Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Tolmon_Nika pisze:
20 mar 2020, 11:25

mam pytanie kto jest winny : Ten co wydaje polecenia , czy ten co wykonuje :idea: :?:
warte przemyślenia
:564:
Winni są obaj.
Pamiętasz odcinek "Stawki większej niż życie" - Poszukiwany gruppenführer Wolf ?
Utworzenie wyimaginowanego szefa, aby samemu mieć "czyste ręce". Wiem, że to literacka fikcja, ale hasło: ja tylko wykonywałem rozkazy moich przełożonych, już fikcją nie jest.
Każdy z nas ma wolną wolę, każdy prędzej czy później zapłaci i sam zapłatę dostanie, to jedno z fundamentalnych praw naszego uniwersum.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Najbardziej nie rozumiem tekstów typu;
"Wytrzymał ktoś tyle ze swoją "babą" lub "nie wiem jak wytrzymam z moją rodziną" lub "mam nadzieje że jak najszybciej to się skończy bo chyba się pozabijamy"
Ja pierdziu, w telewizji taki głupie pytania ludzie zadają jak poradzić sobie w tych ciężkich czasach że trzeba tyle czasu spędzać z rodziną... Na prawdę ktoś ma takie dylematy? Ogarnijcie się ludzie, jeśli nie potraficie żyć ze swoimi bliskimi to się ROZSTAŃCIE. Do cholery, ja od 10 lat spędzam niemal każdą chwilę z kobietą i dogadujemy się, żyjemy, pracujemy i czas rozstań jest tym gorszym czasem. Widzę że duża część ludzi nie powinna w ogóle być w związku i (przepraszam za wyrażenie) powinna zdechnąć w samotności żeby nie spiepszyć życia innej osobie..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzikson to była wkretka i prowokacja odnośnie Anomalii. Spaliłeś. Nie widziałeś buziek? Czy my kiedyś nie dyskutowaliśmy o Kongowym PIT-cie, o 25 latach. Jeśli tak, to "wytrzymanie z babą" było tym samym. Czyli drugi raz wkręcilem ciebie. :D :D
Wiesz, wesoło nie jest, ale trzeba "ratować się" humorem.
Pozdrawiam i 3maj się.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

krab29 pisze:
20 mar 2020, 11:48
Tolmon to powiem ci tak. Zgaduje i nie odpowiadaj, bo to twoja sprawa. Ale zgaduję, że z Polski wyjechałeś nie rok, nie dwa, ani nie 5 lat temu. Strzelam, że to co najmniej parenaście lat lub więcej.
Pudło :!: , tu się urodziłem i wychowałem . Polska to uczelnia i życiowa partnerka
krab29 pisze:
20 mar 2020, 11:48
Otóż na tym osiedlu jest i Rada Osiedla, jest i Rada Bloku, są mieszkańcy i dozorca. Ale i na tym osiedlu są i żule spod sklepu. No i niestety Polska jest traktowana jako ten ostatni mieszkaniec osiedla.
Jak żyć Panie Premierze?
sam sobie odpowiedziałeś , jeżeli ktoś zachowuje się jak "żul spod sklepu" , to jak osiedlowa społeczność ma go traktować :idea: :?:
krab29 pisze:
20 mar 2020, 11:48
Wytrzymał ktoś tyle ze swoją "babą" :?: :?: :?: :D :D :D
edit: dzisiaj kupuję pianino elektrocznie i uczymy się grać. Ma ktoś coś wartego polecenia dla początkującyh?
jeżeli tak mówisz na swoją partnerkę "baba" to nie dziw się że obrywasz miotłą :!: :!: :mrgreen:
jak razem będziecie grać to może się dostroicie :d
powodzenia :564:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

krab29 pisze:
20 mar 2020, 11:48
No i co najgorsze. Od poniedziałku bunkrujemy się w mieszkaniu w trójkę. :evil: :evil: Coś czuję, że się pozabijamy :D :D :D Wiecie, jest coś gorsze od korony :D :D :D Też tak macie :?: :?: :?: Przecież nie będę pił od rana :!: :!: :!: Urlop ma niby potrwać tydzień. Ale w to nie wierzę.
(i jeszcze ostrzeżenie jak na paczce pamierosów: TO JEST ŻART! Nie wolno lizać poręczy, a tzw babę trzeba nosić na rękach i uwielbiać bo na pewno jest wyjątkowa).

I już Was, koledzy, doczytuję :568:
Dzień dobry.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

cajto pisze:
20 mar 2020, 12:00
Winni są obaj.
Pamiętasz odcinek "Stawki większej niż życie" - Poszukiwany gruppenführer Wolf ?
Utworzenie wyimaginowanego szefa, aby samemu mieć "czyste ręce". Wiem, że to literacka fikcja, ale hasło: ja tylko wykonywałem rozkazy moich przełożonych, już fikcją nie jest.
Każdy z nas ma wolną wolę, każdy prędzej czy później zapłaci i sam zapłatę dostanie, to jedno z fundamentalnych praw naszego uniwersum.
Nie znam serialu , tym bardziej nie znam tego odcinka :idea: :?:
W polityce pełna zgoda
Życiowo :?: ciekawe czy, byś nie wykonał mojego polecenia związanego z wykonywanym zawodem (pracą ) :idea:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Anomalio nagrabiłaś sobie. :evil: :twisted: A gdzie w tym planie dnia/tygodnia jest SEX, SEX, SEX, ....
A i ciekawe czy po tej kwarantannie zwiększy się za 9 miesięcy przyrost naturalny? Tak mi przyszło do głowy.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Wentyl bezpieczeństwa też jest potrzebny w tych "ciekawych" czasach. Pomimo, że żarty mało śmieszne a świat mierzy się z czymś niecodziennym, z tragedią.
Nie wiem, jak Wy, ale staram się nawet nie czytać co się dzieje, czasem zerknę do onetu, ale i tak czytam wybiórczo. Wiem, ninjo, że każdy z nas umrze i nie musisz mnie w ten sposób pocieszać, niemniej dramat ludzi, zwłaszcza tych starych i słabych, to nie jest coś co chcę czytać/oglądać/uświadamiać sobie wiedząc, że NIC nie mogę zrobić by zmienić choć trochę na lepsze ich dolę.

Ciśnienie takie mam, że pewnie w szpitalu by mnie ratowali z zapaści ale poczytałam Cię, krab, i mi się nieco podniosło - przez tych "ciapatych" itd. Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie ale tak jak napisał Tolmon_Nika - nie zapominajmy, że to są ludzie :564:

Bardzo się cieszę, że zaglądacie, zaglądamy do Rejsu i czuć tu i sympatię i życzliwość i poczucie humoru i tolerancję. Bardzo.
Rejs płynie przez czasy zarazy, świat się zmienia na naszych oczach...
Obrazek
Dziś mnie melancholia dopadła.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

krab29 pisze:
20 mar 2020, 13:16
Anomalio nagrabiłaś sobie. :evil: :twisted: A gdzie w tym planie dnia/tygodnia jest SEX, SEX, SEX, ....
A i ciekawe czy po tej kwarantannie zwiększy się za 9 miesięcy przyrost naturalny? Tak mi przyszło do głowy.
No nie wiem, gdzie jest - to Twój plan 8)
krab, do dziś nie mogę się oswoić z myślą, że wino można słodzić cukrem i mieszać łyżeczką 8)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

krab29 pisze:
20 mar 2020, 13:16
Anomalio nagrabiłaś sobie. :evil: :twisted: A gdzie w tym planie dnia/tygodnia jest SEX, SEX, SEX, ....
Jak u Ciebie tylko jedno ,nie dziwię się teraz że babę "często boli głowa" :rofl:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ