ProFX

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

dla mnie nie ma problemu, ale EA jest zarejestrowane i na numer rachunku i na właściciela konta, więc nie za bardzo wiem jak chcecie to obejść ? Współpraca zawsze mile widziana, może uda nam się w grupie jakoś ulepszyć tego PROFX i stworzyć np: PROFX TURBO :-)

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

astra pisze:dla mnie nie ma problemu, ale EA jest zarejestrowane i na numer rachunku i na właściciela konta
Jeśli mówisz o SHARKU, to jest tylko zarejestrowane na właściciela konta. Także będziesz mógł sobie potestować na demo i sprawdzić jak mu idzie w realu (dostaniesz hasło investora).

Jeśli się decydujesz to napisz. Ja pogadam na grupie i jeśli grupa się zgodzi to ktoś się z Tobą skontaktuje.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

astra pisze:EA jest zarejestrowane i na numer rachunku i na właściciela konta
przepraszam mój błąd. Chodzi o to, że PROFX jest zarejestrowany i na numer konta i na użytkownika konta. Uczestniczeniem w grupie jestem jak najbardziej zainteresowany, bo EA SHARK to mój najbliższy zakup.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

astra pisze:
astra pisze:przepraszam mój błąd. Chodzi o to, że PROFX jest zarejestrowany i na numer konta i na użytkownika konta. Uczestniczeniem w grupie jestem jak najbardziej zainteresowany, bo EA SHARK to mój najbliższy zakup.
Witam.

Nie badzo rozumiem co oni mogli Ci zarejestrować? Indicatory są tak zabezpieczone? I czy jesteś pewny, że są one zabezpieczone na numer rachunku? A jak byś chciał potestować je na demo to co?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

EA od forexeasystem są na 2 rachunki real i na 2 demo. PROFX jako sys manualny jest tylko na jeden rachunek, pewnie dlatego cena jest niższa. W formularzu do rejestracji sysa jest miejsce tylko na jeden numer rachunku.
W manualu piszą, aby przetestować sys wstępnie na demo przez miesiąc, a potem można zmienić numer rachunku w licencji, tylko imię i nazwisko właściciela musi się zgadzać z zapisem w licencji.

umika3
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 30 mar 2008, 09:15

Nieprzeczytany post autor: umika3 »

Czy Profix bedzie działał na mt4 czyli na xtb??
"Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim"

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
astra pisze:W manualu piszą, aby przetestować sys wstępnie na demo przez miesiąc, a potem można zmienić numer rachunku w licencji, tylko imię i nazwisko właściciela musi się zgadzać z zapisem w licencji.
hmmm, to może być problem. Jeśli tylko Ty możesz testować system to raczej nic z tego nie wyjdzie. Rozumiem, że indicatory które dostałeś nie są ogólnie dostępne?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

PROFX to zestaw wskaźników do mt4 i działa u każdego brokera, który ma platformę mt4 w tym również w xtb.

Dodano po 1 minutach:

ale... nie rzucajcie się tak na ten profx, ja dopiero testuje go od 2 dni, a np. dziś sys ma już spore straty

Dodano po 5 minutach:

żeby w profx trafić na dobrą pozycje, która da 70,80 lub ponad 100 pipsów zysku, najpierw trzeba sporo stracić, więc to nie jest żaden grall. Jest duża szansa, że PROFX wyjdzie na plus, ale dopiero w SKALI MIESIACA !!!
dlatego nie polecam systemu początkującym traderom, bo szybko mogą się zniechęcić, po kilku sporych wtopach

umika3
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 30 mar 2008, 09:15

Nieprzeczytany post autor: umika3 »

Sądząc po cenie potraktowała bym go raczej jako dodatkowy wskaźnik. Dla mnie istotny jest ten sygnał dzwiękowy, jestem cały czas przy kompie ale nie mogę się cały czas gapić na ekran :)
"Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim"

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

fakt, sygnał dźwiękowy to fajny i użyteczny gadżet, ale ... on działa tylko przy wejściu a nie przy wyjściu, więc jak masz jakieś otwarte pozycje to i tak musisz siedzieć ;-)

ODPOWIEDZ