Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

Moja teza jest, że tu nie chodzi o Forex. Co nie zmienia faktu, że trzeba znać dobrze produkt, który się sprzedaje.
Microbi pisze:Dużo i nie, zależy jak na to spojrzeć, faktem jest że mało to nie jest, ale z drugiej strony można więcej stracić na Forex na real
Sam mówisz, że Mathias uczy przede wszystkim zarządzania ryzykiem i MM. Może poczucie elitarności przez zamkniętą grupę, czy wniesienie opłaty, skutkuje tym, że lepiej słuchamy i staramy się więcej nauczyć... To co jest za darmo w necie a co i tak każdy traktuje przez palce...

Zagadka: Dlaczego akurat z Izraela? Bo wiadomo, że co jak co ale kasę Żydzi potrafią robić...

Sorry za OT. Tak czy siak chodzi o kasę, powodzenia! A jeśli rzeczywiście produkt, szkolenie jest dobre, to dlaczego nie skorzystać.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

E tam, znam wielu Polaków co robią duże pieniądze, jedni to moi znajomi inni klienci, ale mamy taką mentalność w większości chyba ( nie mam zamiaru nikogo tu obrażać ) że krytykujemy, ktoś odniósł sukces to złodziej, cwaniak, zamiast on ma to ja tez mogę i biorę się do pracy.

beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

Ja nie krytykuje kogoś kto potrafi robić kasę. Czy to grając czy sprzedając. Ważne jest saldo na koncie. Pisałem już, szacun, i zdania nie zmieniłem.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Spoko ja to ogólnie piałem , koniec gadki bo to już kompletnie nie na temat :-)

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Ale to i tak nie zmienia faktu, że chyba każdy na tym forum jest po to aby zarabiać :) ale jeśli ktoś dojdzie do zysków SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĄ to jakie jest to powód do dumy - że samemu się do czegoś doszło. :)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

a propos "Zagadka: Dlaczego akurat z Izraela? Bo wiadomo, że co jak co ale kasę Żydzi potrafią robić... "

potrafią ....owszem....ale sami dla siebie...mały szczegół choć istotny :mrgreen:

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

ps

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Drodzy forumicze

O czym my piszemy
jutro zaczyna sie nowy tydzien i nie zapowiada sie ze bedzie to lekki tydzien
z jednej strony beda dusic na umocnienie dolara
a zrugiej strony znajda sie tacy co dojda do wniosku, ze dolar na tyle
umocnil sie, ze powinna byc korekta
no i balagan mamy gotowy
maszyny beda widziec tylko zlecenia
moga byc duze skoki i duze wahania
starajmy sie chronic kapital po otworzeniu pozycji, nie warto myslec o niczym tylko o tym, zyski zawsze same przyjda, to moje motto na rynku
zycze wszystkim tego , nie ulegajmy emocjom, pamietajcie o ryzyku
to podstawa komfortu psychicznego na rynku forex
, mala strata nie blokuje myslenia, w momencie, kiedy topi sie kapital, czesci inwestorom, blokuje to chlodne myslenie, nalezy panietac o tym
POWER FOREX by
mathias rothbard

beginner

Nieprzeczytany post autor: beginner »

hannibal pisze:a propos "Zagadka: Dlaczego akurat z Izraela? Bo wiadomo, że co jak co ale kasę Żydzi potrafią robić... "

potrafią ....owszem....ale sami dla siebie...mały szczegół choć istotny
:D

mathias100 pisze:jutro zaczyna sie nowy tydzien i nie zapowiada sie ze bedzie to lekki tydzien
z jednej strony beda dusic na umocnienie dolara
a zrugiej strony znajda sie tacy co dojda do wniosku, ze dolar na tyle
umocnil sie, ze powinna byc korekta
no i balagan mamy gotowy
maszyny beda widziec tylko zlecenia
moga byc duze skoki i duze wahania
starajmy sie chronic kapital po otworzeniu pozycji, nie warto myslec o niczym tylko o tym, zyski zawsze same przyjda, to moje motto na rynku
zycze wszystkim tego , nie ulegajmy emocjom, pamietajcie o ryzyku
to podstawa komfortu psychicznego na rynku forex
, mala strata nie blokuje myslenia, w momencie, kiedy topi sie kapital, czesci inwestorom, blokuje to chlodne myslenie, nalezy panietac o tym
Powoli dochodzę do wniosku, że mój system mln$turbo jestem już gotowy sprzedawać... :D Naprawdę na takich analizach można łapać klientów? Coś bardziej konkretnie można?

pepsi9

Sesje, których nie pokazuje Mathias, oszust!!!!

Nieprzeczytany post autor: pepsi9 »

Zarejestrowalem sie na okres probny, zaplacilem za to 200zł, generalnie co śledzilem jesgo stronę to wynki pokazywał na plus, co sesja to plus, ocywiscie byly luki w aktualizacjach an stronie myslalem ze to tylko sesje bez wejsc lub coś takeigo i co się okazało, na stronie mamy 21.06 wynik +233pips od czego czasu zero aktualizacji i co się wydarzyło w tym czasie 22.06.2010 - 16 wesjsc w rynek, wynik -177 pips, 23.06.2010 - 18 wejść w rynek, wynik -233pips, 24.06.2010 - 13 wejśc w rynek +30pips, , 25.06.2010 - 23 wejścia w rynek i wynik -494pipsy!!!

Co najlepsze testowałem go na demo i sreenio przy otwarciu i zamknięciu jest różnica +/- 5pips, najczesciej to dla mnie było na minus. I tak wchodzać w sygnały skączylem sesję w piątek na -720 pips, normalnie mistrzostwo świata. Dobrze ze pracowałem na demo. Mnie już wystarczy pracy z tym człowiekiem.

Ostrzegam innych, jest wiele innych serwisów tego typu. Sam testowałem już kilka, ten serwis to mistrzostwo swiata.

Awatar użytkownika
Asia
Gaduła
Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 09 gru 2009, 02:00

Nieprzeczytany post autor: Asia »

u mnie "za darmo"
możesz popatrzeć i bez wad wyżej opisanych
:wink:
ja ci sie spodoba możesz podesłać 199zł
:D
Czytaj p o w o l i
Dzień dobry, nazywam się ... jestem anonimowym hazardzistą/ką, gram na Forexie
Obrazek

Zablokowany