DayTrading: Piątek 03.07.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

XAB pisze:
03 lip 2020, 20:02
swiezy
nawet nie ma ci kto tu napisac ze po 20 godz to mozesz z dzieckiem pograc w cymbergaja
a nie z hamerykaaaaaaaaa :)
buchachaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przeciez kasowy dzisiaj zamkniety calkowicie w usa.. to plynnosc jak w kaluzy :lol:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax ciag dalszy
https://iv.pl/image/GthjWSe
1lka zostaje
https://iv.pl/image/GthmHgn
a na daxiku kosi sie siano ha haaaaaaaaaaa :)
prosto latwo i przyjemnie ska z 12644/3ktr/ i lka z 12477 /2ktr juz /
brac wybierac co gasic :D zasada ta sama ska gasi lke :568:
qudłaty
o 19 rynek w usa zamkniety i ropa tez ale miszcz demo o tym nie doczytał
on dalej gra milioooony swoje :?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
cierpliwosc nie jest moja domena
strazak zostaje i spokojnego weekendu
https://iv.pl/image/GthmK0F
100pip w gore na lce mi juz pasuje
a w sumie mistrzostwo swiata wyszlo bo zamkniecie lki w punkt he hwe 8) :568:
dax na m15
https://iv.pl/image/GthmhsX

edek
ja BP ale za duzo to chyba dzis na tym edku nikt nie zarobil
jaja sobie zrobili a nie piatek na edku 20 pip ruch karwa zarty nie rynek
https://iv.pl/image/GthmbAE
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Może tak z innej beczki, tak weekendowo.
Dzisiaj mija 410 rocznica największego zwycięstwa w historii Polski. Zwycięstwa które doprowadziło Rzeczpospolitą do apogeum potęgi w jej historii. Piękna historia dwóch ludzi, których dzieliło tak wiele, ale po wieczornej naradzie, wspólnie, nocą, po kryjomu, ruszyli spod Carowego Zajmiszcza na zatracenie.
Konieczność walki w położeniu, nadziej w męstwie, ratunek w zwycięstwie.
Pozdrawiam i spokojnego weekendu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Rafał to naprawdę w porządku gość i dobry spekulant.
The only way is up

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

No.. swiezak sie zalamie ;)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

No, wielka szkoda... :/ Tak coś czułem. W czwartek go wywieźli sukin..ny na DAX-ie na tym fejkowym podbiciu. Zamknął 50k straty i siedział markotny.. Za wcześnie rozgrywał te spadki i go rozjechało. To jest niezwykle trudne porowadzić trejdy na zywo i jednocześnie live w inernecie, gdzie sie przewijały dziesiątki ludzi. Te lajfy były bardzo pozyteczne, różne techniki, podejścia.. Lubiłem słuchac tych jego rozkminek spekulacyjnych, bo to prawie zawsze się sprawdzało tylko z opóźnieniem, np. nastepnego dnia. Ostatnio tam się dopiero dowiedziałem o tym ruchu walut przed zwałami właśnie.. Nie poszło mu pare ostatnich tradów i się wkurzył.. Bez niego to nie pociągnie, bo tam nie ma nikogo z taką charyzmą, wiedzą, inteligencją, uczciwoscią, poczuciem humoru i takim charakterem. To jednak trzeba być Zaorskim do tego. Mam nadzieje że się szybko odkuje i wróci. Czekam na powrót. :564:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

TsunamiPL pisze:
04 lip 2020, 15:44
Rafał to naprawdę w porządku gość i dobry spekulant.
I to jest właśnie wyjątkowe, bo większość w tym biznesie z tego co zauważyłem, to ch***e. 8)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nie znalem go a w sumie raz tu na tym portalu z nim rozmawialem dluzej i sporo go wtedy pytalem 8)
napisze tak
jesli potrafił odejsc to chwała mu za to i wielkie gratki byl jest i bedzie dobrym spekulantem w mojej ocenie
i jesli mnie czyta niech omija z daleka tzn juz ani nie wraca ani sie nie angazuje
bo bycie tym najjjjj,,,, niestety zwłaszcza przy fleszach sie nie da
Sam napisal pieniadz lubi cisze a udawadnianie swoich racji jest na tzw pokazowkach ?niebezpieczne bo zawsze jest był i bedzie taki gracz pod presjaaaaaaaaaa
NA PROSTEJ ZASADZIE
powiedzmy GRA NA SPADKI to bierze pod uwagę mimowolnie to ze ci co czytaja tez to robia -----------wiec udowadnia? czasem na siłe ze załozenie jest ok choc normalnie to znajac zycie spierniczał -by z pozycji a poklaski po kilku latach tez staja sie nudne tym bardziej ze klaszcze gawiedz a szpece łatwo rozliczają z kazdego błędu a nie da sie bez błędów grać
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany