ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

Hmm nie mogłem się zalogować mimo tego że byłem pewien że dobre hasło wklepuje.Wybrałem więc opcje zresetowania hasła i nie mogę go zresetować (error 404).O co chodzi?

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Nieprzeczytany post autor: zealot »

Witam i dziękuję za zainteresowanie.
as28 pisze:Niech naprawią działanie wykresów renko tj. działanie EA po rozłączeniu połączenia (obecnie trzeba usunąć EA i załadować od początku).
Niech usuną psucie wykresów renko (nie znam przyczyny psucia) dla zadanej cegły w algostudio.
Nich zrobią możliwość ustawiania obserwowanych instrumentów według uznania użytkownika a nie po sortowaniu.
Niech zlikwidują rozbijanie prowizji na dwie operacje. Po co to udziwnienie i utrudnienie dla EA.
Przekażę do firmy, dam znać, jak będę wiedział coś więcej.
-- Dodano: 25 sty 2014, 22:53 --

NO I NAJWAŻNIEJSZE CO PROPONUJE PROTRADER NA KOMÓRKĘ???
Protrader 3 dostępny jest w wersjach na Androida oraz iOS. Można sprawdzić TUTAJ lub w Android/Apple markecie.
Nemojimmy pisze:Hmm nie mogłem się zalogować mimo tego że byłem pewien że dobre hasło wklepuje.Wybrałem więc opcje zresetowania hasła i nie mogę go zresetować (error 404).O co chodzi?
Być może konieczne jest aktywowanie konta linkiem z e-mail'a lub utworzenie konta tradingowego z poziomu strony (możliwe dopiero po aktywacji konta przez link w mailu).
utworzenie_konta.png
Ostatnio wystąpiły też pewne problemy z tworzeniem nowych kont i logowaniem. Teoretycznie powinno być już OK, jednak nie wykluczam pewnych niespodzianek. Przed chwilą próbowałem zresetować hasło z poziomu logowania do platformy i udało się, logowanie również się powiodło. Sugeruję zatem skorzystać póki co z tej ścieżki, natomiast co do ścieżki przez stronę, to wydaje się coś nie działać. Proszę też uważać na dwie rzeczy przy logowaniu do platformy - wielkość liter w loginie ma znaczenie, no i właśnie chodzi o użycie loginu, a nie e-maila. Jeśli dalej nie będzie działało, proszę o informację tutaj, na PW, skype bądź mail. Z góry dziękuję.
pt3_login_error_new_account.png
Pozdrawiam
Marcin Nowogórski
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

rem
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 24 mar 2007, 13:59

Re: ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Nieprzeczytany post autor: rem »

Jak wygląda kwestia awaryjności ProTradera u innych niż Aloir brokerów ?
Czy problemy w Aliorze leżą po stronie niewłaściwej obsługi/konfiguracji serwerów, czy też leżą w ProTradarze ?
Czy macie jakieś statystyki porównawcze ?"

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Nieprzeczytany post autor: zealot »

Witaj Rem.

Dobre pytanie. Przyznam szczerze, że te sprawy nie leżą w zakresie moich kompetencji, ale postaram się na początku tygodnia dowiedzieć, jak to wygląda.

Tymczasem życzę wszystkim miłego weekendu :564:

Pozdrawiam
Marcin

PS.
Ostatnio wystąpiły też pewne problemy z tworzeniem nowych kont i logowaniem.
Już od jakiegoś czasu jest wszystko OK. Zapraszam do zakładania kont i testowania platformy. WWW znajduje się w profilu.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: ProTrader - rośnie konkurencja dla MT4

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

FXCM podpisał umowę o współpracy z PFSOFT: http://protrader.com/company/news/2016/ ... artnership w zakresie dostarczania płynności do brokerów korzystających z platformy Protrader za pomocą standardowego interfejsu FIX API.

ODPOWIEDZ