Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LeviJamochlon pisze:A tak zastawiamy się na zwierzynę (buy)
Wybrałes sobie najtrudniejszy sposób spekulacji. Czyli scalping. Metoda w ktorej spread i poślizgi ceny mają kolosalne znaczenie. Ale życze powodzenia

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Jeszcze 3 wejścia. Na dziś koniec. Dzieci wracają, ogródek czeka na przedwiosenne porządki, wnioski jak będzie czas wieczorem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Cblondyn pisze: Wybrałes sobie najtrudniejszy sposób spekulacji. Czyli scalping. Metoda w ktorej spread i poślizgi ceny mają kolosalne znaczenie. Ale życze powodzenia
Mam tego świadomość, ale m1 ma jeden plus, rozstrzygnięcie przychodzi szybko, a ja mam zazwyczaj pół dnia.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

1. wejście dobre zgodne z systemem, ale powinny być dwa. Jedno zrealizowane z profitem 1:1, drugie na BE bądź SL.
Całość powinna wyjść na 0 nie wyszła.
2.wejście dobre zgodne z systemem, nad średnimi po świecy przełamującej opór. Świeca mogłaby być dłuższa. Ale, za głęboki SL, straty powinny być mniejsze.
3.słabe wejście (za duża chęć odkucia się dociążyła szle), choć niepozbawione logiki. SL dobry, ale Dane. Wiedziałem ale zignorowałem. Rafał Z radził ignorować, ale on gra bez SL :D .
Później dwa możliwe wejścia, odkuł bym się (o ile bym się zdecydował), ale nie byłem już na rynku, z przyczyn prozaicznych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Fraktal na H1 usd/jpy wciąż aktualny. Przy okazji legenda do mojego systemu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

usd/jpy wejście po H1 poprawne (prowadzone później po m1 co widzimy na obrazku) SL mógłby być lekko niżej. Brak drugiego wejścia, a była możliwość i to w zgodzie z systemem, ale to H1- szeroki Stop (strata powyżej funta boli).
Po przekalkulowaniu przeszedłem na prowadzenie po M1 i odpuściłem drugie wejście.
Prowadzenie po M1 w zgodzie ze sztuką.


Dodaje podsumowanie miesiąca
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LeviJamochlon pisze:usd/jpy wejście po H1 poprawne (prowadzone później po m1 co widzimy na obrazku) SL mógłby być lekko niżej. Brak drugiego wejścia, a była możliwość i to w zgodzie z systemem, ale to H1- szeroki Stop (strata powyżej funta boli).
Po przekalkulowaniu przeszedłem na prowadzenie po M1 i odpuściłem drugie wejście.
Prowadzenie po M1 w zgodzie ze sztuką.


Dodaje podsumowanie miesiąca
Chyba sam zauważyłeś, że ta "sztuka" to jak na razie prowadzi do wyzerowania depo ;)
Może czas zmienic "sztuke? na inną? Bo 1 pozycja zyskowna na 8 otwartych to mizerny wynik. W dodatku ten zysk to też wrażenia nie robi. I nie traktuj tego jako hejt itp. bo wyniki jak na razie są fatalne. Delikatnie mówiąc

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Cblondyn pisze:
Chyba sam zauważyłeś, że ta "sztuka" to jak na razie prowadzi do wyzerowania depo ;)
Może czas zmienic "sztuke? na inną? Bo 1 pozycja zyskowna na 8 otwartych to mizerny wynik. W dodatku ten zysk to też wrażenia nie robi. I nie traktuj tego jako hejt itp. bo wyniki jak na razie są fatalne. Delikatnie mówiąc[/quote]


Może po kilku latach czas je wyzerować (na urlopie), będzie to jakieś doświadczenie. System trzeba wykształtować bojem. Sztuka słusznie w cudzysłowie, pełna zgoda.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Apropo Wyckoffa dla przypomnienia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Cblondyn pisze: Chyba sam zauważyłeś, że ta "sztuka" to jak na razie prowadzi do wyzerowania depo ;)
Może czas zmienic "sztuke? na inną? Bo 1 pozycja zyskowna na 8 otwartych to mizerny wynik. W dodatku ten zysk to też wrażenia nie robi. I nie traktuj tego jako hejt itp. bo wyniki jak na razie są fatalne. Delikatnie mówiąc

Jestem wielkim obrońcą hejtu i Hejterów. Hejter w społeczności, potrzebny jak receptor bólu w organizmie.
Oskarżenia o Nienawiść, tak modne dzisiaj, powinny być ścigane z urzędu. :D

ODPOWIEDZ