Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Coś strasznie rozsądni jesteście.
Aż dziwne, że gracie na Fx, no chyba, że nie gracie.

Ja tym czasem dokupiłem licencje za 5000EUR.
W sumie wydałem 10 000 EUR co może się zamieni (albo nie) na 140 000 Dascoinów.
Ja wałka na 100% nie widzę, a nawet jeśli widzę to na 50%, co daje mi i tak o wiele bezpieczniejszą inwestycję niż na fx

Nie pozostaje nic jak czekać i zobaczyć kto miał racje.
A niech no tylko na tym zarobię :p

-- Dodano: 28 lis 2016, 20:02 --

Dodam, że cały proces wydobycia BT jest konkretny i nie enigmatyczny.
Plan na DC też jest konkretny, jakiego nie miała żadna z tych 700 kryptowalut. Ilość jaka będzie wydobyta, możliwości wymiany z powrotem na EUR, zakupy bez limitów itd. Ponadto kryptowaluty to przyszłość, czy to się podoba komuś, czy jakiemuś rządowi czy nie. Aktualnie trwają w Polsce prace nad ustawą o kryptowalutach. Dopóki dopuszcza się w danym kraju internet, dopóty bedą rozwijały się kryptowaluty.
Czy bedzie się to podobać rządom czy nie, blockchainy będa się rozwijały.
http://www.computerworld.pl/news/405388 ... j.ery.html

...choć Dascoin troszkę odbiega od tego..... niestety
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: green7 »

juszjuszmilion pisze:Coś strasznie rozsądni jesteście.
Aż dziwne, że gracie na Fx, no chyba, że nie gracie.
Jak tak chcesz porównywać to zapytam czy Ty jak grasz to wpłacasz kasę do szemranych brokerów bez licencji ?
Bo ja jednak wolę mieć jaką-taką pewność (100% nie masz nigdy), że oprócz wpłat broker realizuje również wypłaty ....
juszjuszmilion pisze: Ja wałka na 100% nie widzę, a nawet jeśli widzę to na 50%, co daje mi i tak o wiele bezpieczniejszą inwestycję niż na fx
No pojęcia nie wiem jak to wyliczyłeś, że przy 50% szans na wałek będzie bezpieczniej niż na fx. Jaką masz wartość oczekiwaną tej inwestycji ?

juszjuszmilion pisze: Plan na DC też jest konkretny, jakiego nie miała żadna z tych 700 kryptowalut. Ilość jaka będzie wydobyta, możliwości wymiany z powrotem na EUR, zakupy bez limitów itd.
Chętnie bym się dowiedział o tych konkretach. Masz linka ? Bo na stronie widzę tylko lanie wody ....
A co do innych kryptowalut, zupełnie nie masz racji. Przeglądałem swego czasu dokumentację Etherum i The DAO, to są konkrety, plus otwarty kod więc wiadomo w co się gra. Tu niezbyt.
Nawet to, że z DAO gość wyprowadził kilkadziesiąt mln. USD dało się w sumie przewidzieć :)
juszjuszmilion pisze: Czy bedzie się to podobać rządom czy nie, blockchainy będa się rozwijały.
http://www.computerworld.pl/news/405388 ... j.ery.html
Ok, będą. Ale blockchain nie równa się kryptowaluta. Można go zastosować do innych rzeczy.
juszjuszmilion pisze: Aktualnie trwają w Polsce prace nad ustawą o kryptowalutach. Dopóki dopuszcza się w danym kraju internet, dopóty bedą rozwijały się kryptowaluty.
Skąd masz takie info ? Jakoś nie słyszałem. Nawet jeśli to wiesz jaki będzie skutek wprowadzenia u nas takiego prawa ? Nie trzeba być prorokiem aby się domyślić: konieczność rejestracji przez giełdy klientów i ich transakcji - co raczej się nie przysłuży.
A co do Internetu: znowu się mylisz. Przecież, to że jest Internet nie znaczy, że możesz sobie bezkarnie odpalić w domu przeglądarkę i zagrać w Internetowym kasynie. Bo robiąc to podlegasz karze. art. 107 §1 i §2 k.k.s. się kłania.
To, że coś jest dostępne w Internecie nie oznacza od razu, że jest legalne w naszym kraju.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Coś strasznie rozsądni jesteście.
Aż dziwne, że gracie na Fx, no chyba, że nie gracie.
To nie tyle rozsądek, czy instynkt/nos co wiedza jak działają pieniądze.
BC ma wartość dzięki całemu czarnemu rynkowi. Cokolwiek o tym myśleć w kategorii moralności - każda skradziona karta płatnicza, każdy gram koksu sprzedany przez internet zwiększa jego wartość. Ma zdecentralizowaną strukturę przechowywania i płatności - sam sobie jesteś bankiem.

Twoje DC nie ma żadnej wartości, dopóki nie znajdzie się ktoś kto kupi/sprzeda za niego towar lub wymieni go z powrotem na euro. na 100 procent nie będzie to emitent twoich certyfikatów bo po prostu rozdawałby pieniądze (euro) za całkiem darmo. Musiałby najpierw wyłożyć pieniądze na gwarancje, a on zamiast je wykładać zabiera je tobie za "certyfikat". Jego emisja jest zcentralizowana w rękach szemranych gości w kraju gdzie piszczy bida, krok od albańskiej granicy. Dalej brzmi to wiarygodnie dla ciebie? Panowie od emisji certyfikatów mają czysty zysk na ich emisji, doprowadzenie do wypłacalności DC będzie dla nich dużym kosztem. Łatwiej wziąć kasę i się zawinąć, tym bardziej, że jedyną gwarancją wypłacalności tej waluty było by zatrzymanie pod zastaw pieniędzy którymi zapłaciłeś im za certyfikat - czyli ich zysku. Poszedłbyś na ich miejscu na taki układ???
Po prostu wyobraź sobie wagę szalkową - w wypadku normalnych walut na jednej szalce masz pieniądze , na drugiej towary. Obie szalki są z grubsza w równowadze. jak ubywa z jednej to odejmuje się i z drugiej, i odwrotnie.
U ciebie na jednej szalce są certyfikaty, a na drugiej nie ma nic. Są w równowadze, dopóki podpiera je cienki patyczek wystrugany w firmie "Frajerstwo.Corp."Gdy zwiększa się ilość chętnych na certyfikaty przychodzi facet dowiązuje sznurkiem parę wykałaczek, i szalka idzie w górę. Podpieranie się wykresami wziętymi z palca, i rozkminka ile top zarobisz jest zupełnie niepoważna. Kupujesz pamiątkowy certyfikat frajerstwa a nie jakąś walutę.
Gdyby to było załatwiane normalnie, sprzedaż ( a właściwie wymiana) nastąpiła by np: wtedy gdy jakaś poważna instytucja, ogłosiła by wymienialność DC na swoje towary czy pieniądze. Nie było by żadnych certyfikatów, bo była by od razu jakaś nowa - wartościowa waluta. Bo ktoś musi wyłożyć na drugą szalkę coś, co ma wymierną wartość, aby zawartość pierwszej przestała być gównem. I dziwię się, że ktoś kto chce się zajmować spekulacją nie wie takich rzeczy.
Tak czy inaczej, masz swoje lata i swoje pieniądze. Masz prawo je wtapiać w cokolwiek zechcesz. Szanuję to, pod warunkiem, że nie piszesz na forum rzeczy o których najwyraźniej nie masz pojęcia.

EDIT: wyobraź sobie taką sytuację: Sprzedam ci słoik pszczół za 10 000 $- jak wiadomo to zwierzęta na dobrej drodze do wyginięcia (trąbią o tym na onecie), wiec ich wartość będzie rosła, gdzieś mam nawet wykres na którym za jedną dostaniesz za 5 lat 10000$. dodatkowo rozmawiam z poważnymi firmami aby wprowadzić pszczoły we wszystkich sklepach tesco i real, a potem do transakcji bankowych. Mam to zaklepane na 70%
Tak brzmi oferta DC DLA FRAJERÓW
A teraz wyobraź sobie, że HSBC ogłosi, że płaci dolarami za każdą pszczołę która ma certyfikat, że pochodzi ode mnie. I DOPIERO WTEDY NIE JESTEŚ FRAJEREM, TYLKO INWESTOREM!!!
MUSISZ mieć drugą stronę transakcji - możliwość odsprzedaży za pieniądze, lub zamiany na towar! Inaczej to co kupujesz jest bezwartościowe.

W średniowieczu w Anglii płacono zwykłymi patykami. dlaczego miały taką wartość? Bo miały gwarancję skarbu Anglii, i były honorowane na równi ze złotem. Nie ma nikogo/niczego dającego gwarancję dla DC

Dotarło?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Co do ustawy o kryptowalutach to mam info z wywiadu z Morawieckim, gdzieś oglądałem. Gdzieś są artykuły, nawet Duda się wypowiadał.

Co do pszczół to mi się podoba, tu masz racje.

Też wyczytałem, że ci sami goście zrobili OneCoina, w podobny sposób i coś nie wypaliło, hm.
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: green7 »

juszjuszmilion pisze:Też wyczytałem, że ci sami goście zrobili OneCoina, w podobny sposób i coś nie wypaliło, hm.
Ach Ci sami ? To by wiele wyjaśniało ....
Pewnie nie wiesz, ale całkiem nie dawno polska społeczność Bitcoina wystosowała do min. sprawiedliwości apel by służby zwróciły uwagę na tą "walutę" ponieważ zachodzi obawa, że inwestujący w OneCoina podzielą los tych co umoczyli w AmberGold.
OneCoin to piramida finansowa. Nawet Chiny się za nich wzięły, baa przed OneCoinem ostrzegają nawet takie państwa jak Kolumbia i Bangladesz. Nie daje Ci to do myślenia ?
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

No daje daje :) Jeśli będzie podobnie jak z onecoinem to lipa po prostu.
Plany są piękne, pomysł też niezły, ale jak nigdy nie wypłacę zysków to nic z tego.

Ale jak na początku zaznaczyłem, wchodzę z kasą, którą przeznaczam na stratę. Jak w zakład lotto. Z góry przeznaczam te 5 zł na stratę, i jak nie wygram 6 - stki, to nie mam do nikogo żalu.

-- Dodano: 06 gru 2016, 21:05 --
green7 pisze: - obecnie na rynku jest ponad 700 kryptowalut.
W sumie dobrym dealem może być wybranie wszystkich kryptowalut, które oscylują w okolicach 0,001 USD lub jeszcze lepiej tańszych i poświęcenie 100USD na każdą z nadzieją, że za rok lub dwa zmienią kuras na "marne" powiedzmy 10 USD ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

31 marca rusza kopanie Dascoina. Czyli wkrótce okaże się ile wtopiłem, brrrrr.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

juszjuszmilion pisze:Coś strasznie rozsądni jesteście.
Aż dziwne, że gracie na Fx, no chyba, że nie gracie.
Liczy się tylko rachunek prawdopodobieństwa. Niestety szanse dla DasCoin'a są niewielkie ale życzę powodzenia. Propo kopania BTC tutaj jest kalkulator przybliżonej opłacalności dla górników używających ASIC https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/calculator

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Jak tam aktywa?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Taka ciekawostka. Prawdopodobnie KNF przekazał sprawę tej piramidki do UOKiK :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ