Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Nowe TF na FxTrade

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

News może nie jest świeży, bo dawno nie zaglądałem na platformę, ale chyba warto odnotować, że na platformie Oanda Fxtrade dodano sporo nowych przedziałów czasowych. Wygląda to teraz następująco: 5, 10, 15, 30 sec, 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12 h, 1 D i 1W.

pzdr.

QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re:

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

PipsKong pisze:Cześć , czy ktoś kojarzy na Oandzie jak długo można mieć otwartą pozycję ??

Nie znam ograniczeń czasowych. Mi zdarzało się trzymać pozycję ponad miesiąc. Choć do weteranów konta real nie należę.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Oanda

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Oanda zdobywa nagrodę dla najlepszego brokera od Forex Magnates (chyba najlepszej strony o brokerach detalicznych).
http://forexmagnates.com/oanda-wins-bes ... in-london/

Założę się, że niewiele osób zgadza się z takim werdyktem.

Tutaj nominowani do kategorii:
http://forexmagnates.com/award-categori ... -nominees/

Nagrody zostały przyznane na podstawie głosowania wśród sędziów - niestety nie na podstawie jakiś obiektywnych parametrów.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Oanda

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

kojarzy ktoś czy depozyty na Oandzie są w jakikolwiek sposób zabezpieczone ? Jeżeli tak to do jakiej kwoty ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

a
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:03

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: a »

Witam
Dlaczego na Oandzie nie mogę zrobić transferu między kontami ?

izyget
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2010, 22:09

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: izyget »

witam

dzisiaj oanda zafundowała mi promocję, do końca kwietnia zwracają największą strate do 100 $ lub podwajają największą wygraną, założyłem u nich konto jakieś 2 tygodnie temu i wciąż nie wpłaciłęm a dziś taka promocja, niestety jeśli wpłacamy przez PayPal tak jak ja to przydzielą nas do oanda UK, i jedyna waluta z PayPala do przelewów to funt. Polecam ich bardzo mają sietną obsługę klienta, teraz myślę nad strategią jak ten bonus najlepiej wykorzystać

:564:

-- czw 10-04-2014, 18:50 --

no rewelacja, mogę tylko napisać że obsługa klienta w oandzie jest na najwyższym poziomie, superstabilnie działa na bezprzewodowym internecie, ilośc dostepnych istrumentów do handlu jest przeogromna :564:

Awatar użytkownika
WDC
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2014, 19:15

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: WDC »

Witam.
Ile wynosi minimalna wpłata kartą na Oandę? Czy jest jakaś prowizja od wpłaty?

Awatar użytkownika
Pawel44
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2010, 13:22

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: Pawel44 »

Jakaś cisza w temacie, to dodam coś od siebie :). Właśnie się tam przenoszę po "aferze frankowej", pierwsze wrażenie spoko.
- Bardzo dobry kontakt - godzinę po założeniu konta miałem telefon (po angielsku, jak ktoś nie gada z tym języku, to będzie ciężko) z UK z pytaniem, czy potrzebuję pomocy.
- Wszystkie dokumenty przez Internet, wpłaty i wypłaty na kartę debitową czy kredytową za darmo. To w sumie standard, ale ktoś mówił sporych opłatach za wypłatę - tak, ale w przypadku przelewu na konto.
- Można scalpować, w przeciwieństwie do tego co ktoś tutaj pisał - w każdym razie tak powiedział mi doradca, Roy.

Pozdrawiam, Pawel


Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Oanda ma spread betting na UK division jakby to kogoś zainteresowało 8)
http://fxtrade.oanda.co.uk/trade-forex/spread-betting

-- śr 15-02-2017, 13:35 --

ojojojojoj zły dotyk :evilbat:

7.000 000$ kary i zakaz działalności w USA za ciulanie klientów. Wymiana CEO. Czyżby nadszedł czas pożegnania z Oandą?

Dear xxxxxxxxxxx

As you might be aware, last week the CFTC fined a US retail forex broker $7,000,000 and they were ordered to cease business in the US for misleading their clients.

At OANDA, integrity and reputation are at our core.

Every day you make trading decisions that are based on your assessments of risk and reward. You may consider, among other things, economic and political conditions, market forces, or perhaps technical analysis to drive your trading strategies. But you don’t and should never need to worry about the reputation, integrity, or viability of your broker.

OANDA and I are relentlessly committed to giving you what we have given traders around the world for over 20 years: State of the art execution, best in class customer experience, and unrivaled integrity.

Reputations are not bought. They are made. OANDA is a global leader because we believe that seamless, high performance, honest “customer first” service is what you deserve.

When I heard the news earlier this week, I was outraged that traders were being misled and mistreated. I realize that OANDA is not the only trading platform you can trade with. Yet as a client, your trust in OANDA has been rewarded. You need only spend your valuable time researching trading strategies and not wondering how your broker is executing your trades. Our execution system is fully-automated, with no manual intervention. We built it that way, from the ground up.

I am here because reputation and integrity matter. I will continue to lead OANDA’s unrivaled commitment to deliver the best experience for traders. If you are new to trading or new to OANDA, I encourage you to learn more about us.

Thank you for trading with OANDA.

-- śr 15-02-2017, 13:39 --

A czemu się to dokleiło do postu z przed dwóch lat? przecie nie będzie na początku i nikt nie zauważy
Obrazek

ODPOWIEDZ