Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
wojtek1976
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 17 gru 2007, 15:25

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976 »

Konkretow to sie nie doczekacie to wam gwarantuje!

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

Jesteście żałośni, jeszcze nic się nie stało a Wy już gościa skreśliliście (niektórzy z Was, mówie mnogo bo nie będę głupio wskazywać palcami)...

ja życzę powodzenia i chętnie zobacze, że MOŻNA :)
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Cox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 kwie 2005, 00:00

Nieprzeczytany post autor: Cox »

Można, wal całym kapitałem na AUD/USD zgodnie z trendem- ustaw TP +2p to sie równa 1% zysku. I koniec na dany dzień. Jutro powtórka +2p. I stosuj to z żelazną konsekwencją, nigdy nie graj więcej. :D
A lewar jest oandowy 1:50
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 21:43 przez Cox, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ułan Bator
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2007, 16:17

Nieprzeczytany post autor: Ułan Bator »

wojtek1976 pisze:Konkretow to sie nie doczekacie to wam gwarantuje!
??? dlaczego ???
Jeżeli wiesz że mamy doczynienia z oszystem lub naciągaczem dawaj dowody.
A jak nie to idż w PiS du :)

Pozdro
Forex Fun Trader

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Skalpowanie rynku forex. Czy oplaca sie? "2"

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Drodzy Forumicze!
Tak jak wspomnialem wczesniej, poprzedni artykul znajdziecie na mojej stronie w rozdziale artykuly.
Komentarz do sesji
Dzisiejsza sesja zaczela sie dosc "delikatnie". Zle dane z Japoni I sesja utrzymujaca sie na minusach,spowodowaly lekkie umocnienie sie jena.Samo wejscie bylo na wlosku, poniewaz nie mialo dalszego poparcia zestrony inwestorow swiatowych. Para dlugo "tanczyla" na poziomie 157.00-157.15. Do tego dosc plaski rynek I grymasny, nie dal mi duzo mozliwosci.Albo bawimy sie w takie sytuacji w STOP LOSS-y, albo zamykamy pozycje. Wybralem dzis to 1-sze I stracilem 200 pips. To jest smak skalpowania. Zarobic mozna duzo, ale strat nie unikniemy. Mam zasade, ze na takim rynku, nie trace wiecej jak 50 pips na jednej pozycji. Drugie podejscie tez nie udalo sie. Dane z godziny 16:00 zrobily swoje. Mam zasade ze nie wchodze na rynek wiecej niz 3 razy,nie trace wiecej niz okolo 300 pips I ostatnia zasada- po stracie wpierw odrabiam ja. Tz. Na przyszlej sesji otworze 4 pozyje I jezeli dojde do 50 pips,co na 4 daje 200 pips, bezwzglednie zamykam sesje.
Teraz chcialbym przejsc do Waszych pytan.
Otoz z gory przepraszam za szate graficzna mojej strony. Na wiecej nie mam czasu. Zreszta ta strona sluzy do przekazania Wam informacji na zywo. Mniej wazny jest wyglad strony.
Strona nie odnawia sie tez automatycznie I nawet jesli mialbym mozliwosc taka, nie zrobilbym tego I juz tlumacze dlaczego.
Otoz to, co Wam przekazuje ma nauczyc Was pewnych zachowan na rynku forex.
TO WY SAMI PATRZAC SIE NA GRAF, POWINNISCIE WIEDZIEC, KIEDY COS SIE DZIEJE I KIEDY TRZEBA ODNOWIC STRONE.
Jest to z mojej strony wymuszenie na Was pracy nad soba I opracowaniem wlasnej strategii. Zmusza to do nauki, a nie do automatycznego sledzenia wesc I wyjsc.
Co do reklam, no coz,chyba nie myslicie, ze potrzebuje pieniadze z reklam. Sa to naprawde groszowe sumy,rzedu 1$ -3$ dziennie, ktore pomnozone przez ….., przeznaczane sa na cele dobroczynne. Z drugiej strony, dodaja troche koloru na mojej stronie.
Pytaliscie sie tez ,po co mi potrzebny jest ten caly balagan na glowie I pisanina itp.
Odpowiem Wam krotka historia.
Calkiem niedawno spotkalem czlowieka, ktorego zwolnili z pracy. Dostal odpowiednia odprawe I pomijajac to, ze byl nieodpowiedzialny, stracil wszystko, majac na glowie rodzine pozyczki itp. Takich ludzi jak on, jes bardzo duzo, dlatego postanowilem zrobic ta strone. Jest jedno ale, niestety nie kazdy nadaje sie do tej pracy. Pamietajcie o tym.
Co do mojego stosunku do pieniedzy, to powiem krotko- nie lubie, a wrecz nie nawidze ich. Mysle ze sa powodem calego balaganu I zla na swiecie. Ludzie nie umieja poslugiwac sie nimi.
Podobnie jak wielu innych,kiedys ledwo co wiazalem koniec z koncem.
Pieniadze nie zmienily mnie I moze dlatego odnosze sukcesy na rynku forex.
Wszystkich tych, co pisza mi niegrzezne komentarze I pytania,informuje, ze one mnie "nie ruszaja". Osmieszacie sie tylko. Zamiast nielogicznie krytykowac mnie,doskonalcie samych siebie. Wyjdzie to nadobre Wam i tym, ktorzy Was otaczaja.
Na dzis to wszystko. Nastepnym razem bedzie o statystykach strony itp.
Serdecznie Pozdrawiam!
Mathias

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

mathias100 pisze:Co do mojego stosunku do pieniedzy, to powiem krotko- nie lubie, a wrecz nie nawidze ich
to pozbadz sie ich czym predzej :!: :!: :!:

najlepiej wszystkiego co masz

chetnie wezme
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

marcin26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 20 sie 2007, 16:52

Nieprzeczytany post autor: marcin26 »

Mathias z mojej strony szacunek za wykonywana prace,tym bardziej ze robisz to za free.
Pozdrawiam i nie zwracaj uwagi na nieprzychylne komentarze

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

Cox pisze:Można, wal całym kapitałem na AUD/USD zgodnie z trendem- ustaw TP +2p to sie równa 1% zysku. I koniec na dany dzień. Jutro powtórka +2p. I stosuj to z żelazną konsekwencją, nigdy nie graj więcej.
A lewar jest oandowy 1:50
robisz tak? powodzenia :)
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Awatar użytkownika
Ułan Bator
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2007, 16:17

Nieprzeczytany post autor: Ułan Bator »

mathias100 pisze:Co do mojego stosunku do pieniedzy, to powiem krotko- nie lubie, a wrecz nie nawidze ich. Mysle ze sa powodem calego balaganu I zla na swiecie. Ludzie nie umieja poslugiwac sie nimi.
Rozumiem że chodzi Ci o stosunek do papierków, nie do samego "bogacenia się". Byłoby to trochę na wskroś do Forex'u, gdzie raczej chęć posiadania i miłość do pieniądza dominują. Mam kilku znajomych którzy mają naprawdę ambiwalentny stosunek do kasy i bogacenia się. Bardzo szanuję ich filozofię, ale oni taki forex omijaja szerokim łukiem... Grać na forexie w imię nienawiści do pieniądza brzmi co najmniej dziwnie.

Pozdrawiam
Forex Fun Trader

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

od mathias100

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Witam
To nie tak.
Nie gram w imie nienawisci do pieniadza. pieniadze nie sa najwazniejsze. Pracuje na forex tak jak lekarz w szpitalu. praca i to wszystko
Pozdrawiam

Zablokowany