price action

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
FreeWay

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
06 kwie 2020, 13:27
Pewnie wiekszość często spotyka się z sytuacją gdy arogancja kroczy przed ignorancją. Lub pod rękę idą w parze:)
I teraz zgodnie z przysłowiem o nożycach i stole czekamy na rozwój wydarzeń ;)
Taka sytuacja jest jak się czyta te twoje mądrości .

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
09 kwie 2020, 16:50
Cblondyn pisze:
06 kwie 2020, 13:27
Pewnie wiekszość często spotyka się z sytuacją gdy arogancja kroczy przed ignorancją. Lub pod rękę idą w parze:)
I teraz zgodnie z przysłowiem o nożycach i stole czekamy na rozwój wydarzeń ;)
Taka sytuacja jest jak się czyta te twoje mądrości .
A może "błyśniesz" w temacie PA? :d

FreeWay

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Wystarczy ze twój guru Nial błyszczy https://2ndskiesforex.com/trading-strat ... mpetition/ poza tym przejawiasz cechy incela :563: jak nie wiesz kto to to sprawdź w gogle

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
09 kwie 2020, 17:45
Wystarczy ze twój guru Nial błyszczy https://2ndskiesforex.com/trading-strat ... mpetition/ poza tym przejawiasz cechy incela :563: jak nie wiesz kto to to sprawdź w gogle
Coby nie pisac twoj guru Dadas to za Nialem może teczke nosić :)
Już nie wspomne, że co ma to do samej strategii? Jak wygląda i z czego sie składa w necie bez problemu można znaleźć. Troche wysiłku :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
10 kwie 2020, 08:25
Myśle ze blondas ma uraz psychiczny z dzieciństwa matka z ojcem go o wszystko obwiniali nazywając matołem teraz to z niego wychodzi , Ze szkoleń Dadasa nigdy nie korzystałem więc nie wiem po co tu o nim piszesz urojenie kolejne? dzieńdobry ci pewnie kiedyś nie powiedział hehe
To posłuchaj i sie dowiesz wtedy jakie bzdury opowiada :)
A że:
szansa przy rzucie monetą to 60% dla jednej ze stron, 2x2=4 to zostało kiedys przez matematyków ustalone (jakie to szczęście, że nie ustalili np.17), a mocna świeca wzrostowa to przykład konsoli, za ruch ceny odpowiadają zlecenia niezrealizowe !!! itd. itd. tym podobne brednie :)
A co do Dadasa to nie tylko moja opinia o nim. Cajto, Kuskus, Belon ..... itd, itd. Lista może być baaaardzo długa :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2020, 08:45 przez Cblondyn, łącznie zmieniany 2 razy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

qduaty pisze:
10 kwie 2020, 08:32
Inteligientną rozmowe tu prowadzicie.. nie ma co :)
Bo podałem żródła co do strategii PA i matoł musiał swoje trzy grosze wtrącić. Żeby chociaż miał o tym PA jakies pojecie to bym nic nie pisał :d

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: price action

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No więc powtórzę, że te podane przez profesorka źródła PA to taki elementarz, z tą różnicą, że elementarz uczy czytać i pisać, a te źródła opowiadają bzdury, bajki, niestworzone hipotezy, w które, jeżeli nowicjusz uwierzy, to potem się dziwi czemu to nie działa?
Ponieważ prawda jest taka, że na każde PA, które według tych hipotez czymśtam powinno skutkować, jest identyczne PA, które skutkuje ruchem odwrotnym.
Dlatego jedynie rozumienie PA w kontekście wiedzy o tym jak działają banki, co powoduje ruch, i co powoduje zmianę trendu może dać traderowi jakąś przewagę.

PS. Zakład, że idiota-profesorek tego nie zrozumiał.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ