Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

Walek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2012, 10:03

Nieprzeczytany post autor: Walek »

Jestem osoba bardzo początkująca i założyłem konto na oandzie (demo). Niestety kiedy otwieram rachunek w MT4 nie mogę wybrać żadnego serwera, mogę kliknąć dalej. Ale od 5 minut pisze proszę czekać. Coś zrobiłem źle?

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

adapi pisze: Na platformie Oanda nie możesz mieć otwartych pozycji przeciwstawnych.
Pozycję przeciwstawną na platformie OA można otworzyć na subkoncie. W prosty sposób otwierasz subkonto i przelewasz część kasy z konta głównego. Nie wiem jednak czy to tak samo działa na rachunku z platformą MT4.
Pzdr
Criss

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Pierwsza platforma mt4,która nie przenosi oryginalnych comments do pozycji. Tak ma być tutaj? Odpalając EA, często comment jest składnikiem kontrolowania pozycji.

rdx130
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:45

Nieprzeczytany post autor: rdx130 »

Jakie są koszty na Oandzie bo nie mogę znaleźć tego na stronce ich?

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

rdx130 pisze:Jakie są koszty na Oandzie bo nie mogę znaleźć tego na stronce ich?
Np. tu zobacz spready: http://fxtrade.oanda.co.uk/why/spreads/live

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Włamania na konta Oandy?
http://online.wsj.com/article/BT-CO-201 ... 02851.html

Dodano po 45 sekundach:
The email said the incident occurred between July 14-17 and that around 200 accounts were affected, before Oanda discovered that the username and password of an employee was being used to view the personal details of some account holders.

"We were the victim of a targeted hacking attack of an employee's laptop and are working closely with authorities to identify the perpetrator. Based on our investigation, we believe that this incident may have affected the security of some of the information associated with your OANDA fxTrade account," the company said.

The intruder apparently could have had access to personal details such as employment information, bank account numbers and the total net worth of individuals. Oanda said it disabled the account used for hacking and is working closely with authorities to identify the perpetrator. The company also said it has now taken additional measures to increase the security of its client database
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Włamania na konta Oandy?
Ciekawe po co ?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

delik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2012, 12:56

Nieprzeczytany post autor: delik »

Czy program napisany używając tradestation.jar będzie teraz chodził na OANDA? Czy muszę go przerobić pod nowe biblioteki API dostarczane od Oanda?

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cześć , czy ktoś kojarzy na Oandzie jak długo można mieć otwartą pozycję ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

jaras
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2008, 16:40

wypłata środków

Nieprzeczytany post autor: jaras »

Witam,czy ktoś wypłacał środki z Oandy? Jak to wyglada(jak długo trwa transfer,koszty wypłaty)

ODPOWIEDZ