Ralfo chce zarobić

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Nieprzeczytany post autor: valthol »

Chodziło mu tylko o technike określania S/D :) Różnię się jeszcze tym, że gram na spot, a nie na futursach, a jeśli chodzi o zlecenia to - tak, pewnie, część z palca, a już stoi kolejka oczekujących.

valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Nieprzeczytany post autor: valthol »

Dzień 2

Nie lubię przyznawac sie do porazek, bardzo mocno tego nie lubie, ale najwyzszy czas sie z tym oswoic i traktowac to normalnie :) Dzień dobry mocno w dupe, na jednej parze byl bardzo dobry poziom supply, i troche ja obstawilem eSami, niestety przeszlo dalej - zdarza sie, no i troszke poplynalem, ale wazna lekcja i do zapamietania!

-170 p

Nawet nie wiecie jak mnie to ambicjonalnie boli.. ;p

macche
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:27

Nieprzeczytany post autor: macche »

valthol może podziel się z nami jakimiś screenami .

valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Nieprzeczytany post autor: valthol »

Nie lubie sie przyznawać do porażek, wiecie? :P Ale dojrzalem gieldowo na tyle, zeby wyciagnac z tego lekcje i przeanalizowac co zrobilem zle i gdzie popelnilem blad, a troche tego w tym tygodniu było.

Dzień 3,4,5
Chciałem napisać, że odrobiłem straty i zaczynam w poniedziałek od zera bogatszy o doświadczenie, ale niestety dzisiaj dostałem MC (booooli!). Dojechał mnie NZDUSD który jest w miesięcznym(!) szczycie, więc wszedłem na eSke bez SL(nie krzyczcie o brak SLa, ten poziom poprostu wg praw fizyki powinien spaść ;p, brałem pod uwage wyzerowanie) z tolerancja, że 100 pipsiorów byłoby już z jego strony nie ludzkie aby szedł w góre. Ja się pytam - gdzie te wszystkie zlecenia S od grubych ryb? Ten poziom jest wręcz idealny, haaalo - panowie bankierzy? :) No niestety, to akurat nie zagrało. Technika jest wysmienita, ale brakowało z mojej strony jeszcze troche warsztatu, wracam w poniedzialek i zamierzam dopiąć swojego, no! :)

A tymczasem jutro,pojutrze,popojutrze, popopojutrze gramy koncerty. Nie pozostalo mi nic innego jak olać chwilową porażke, zacieszyć mordę i iść wyrywać laski spod sceny ;d

http://www.youtube.com/watch?v=8JZfL4Dblaw sprawdź :)

baski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2011, 22:54

Nieprzeczytany post autor: baski »

valthol też straciłem na tej samej parze 150p. zabolało tym bardziej bo praktycznie cały zysk który zrobiłem na koncie konkursowym straciłem i z TOP10 mogę się pożegnać... no ale cóż co Cię nie zabije to cię wzmocni. Gram trochę innym systemem bo SPGM.

P.S widzę że kolega również ze śląska:) szkoda że musze się teraz przez weekend uczyć do sesji bo wpadłbym na wasz jakiś koncert. Pozytywna nuta ta wakacje:)

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Ralfo chce zarobić

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

valthol pisze:... Testowana na demo przez tydzień, demo grane jak real - bez szaleństw, z głową na karku i z odpowiednim MM. Średnia dzienna ilość pipsów które zgarniałem to 160 i biorąc pod uwagę psychę przy real koncie to chciałbym zgarniać minimum te 80 i dojść do średniej z dema (grałem już mikrolotami, także nie bierzemy tu pod uwagę wyzerowania po dwóch dniach i padaczki z ekscytacji). ...

Yo!
z tym"nie bierzemy tu pod uwagę wyzerowania po 2 dniach" -nie dużo brakowało;p

Jeśli można,co dla Ciebie znaczy odpowiedni MM?
te 170 pips stracone wcześniej to jaka część Twojego depo
Jaki TF stosujesz?
i ode mnie,zapowiada się ciekawie,tylko jak ktoś napisał,jakiś screen pozwolił by na zrozumienie co się tu dzieje,bo pisanie "+ 8,-170" za dużo nie pozwala wynieść,bądź wnieść-takie moje zdanie.

Powodzenia w dalszej walce.

ODPOWIEDZ