Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mi też o pukaniu nic nie wyskakuje. Ale w gógle jest coś takiego jak reklama spersonaliozowana. Chodzi o to, że jak ostatnio coś przeglądałaś to na ten temat zaczynają ci wyskakiwać reklamy. :D Tomasz Lis na to się kiedyś naciął i napisał, że na stronie pisu wyskoczyły mu "surogatki z Ukrainy".
Ostatnio poczułem się tutaj jak na Latającym Holendrze. Zamiast bandery piratów zaczęła mi powiewać jakaś różnokolorowa bandera, a teraz okazało się gdzie schował się kapitan. :D :564: :564:
Tego bym się nie spodziewał, no już bardziej, że ropa będzie po 140 dolców.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Adblocka mam włączonego, stąd ten komunikat!
I oczywiście wiem, o podpowiedziach google, choć trochę się wstydzę powiedzieć, co mi podpowiada bo to znów trąci dziwnością 8)
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Fajnie, że umiesz poprawić humor. Ciekawe co ci wyskakuje?
Pomyśl kto jeszcze ostatnio siedział przy kompie jak bolała cię głowa? Może wieczorem czeka cię miła niespodzianka? Pomyśl o tym i nastaw się pozytywnie.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

krab29 pisze:
27 mar 2020, 17:49
Fajnie, że umiesz poprawić humor. Ciekawe co ci wyskakuje?
Zgadnij :twisted:
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

W całej tej smutnej sytuacji jest jeszcze jeden smutny element. W tej chwili pojawiło się bardzo wielu zdesperowanych ludzi, którzy będą szukali swojej szansy na rynkach. Brokerzy zacierają ręce, słychać tylko cichutkie wystrzały korków od szampana. Nagle zrobili się bardzo uprzejmi, pomocni, wypłaty śmigają jak błyskawica. Podobno bardzo szybko i pozytywnie załatwiają reklamacje, nie wiem nigdy nie reklamuję. Przecież ten trading jest taki prosty i bezproblemowy, dobrze klikniesz i konto się podwaja. Wszystkie problemy życiowe można sobie rozwiązać... A dobrze wiemy, jak się kończą takie bajki. Pstryk, iskierka zgasła...

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

qduaty pisze:
27 mar 2020, 13:52
Kiedy ani at ani af nie działa.. czyli co? Pa?

Zobacz wczorajsze dane o bezrobotnych z usa..
Dzisiejsze ogłoszenie że Borys chory..
A rynki co? Paranoja..
Ja tam nie wiem o czym piszesz?
U mnie wszystko działa tak samo jak zawsze.
Wykres rysuje dokładnie takie same struktury, tylko zasięgi są większe.

Tak nawiasem, to DSWS działa tak samo jak zawsze.
[DAX30]M5.png
[DAX30]M5.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

[DAX30]M5.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Tak też działa!
[DAX30]M5.png
[DAX30]M61.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

cajto pisze:
27 mar 2020, 16:04
Co do wcześniejszego pytania - kto ile wytrzyma?
Dla mnie to pytanie z gatunku bardzo osobistych (finanse), dlatego nie odpowiadam na nie. Myślę, że nie jestem wyjątkiem, dlatego taki nikły odzew.
Własnie nie rozumiem dlaczego Polacy nie potrafią, nie nie lubią ale nie potrafią rozmawiać o pieniądzach :think: Taka Norwegia lub Szwecja (nie pamiętam) ma pełną transparentność jeśli chodzi o finanse. I jesli ktoś nie ma środków z nielegali to każdy sąsiad wie ile i kto zarabia w jego okolicy, a Polacy... hmmm to Polacy, jak nas widzą tak nas piszą, i ostatnio ktoś mi mówił że był za granica i głupio mu było sie przyznawać że jest polakiem (co mnie nie dziwi) bo mają nas za zabobonnych i bardzo wierzących... w cuda, a nie umiejętność rozmowy o pieniądzach jest kolejną rzeczą którą powszechnie widzę u naszych rodaków.

Osobiście nigdy nie miałem problemu aby powiedzieć że jest mi ciężko w życiu (wiadomo że narzeka się najłatwiej :twisted: ), ale też i nie było problemu aby powiedzieć że mam lepszy okres w życiu i w dzień zarabiam tyle co przeciętny Polak w miesiąc, i abym nie został źle odebrany, nie chwaląc, nie wywyższając, a ewentualnie odpowiadając na pytanie komuś kto był zainteresowany. Jeśli forex mnie nie "zeżre" to nic się w moim życiu nie zmieni, a jak moim przeznaczeniem nie sa inwestycje to trudno, zacznę wszystko od początku kolejny raz.

Co do wiary taki mały kawał;
Jasiu modlił się długo o nowy rowerek, ale rodzice biedni to i wymodlić się nie dało, ale Jasiu modlił się dalej. Aż po długim czasie, głęboka wiara Jasia doprowadziła go do pewnej konkluzji. Skoro Bóg jest miłosierny to Jasiu rowerek ukradnie, a Bóg mu i tak wybaczy.

Co do samych ruchów :D jak dla mnie bomba, gra mi się łatwiej, pipsy szybciej wpadają, nie mam problemów natury wcześniejszej (lub jest ich zauważalnie mniej), a dax to już w ogóle bajka, wyczekane ruchy płacą lepiej i co najważniejsze, jest więcej okazji (a przynajmniej tak mi się wydaje)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Lol, chyba znam tego Jasia!
Pożyczył piłę łańcuchową na pół godziny...
To było już chyba z pół roku temu.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ