Rangi

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Rangi

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Moim zdaniem zawsze można kombinować i ulepszać tylko to wymaga programowania.
Z drugiej strony uważam że ocenianie że wypowiedź jest mądra w oparciu czy ktoś mądry ją wygłosił świadczy o nieumiejętności wyciągnięcia takiego wniosku z samej wypowiedzi.
To jest wielki minus autorytetów że jak ktoś jest zasłużony to ludzie przywiązują większą wartość do tego co mówi.
Ja myślę inaczej.
Dla mnie za przeproszeniem śmierdzący menel może powiedzieć coś co poruszy mnie do głębi i wywoła całkowitą zmianę sposobu myślenia.
Uważam że to jest wartość żeby z samej informacji wyciągnąć wniosek czy jest ona wartościowa a nie podpierać się tym kto to powiedział.
Tego nauczał Budda i poniżej zamieszczam cytat oraz link do tego cytatu:

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"

http://amitaba.republika.pl/podstawowe_nauki.html

Ja bym nic nie zmieniał :564:

HubGab
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:14

Re: Rangi

Nieprzeczytany post autor: HubGab »

moze i masz racje ale chyba powodem dla którego ja wymyśłam te rangi a inni oceny to chęć pozbycia się na naszym forum wszech obecnego trollingu przez który wielu już nie chce się udzielać.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Rangi

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

A ile postów zgłosiłeś, aby pozbyć się trollingu ?

HubGab
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:14

Re: Rangi

Nieprzeczytany post autor: HubGab »

Przyznaje się że ani jednego, ale na jakiej podstawie mam zgłaszać? bo mi się post nie podoba czy jak? bo często mnie denerwują uczupliwe wypowiedzi w strone autrów jurnali ale co z tym zrobić?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Rangi

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Na podstawie regulaminu forum który to każdy ma obowiązek przestrzegać. Posty niezgodne z regulaminem są kasowane a autorzy otrzymują ostrzeżenia.

ODPOWIEDZ