Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

ZR właśnie o to mi chodzi, pan wszystkowiedzący napisał coś o perfekcyjnym wejściu zgodnie z AT, wszedł pod prąd i zaryzykował jakieś 8/1, był już w trejdzie, cena jeszcze przebiła 4 wsparcia zanim zrobiła ten "perfekcyjny układ ze 100% skuteczności" rozumiem @sardo nunspa, że to ukryty sarkazm którego nie łapię, bo IMHO tak właśnie wygląda "100% Danbo style". Na tym polega AT? Jeśli to prawda, jeśli masz rację, to całą resztę tego forum można spokojnie skasować - bo mówi o czymś zupełnie przeciwnym.
Nie chce się kłócić co działa albo nie, ale facet co w czyimś dzienniku nazywa jego właściciela zerem, a sam stosuje taką "perfekcyjną" technikę i MM jest dla mnie zwykłym clownem.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

sardo nunspa pisze:Jesteś zerem.
"...na razie patrzę, na razie swój nóż ostrzę"
(czy go nostrze, czy nim robić zdołam?- to inna sprawa)
Dziennik ma w tytule "próby trejdowania". Wiem że jestem kiepskim trejderem(...)
Dobrze kumam o co chodzi, że się tak zapieniłeś. Kiedyś sporo czasu spędzałem w pubach, typowa sytuacja. Wchodzi do baru gość i sobie śmieszkuje, a to przecież poważne miejsce jest, im mniej gości tym bardziej poważne. Więc wkrótce dźwiga się jakiś twarzowiec od stolika i wyjaśnia mu reguły lokalu.
...i ja to rozumiem...
dlatego grzecznie podziękowałem, ale pozwolisz że będę tu swój kozik podostrzał, nim ruszę na grzybobranie. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Jeszcze raz wszystkich przepraszam za swoje chamskie zachowanie :oops: , jeżeli chcecie zgłoszę się do admina po ostrzeżenie.
cromwell78 pisze: Wyzwanie ATciarzom rzucilem mozemy bic sie na rekordy z celem charytatywnym :) ale wiadomo nie podjęli.
AT nie działą to moje osobiste poglądy.. wynikaja z tego ze wiem ze rynek to gra konkurencyjna :) i nie chodzi w niej o AT
a to ze sobie ludzie robia ze mnie guru ich problem ...
Niech znajda kogos innego .. rzucilem wyzwanie wielu i jakos nikly odzew wiekszosc spekuluje na mikro lotach albo
jest mocna w netcie :) a cienias w swiecie
Otwarłem konto z mt5 podepnę. 1k start, 1M koniec. Ugram, dowiem się o darmowej wyżerce na TJS i jestem. Jak nie ugram, nie czuję się godny.
T-REX pisze:ZR właśnie o to mi chodzi, pan wszystkowiedzący napisał coś o perfekcyjnym wejściu zgodnie z AT, wszedł pod prąd i zaryzykował jakieś 8/1, był już w trejdzie, cena jeszcze przebiła 4 wsparcia zanim zrobiła ten "perfekcyjny układ ze 100% skuteczności" rozumiem @sardo nunspa, że to ukryty sarkazm którego nie łapię, bo IMHO tak właśnie wygląda "100% Danbo style". Na tym polega AT? Jeśli to prawda, jeśli masz rację, to całą resztę tego forum można spokojnie skasować - bo mówi o czymś zupełnie przeciwnym.
Nie chce się kłócić co działa albo nie, ale facet co w czyimś dzienniku nazywa jego właściciela zerem, a sam stosuje taką "perfekcyjną" technikę i MM jest dla mnie zwykłym clownem.
Z tą kostka Rafała jest trochę prawdy - formacje zmiany i kontynuacji mają tak akurat około 6 wersji. I tu jest ta najgorsza - 12 minut -64 pipsy. Normalnie leciały by hedge, ale mam w bazie 7 takich, ta jest 8 i pierwsza na którą wlazłem. Wszystkie 7 wróciło tego samego dnia i dało jeszcze niezła kasę. No to może i ta wróci i wróciła, ale na zyski nie czekam biorę 2 pisy i spadam. Danbo wchodzi na ciężkim lewarze, ale jedno muszę przyznać: jest największym fajterem na nawigatorze.

LeviJamochlon Forex :564:
Obrazek

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

W byłym tygodniu dwa dni trejdingowe, bez wejść. Urlop to taki dziwny czas, że człowiek ma mniej wolnego czasu niż zakładał, że będzie miał (dużo mniej).
Pomysł na analizę wejść:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

"Otwarłem konto z mt5 podepnę. 1k start, 1M koniec. Ugram, dowiem się o darmowej wyżerce na TJS i jestem. Jak nie ugram, nie czuję się godny."

Z chęcią zobaczę jak raz za razem wychodzisz z tych hedge na + ,Co do TJS to odnoszę takie wrażenie że większość przesiaduje tam sama nie wiedząc po co, chyba czekając tylko by "z małpować "jakieś zagranie Rafała.

ODPOWIEDZ