Przekazanie środków na inwestycje

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

[quote="T-REX"] wiarygodnego brokera FX który da mu kartę do konta

Tego to zupelnie nie rozumiem.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Są brokerzy u których możesz wypłacać bezpośrednio z konta kartą płatniczą. A ustalenie warunków, dostępów, limitów to już chyba sprawa techniczna. Tak na szybko - Dukascopy. Masz do wyboru American Ekspres i Master Card.
https://www.dukascopy.com/swiss/english ... dit-cards/
I wszystko co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas. Przynajmniej do pierwszej kłótni o kasę.Bo niby na jakiej innej podstawie polski US obdzwaniałby broków, by zapytać, czy nie maja przypadkiem klientów z jego jurysdykcji? Dlatego uważam, że przyjmowanie 50k PLN od przyjaciela to IMHO kolejny słaby punkt programu. Sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś kto bez FX potrafi przytulić pół bańki potrzebuje pomocy kolegi spekulanta do dywersyfikacji. Bez urazy @wintoncapital. Są naprawdę łatwiejsze sposoby pomnażania takiej forsy, a przynajmniej bezpieczniejsze - zwłaszcza za granicą.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

wintoncapital
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2018, 11:57

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: wintoncapital »

T-REX pisze:Są brokerzy u których możesz wypłacać bezpośrednio z konta kartą płatniczą. A ustalenie warunków, dostępów, limitów to już chyba sprawa techniczna. Tak na szybko - Dukascopy. Masz do wyboru American Ekspres i Master Card.
https://www.dukascopy.com/swiss/english ... dit-cards/
I wszystko co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas. Przynajmniej do pierwszej kłótni o kasę.Bo niby na jakiej innej podstawie polski US obdzwaniałby broków, by zapytać, czy nie maja przypadkiem klientów z jego jurysdykcji? Dlatego uważam, że przyjmowanie 50k PLN od przyjaciela to IMHO kolejny słaby punkt programu. Sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś kto bez FX potrafi przytulić pół bańki potrzebuje pomocy kolegi spekulanta do dywersyfikacji. Bez urazy @wintoncapital. Są naprawdę łatwiejsze sposoby pomnażania takiej forsy, a przynajmniej bezpieczniejsze - zwłaszcza za granicą.
Dziękuję za wspaniały pomysł. Oczywiście ze szczyptą mędrkowania i narzekania, jak to zawsze T-rex. Taki niekiedy przydatny wioskowy troll, ale zawsze coś tam musi napisać. Nic nie wie o strategii ale wie na pewno, że niebezpieczna.

Ktoś coś jeszcze mógłby napisać?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

wintoncapital pisze:
Dziękuję za wspaniały pomysł. Oczywiście ze szczyptą mędrkowania i narzekania, jak to zawsze T-rex. Taki niekiedy przydatny wioskowy troll, ale zawsze coś tam musi napisać. Nic nie wie o strategii ale wie na pewno, że niebezpieczna.
Każda strategia pożyczania/powierzania takiej góry forsy jest ryzykowna. Wystawianie jej na rynek, gdzie 80% traci - bo do tej pory strategia grała - jest jeszcze większym ryzykiem. . Tak czy tak, powodzenia.
BTW Wioskowego trolla w rodzinie poszukaj.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

wintoncapital pisze:
Caldeborn pisze:Zacznimy od tego:
Gdzie przyjaciel placi podatki.
Sposoby podane wyzej odpadaja bo w razie wpadki nie tylko grozi Ci prokurator ale i US pozbawi wszystkich zyskow w podatkach i karach.
Płaci podatki w Polsce, ja też.
W takim wypadku to tylko MQL5.
Pozyczka czy przekazanie srodkow na inwestycje osobie trzeciej:
Trzeba byc idiota zeby cos takiego nawet do glowy przyszlo. Za prowadzenie parabanku bez licencji grozi do 15 lat.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

wintoncapital pisze:
mayburn pisze:Tak na szybko z tego co mozna zrobic
I Sposob: ciach!
Dzięki za twórcze pomysły. Niestety ten konkretny przyjaciel jest starej daty, jest poza Polska, nie komputerowy, nie ma czasu na jakieś tam załatwianie u brokerów czy banków, jest nie Internetowy.

Ale pomysł dla innego inwestora jest fajny.
Jest "po za Polska", ale podatki płaci w Polsce. Jak jest pół roku i jeden dzień za granicą i płaci podatki w Polsce, to już ma kłopoty."Pomożesz" mu i też będziesz je miał, potencjalnie w dwóch państwach. Dodatkowo praktycznie analfabeta - już nie o twojej literówce, tylko o jego zaangażowaniu w sprawę, mając wolne pół bańki chyba warto ogarnąć komputer na tyle, żeby nie marnować kasy na znaczki. Kolega chce ale nie może: przytulać dodatkowej kasy, nie ma czasu na jakiś tam panie - brokerów... Ni chu... się to kupy nie trzyma IMHO. Na moje niech kupi ogórki kiszone w słoikach, zje ogórki, wsadzi tą kasę do słojów i zakopie w ogródku. Z resztą chyba to właśnie robił do tej pory. Sprawdź czy kasa nie pochodzi sprzed denominacji :p Ten problem jest niesamowicie wydumany, a ty jak sam widzisz, mając tylko umiejętność statystycznie lepszego klikania po wykresie nie jesteś w stanie mu pomóc. Chyba, że potrzebujesz tej forsy - wtedy sprawa prosta - nakręć makaron na uszy bierz forsę i w nogi. W najgorszym wypadku oddasz po paru latach procesów z odsetkami ustawowymi, reszta z obrotu ( jak genialny system się nie sypnie) jest twoja. Mam nadzieje, że pomogłem... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

a propos nawigowania
znajomy przyjaciela znajomego mial pewne nadwyzki finansowe ktore wobec duzej znajomosci zagadnien opcji binarnych chcial ulokowac na tym rynku
poszukal zatem w krajach ogolnie niedofinansowanych poza naszym kontynentem ofert sprzedazy jachtu pelnomorskiego do zlomowania
znalazl taka oferte
kupil go i zarejestrowal stajac sie jednoczesnie obywatelem tego panstwa po niewielkiej doplacie
jacht oddal do reperacji wplacajac niewielka zaliczke nie ustalajac terminu naprawy
calosc wlacznie z pobytem w strzezonym sympatycznym hotelu , ktorego ochrona zgodzila sie pomoc zawrzec
mu okreslone transakcje wyniosla ok 4 k$
nie jest ogolnie zainteresowany placeniem podatkow w kraju , ktory ustala monopol instytucji panstwowych czy bankow na zarzadzanie sposobami inwestycji jego wlasnych pieniedzy

tyle wobec brokerow rejestrujacych firmy na seszelach czy kajmanach

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Świetny pomysł Student. @wintoncapital przemyśl sprawę, twój kolega wcale nie potrzebuje tej forsy - nie obraca nią, nie odczuwa nawet takiej potrzeby i brak mu po temu umiejętności, na życie najwyraźniej i tak mu całkowicie wystarcza. Nawet nie będzie wiedział, że jej nie ma, bo jak sprawdzi saldo bez internetu? Weź mu ten hajs, naobiecuj kokosów, a potem adios zgodnie z pomysłem studenta. Uratujesz pół miliona od zmarnowania, pożyjesz za półdarmo w ciepłym kraju, przy odrobinie szczęścia pomnożysz te pieniądze, zostaje jeszcze ukraść drugie pół i już masz pierwszy milion. Koledze/przyjacielowi jakoś się odwdzięczysz gdy odczujesz taką potrzebę. Będzie zły, ale dla niego najwyraźniej te pieniądze niewiele znaczą. I piszę to całkiem serio. Co innego naciągać tysiące biedaków jak ten cały Wiśniowski rujnując ich marzenia o Wielkim Hajsie, a co innego skubnąć kogoś, o kim wiesz, że i tak nie stanie mu się krzywda, bo na mamonie najwyraźniej mu nie zależy. A jak to zrobisz mądrze, to i tak będziesz mógł mu oddać z odsetkami - ale na swoich warunkach. Żałuję, że nie mam tak wspaniałych przyjaciół.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

i tu by trzeba zlozyc wniosek o kolejna pochwale dla mr TREX a za jego sposob interpretacji mojego postu
/dotyczacego bardziej alternatywnych ,wobec systemu wspierajacego brokerow , rozwiazan /

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przekazanie środków na inwestycje

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

"Tnij koszty, pozwól zyskom rosnąć". Dziwi mnie Student, że Ty meczysz się na tej Sorbonie, napisałbyś książkę o tych narkotykach, lub opisał swoje przygody jako thriller i dołączył do kolegi wintoncapital w tropikach. Masz niesamowite wiadomości w tym zakresie, mógłbyś zmonetyzować swą wiedzę, rozpocząć hem... produkcję i kupić wyspę, zamiast męczyć się z ciapami co narkotyzują człowieka aby ukraść jego system inwestycyjny i telefon( wiecie, że do was mówię :mrgreen: ) Ewentualnie też mógłbyś docenić umiejętności tych osobników - muszą być bardzo skuteczni, bo ciągle piszesz jak na haju IMHO, i wciągnąć ich do biznesu. Zazdroszczę wam waszych umiejętności - ja w młodości skupiałem się tylko na czytaniu opowieści o Indianach - gów...o z tego mam na stare lata.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ