Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

mathias100 pisze:to sie nie wtracaj, bo kiepski jestes w psychologi i nie rozumiesz jeszcze zycia
A Ty skąd to wiesz spamerze? Skoro straciłeś kolejną narzeczoną, to chyba deko więcej nie znasz psychologii i życia? No nie?

Tak z ciekawości ... Kto dzisiaj gra? Ty, ojciec, matka, wujek, ciotka, zięć, bratowa ...?

I nie pisz proszę znowu, że chodzi Ci o naukę bo zaspamowałeś wszystko co się da swoją ofertą "pseudo-darmowych-sygnałów" pod pretekstem dostępu do jakiejś gry. Nie możesz tego zrozumieć i sobie tego w końcu uświadomić, że nie tędy drogą. Chyba nie wiesz kim jest hipokrta?

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

<kerimb> pisze:
mathias100 pisze:to sie nie wtracaj, bo kiepski jestes w psychologi i nie rozumiesz jeszcze zycia
A Ty skąd to wiesz spamerze? Skoro straciłeś kolejną narzeczoną, to chyba deko więcej nie znasz psychologii i życia? No nie?

Tak z ciekawości ... Kto dzisiaj gra? Ty, ojciec, matka, wujek, ciotka, zięć, bratowa ...?

I nie pisz proszę znowu, że chodzi Ci o naukę bo zaspamowałeś wszystko co się da swoją ofertą "pseudo-darmowych-sygnałów" pod pretekstem dostępu do jakiejś gry. Nie możesz tego zrozumieć i sobie tego w końcu uświadomić, że nie tędy drogą. Chyba nie wiesz kim jest hipokrta?
ha ha
POWER FOREX by
mathias rothbard

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

bo pewnie lepiej wie dlaczego tak się stało,a jeżeli jakiś peirwszy lepszy użytkownik z forum...

Wracając do tematu,też już czytałem kilka artów o tym iż jest to dość "trudna" praca ...wiadomo że dla każdego fx to coś innego,dla jednego to drobienie się milionów,dla innych(tak jak i mnie) osiąganie nawet minimalnych dochodów,ale z możliwościa spędzania z rodziną jak najwiecej czasu,bo to chyba najwazniejsze w zyciu:)

Mathias chciałem zapytać,czy szkolisz jeszcze ?jest mówię o tym szkoleniu na pół roku,czy zrezygnowałeś z tego?

EDIT:

Kerimb,szczerze? to dla mnie spamem sa wlasnie takie komentarze jak Twoje,co one wniosły do tematu? nic a jest ich chyba 1/3 tego tematu...
Nie pokazał Wam złotego środku i już jest bee? to po co wy tu zagladacie...chyab dobrze inni pisali...ZAZDROŚĆ że zarabia a wy nie wiecie jak on to robi...

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Songo89K pisze:bo pewnie lepiej wie dlaczego tak się stało,a jeżeli jakiś peirwszy lepszy użytkownik z forum...

Wracając do tematu,też już czytałem kilka artów o tym iż jest to dość "trudna" praca ...wiadomo że dla każdego fx to coś innego,dla jednego to drobienie się milionów,dla innych(tak jak i mnie) osiąganie nawet minimalnych dochodów,ale z możliwościa spędzania z rodziną jak najwiecej czasu,bo to chyba najwazniejsze w zyciu:)

Mathias chciałem zapytać,czy szkolisz jeszcze ?jest mówię o tym szkoleniu na pół roku,czy zrezygnowałeś z tego?
ale sa tu tacy, co musza sobie cos napisac podlego, tylko ze nie biora od uwage tego, ze ja mam to gdzies,oni mysla, ze pisaniem podlosci moga wykonczyc mnie po 12 latach na forex, ha ha
POWER FOREX by
mathias rothbard

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

Songo89K pisze:ZAZDROŚĆ

ew. konkurencja, bo sprzedajacych sygnaly na forum nie brakuje :lol:

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

dlatego podziwiam Cię za to co robisz...
a czy kontynuujesz swoją działaność na stronie? bo jak widziałem ilość pipsów z tego roku coś tam nie odpowiadado lat poprzednich w statystykach,chyba że nie zrobiłeś tylko aktualizacji.

Czemu taka dłuższa przerwa była,czyzby jednak miałeś dość ludzi z forum czy sprawy prywatne?

EDIT:

Inwestor,mogło b ytak być,ale na początku przecież on ich nie sprzedawał,a co drugi go obrażał,jak już "niby" mu wytłumaczono ,to i tak pojawiał się za miesiac by napisać jakieś obrażliwe posty...nie potrafię tego pojąć...skoro próbuje pomóc to po co obrażać? siedzi na forum już chyba od 2 lat,systematycznie pokazywał wszystko,zapraszał na gg na pokazanie jak pracuje,itd. i faktycznie chyba mało kto spróbował czytać co piszę,wyłapać potrzebnie informacje,tylko liczył na "wejdz za 2 dni na eur/usd przy 1.xxx weź 50 pipsów i uciekaj"...doświadczenia w tym nie mam,ale już pojąłem że tak to nie działa,tak samo jak z lekarzem,nauczycielem itd....nie da się w 1 dzien zostać chirurgiem...sama teoria również nic nie da...dlatego pojałem że jak chce kiedyś z tego żyć to po prostu czytać i praktykować...

Jeszcze nie dawno bym takie coś ominał grubym łukiem i szukał konkretów,systemów któe mówia kiedy wejść...ale nie bądźmy głupi,jakby takie coś było to każde byłby milionerem(albo nikt)...

Dzięki takim właśnie tematom można na prawdę wiele się nauczyć,i bądźmy wdzieczni takim ludziom...

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Songo89K pisze:dlatego podziwiam Cię za to co robisz...
a czy kontynuujesz swoją działaność na stronie? bo jak widziałem ilość pipsów z tego roku coś tam nie odpowiadado lat poprzednich w statystykach,chyba że nie zrobiłeś tylko aktualizacji.

Czemu taka dłuższa przerwa była,czyzby jednak miałeś dość ludzi z forum czy sprawy prywatne?
problemy osobiste plus ciezki rynek, dlatego teraz przeszedlem na dlugoterminowe, w tamtym miesiacu juz wyszedlem na swoje,1600 pips, powoli do przodu
wprowadzilem w zycie system nad ktorym pracowalem prawie 2 lata, teraz wprowadzam zmiany tylko raz dziennie, tz sprawdzam rynek raz dziennie
to zlozony program komputerowy, oprocz tego mam wrescie czas na to co chcialem robic juz dawno na programie
pisze o psychologii rynnku, psychologi inwestora dlugoterminoweg, analizie fundamentalnej, podstawach ekonomi gla inwestorow gieldowych, nowoczesnym podejsciu do analizy technicznej, o trikach spekulacyjnych, amalizie zdarzen na rynku no i troche o inzynierii finansowej

ps
jak byly duze plusy, to pisali na forum ze oszukuje, ha ha, ale o minusach nikt nie pisze jak sa, to tez oszustwo ha ha, co za ludzie, paranoja jakas
POWER FOREX by
mathias rothbard

takezo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 28 sie 2006, 22:57

Nieprzeczytany post autor: takezo »

mathias100 pisze: jak byly duze plusy, to pisali na forum ze oszukuje, ha ha, ale o minusach nikt nie pisze jak sa, to tez oszustwo ha ha, co za ludzie, paranoja jakas

ale bez forum zyc nie umiesz 8)
Wiekszosc nie zawsze sie myli.

beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

mathias100 pisze:w tamtym miesiacu juz wyszedlem na swoje,1600 pips, powoli do przodu
Jeśli dalej stosujesz zasadę, że każdą pozycję rozbijasz na cztery mniejsze, jak wcześniej to opisywałeś, to proponuję to uwzględniać przy podawaniu wyniku w pipsach.

Podawanie, że 1600 pipsów, bez informacji, że każda pozycja jest rozbita na kilka mniejszych to IMO wprowadzanie klientów w błąd. Jeśli nawet wynik jest prawdziwy, to i tak trzeba go podzielić przez ilość pozycji dotyczących tego samego trejdu, więc pewnie coś koło 400 w tym przypadku. Bo w ten sposób to każdego lota można rozbić na 10 części i twierdzić, że się zrobiło 200 pipsów a nie 20 jak w rzeczywistości.

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

beginner pisze:
mathias100 pisze:w tamtym miesiacu juz wyszedlem na swoje,1600 pips, powoli do przodu
Jeśli dalej stosujesz zasadę, że każdą pozycję rozbijasz na cztery mniejsze, jak wcześniej to opisywałeś, to proponuję to uwzględniać przy podawaniu wyniku w pipsach.

Podawanie, że 1600 pipsów, bez informacji, że każda pozycja jest rozbita na kilka mniejszych to IMO wprowadzanie klientów w błąd. Jeśli nawet wynik jest prawdziwy, to i tak trzeba go podzielić przez ilość pozycji dotyczących tego samego trejdu, więc pewnie coś koło 400 w tym przypadku. Bo w ten sposób to każdego lota można rozbić na 10 części i twierdzić, że się zrobiło 200 pipsów a nie 20 jak w rzeczywistości.
nie rozbijam

to byly 3 wejscia na 3 pary, oczywiscie nie kazdy miesiac to takie kwiatki, jak eur usd zrobil

Open// Date// Buy// Sell// Rate// Close //Date //Close// Rate //Profit/Loss// Close Reason
14/09/2010// GBP// USD //1.5463 //01/10/2010// 1.571// 247// Close By User
13/09/2010// EUR// USD //1.2818// 12/10/2010// 1.38// 982// TP/SL
15/09/2010// EUR// JPY// 109.66 //12/10/2010// 113.5// 384// TP/SL
POWER FOREX by
mathias rothbard

Zablokowany