Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Re: Sesje, których nie pokazuje Mathias, oszust!!!!

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

pepsi9 pisze:Zarejestrowalem sie na okres probny, zaplacilem za to 200zł, generalnie co śledzilem jesgo stronę to wynki pokazywał na plus, co sesja to plus, ocywiscie byly luki w aktualizacjach an stronie myslalem ze to tylko sesje bez wejsc lub coś takeigo i co się okazało, na stronie mamy 21.06 wynik +233pips od czego czasu zero aktualizacji i co się wydarzyło w tym czasie 22.06.2010 - 16 wesjsc w rynek, wynik -177 pips, 23.06.2010 - 18 wejść w rynek, wynik -233pips, 24.06.2010 - 13 wejśc w rynek +30pips, , 25.06.2010 - 23 wejścia w rynek i wynik -494pipsy!!!

Co najlepsze testowałem go na demo i sreenio przy otwarciu i zamknięciu jest różnica +/- 5pips, najczesciej to dla mnie było na minus. I tak wchodzać w sygnały skączylem sesję w piątek na -720 pips, normalnie mistrzostwo świata. Dobrze ze pracowałem na demo. Mnie już wystarczy pracy z tym człowiekiem.

Ostrzegam innych, jest wiele innych serwisów tego typu. Sam testowałem już kilka, ten serwis to mistrzostwo swiata.
tak sie skalda Panie pepsi, ze wiem kim Pan jest i od dawna zbieram przeciwko Panu dowody procesowe, ja swoje wyniki potrafie udowodnic nie tylko na mojej stronie, to prawda ze mialem minusy, ale z tymi minusami mam nadal powyzej 7 tys pis, wiec prosze poczekac cierpliwie na Pana kolejke za Pana manipulacje w sieci

co do aktualizacji, to tak jak prawie zawsze nie robie jej przez sobote i niedziele,nie mam problemu z tym, nie akualizuje jak sa plusy i minusy jak wyjezdzam, tym razem przegial Pan Panie M.W. i prosze sobie nie myslec ze ja to tak zostawie, a poniewaz sa tacy ludzie jak Pan, zadbalem o to zeby moje wyniki byly publikowane przez niezalezne strony, nadal ze wszystkimi wejsciami nie jestem na minusie w tym miesiacu i miesiac jeszcze nie skonczyl sie, ten sie smiej kto sie smieje ostatni
POWER FOREX by
mathias rothbard

Awatar użytkownika
Asia
Gaduła
Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 09 gru 2009, 02:00

Nieprzeczytany post autor: Asia »

przecież wystarczy podpiąć staty
i nie byłoby dyskusji

i np. uaktualniać z tygodniowym opóźnieniem albo jeszcze większym
Czytaj p o w o l i
Dzień dobry, nazywam się ... jestem anonimowym hazardzistą/ką, gram na Forexie
Obrazek

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

To może ja też się wypowiem, byłem uczestnikiem kursu Mathiasa, ja akurat sobie chwalę. Zgadzam się że jak by straty były od razu publikowane to inaczej by to wyglądało, ale z drugiej strony jak wejść w statystyki widać miesiące na minus. Teraz te kilkaset pipsów na minusie, pips pipsowy nie równy :-) Mathias gra bardzo asekuracyjnie, powiedziałbym zajeb asekuracyjnie, na jego stronce jest przykładowy portfel, bodajże przy kapitale 100 tys zaleca pips 5 zł max, ważne że dzięki konsekwencji, dyscyplinie jest na plus na koniec a o to chyba chodzi , straty są i będą, ważne jak zarządzamy portfelem, ja sporo wyniosłem, dużo pytałem, Mathias zawsze odpisywał, ja jego sposób zmodyfikowałem pod siebie i nie narzekam.

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Asia pisze:przecież wystarczy podpiąć staty
i nie byłoby dyskusji

i np. uaktualniać z tygodniowym opóźnieniem albo jeszcze większym
zapewniam Pania ze bedzie jeszcze lepiej j jasniej wszystko podpiete niz jest w tej cwili u Pani, bo ze swoimi stratami na minusie w tymmiesiacu nie jestem, a siedziec non stop przed komputerem nie bede, wystarczy ze przyjmuje emial bo musze, a co do pana pepsi, to ja wiem, ze ponoc, bo tylko ponoc sesje piatkowa zakonczy na malym plusie, ale na plusie, wiec nie wiem,o jakim minusie tu pisze, wkopal sie Pan pepsi straszliwie, czekal cierpliwie na moj minus, ale kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada
dodam jeszcze, ze przedemna nie jeden bedzie minus i nie jeden plus, liczy sie koncowka i tak jak napisalem wczesniej, wszystko bedzie jeszcze lepiej udokumentowane niz w tej chwili jest na Pani zalaczniku, wlasnie po to zeby raz na zawsze zakonczyc manipulacje w sieci i oczernianie mnie,
u mnie jak sa plusy to sa plusy, jak sa minusy to sa minusy
POWER FOREX by
mathias rothbard

Awatar użytkownika
Asia
Gaduła
Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 09 gru 2009, 02:00

Nieprzeczytany post autor: Asia »

no własnie
i nie będzie zawracania gitary Tobie
Czytaj p o w o l i
Dzień dobry, nazywam się ... jestem anonimowym hazardzistą/ką, gram na Forexie
Obrazek

Awatar użytkownika
answer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:33

Nieprzeczytany post autor: answer »

Mathias zapodaj wykaz albo staty z konta tak jak piszę Asia i będzie po sprawie... nie będzie ci nawet potrzebny twój "adwokat" Microbi :lol:

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Oj Answer, daj na luz, piszę bo testowałem, nie każdy sposób jest dla każdego, jeden świetnie sobie radzi jakimś system inny będzie wtapiał :-) daj mi pohandlować staszkiem a wyczyszcze depo , a są tacy co tak zarabiają :-)

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

answer pisze:Mathias zapodaj wykaz albo staty z konta tak jak piszę Asia i będzie po sprawie... nie będzie ci nawet potrzebny twój "adwokat" Microbi :lol:
a bedzie bedzie, bo juz mam dosyc tego, tylko dokoncze pewne formalnosci, wszystko co do sekundy bedzie udokumentowane,
POWER FOREX by
mathias rothbard

Awatar użytkownika
answer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:33

Nieprzeczytany post autor: answer »

Microbi przecież żartuje sobie tylko :lol: jak tam materiały które mi obiecałeś :roll:
rynek jest jak dziwka, ale to Ty dajesz d...

beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

Microbi pisze:nie każdy sposób jest dla każdego, jeden świetnie sobie radzi jakimś system inny będzie wtapiał
hmmm... Mathias sprzedaje chyba sygnały więc raczej wszyscy jego klienci powinni zarabiać... to nie jest system chyba i tu nie ma uznaniowości... Już się pogubiłem co w tym wątku jest sprzedawane...

Zablokowany