
Dawajcie :568: :564: :564: :p :p
edit: qudłaty - jak deprecha to pojedź dzisiaj po mnie. Nie ma sprawy. Święto uczczone uroczyście więc jest fajnie. :564:
https://youtu.be/uyHQQXtWjeI

No offence :)
Jestem podły :?: JESTEM :!: :D
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

:564:
To jest nas dwoch :D
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Nie od dziś wiadomo, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim,
niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. :D
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

VIX.PNG
HTH
ok.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

qduaty pisze:
01 kwie 2020, 19:56
Imo: świeży to nie osoba.. to stan umysłu..

Ps deprecha wiosenna mnie dopada.. taka jazda po pustym świecie wbrew pozorom nie jest fajna..
Mnie dopada jak widzę taką lipną pogodę cały czas za oknem, a jestem ciepłolubny..
krab29 pisze:
01 kwie 2020, 21:28
prima aprilis :D :D :D :D Wkręciłem dzisiaj syna, żonę, mamę no i was :D :D
A ja nadal nie łapię. Mamy dobry okres do zarobkowania. Ja mam progres w transakcjach, więc wcale dla mnie to dziwne nie było że mogłeś zarobić, odrobić i się tym z nami podzielić.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

dzikson pisze:
02 kwie 2020, 10:21
A ja nadal nie łapię. Mamy dobry okres do zarobkowania. Ja mam progres w transakcjach, więc wcale dla mnie to dziwne nie było że mogłeś zarobić, odrobić i się tym z nami podzielić.
Widzisz jest cienka linia między poczuciem własnej wartości a narcyzmem
Tego rodzaju wpisy można scharakteryzować jako ciemną stronę indywidualizmu i egocentryzmu - to osoba, która chce mieć na sobie wszystkie „światła” rozgłosu, to znaczy być głównym zajęciem innych ludzi.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

qduaty pisze:
01 kwie 2020, 23:32
:564:
To jest nas dwoch :D
Hmmmm....
Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 19:19
Czytaliście, że Świeżak skończył z demo i gra w realu?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Świat się aż tak nie kończy żeby to mogła być prawda :twisted: :lol:

Na marginesie, znacie cały ten filmik z z Opanią i Kowalewskim?
Liwko, Liwko
Andreasgp pisze:
02 kwie 2020, 10:56
dzikson pisze:
02 kwie 2020, 10:21
A ja nadal nie łapię. Mamy dobry okres do zarobkowania. Ja mam progres w transakcjach, więc wcale dla mnie to dziwne nie było że mogłeś zarobić, odrobić i się tym z nami podzielić.
Widzisz jest cienka linia między poczuciem własnej wartości a narcyzmem
Tego rodzaju wpisy można scharakteryzować jako ciemną stronę indywidualizmu i egocentryzmu - to osoba, która chce mieć na sobie wszystkie „światła” rozgłosu, to znaczy być głównym zajęciem innych ludzi.
Andreasgp, darujmy krabowi, nasz krab to nasz krab :564: Gdyby to nie był wkręt (krabie, Ty draniu :wpale: :lol: ) to myślę, że cieszylibyśmy się razem z Jego sukcesu. Bo czemu nie? Nasz on ci jest, krab ów :564:

dzikson, jak wyniki?
Swoją drogą, miałam klienta z miejscowości, w której mieszkasz, wiele dni tam spędziłam i dobrze bardzo wspominam jazdy terenowe na rowerze. Piękne okolice! (oczywiście o ile nie ma wielu miejscowości o tej nazwie :) ).
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

ODPOWIEDZ