DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zmasakrowali mi konto na złocie.. Co oni zrobili??? Szaleństwo.. :shock: Nie przewidziałem czegoś takiego i popękały SL-e.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

I to jest dobry moment do wzięcia grubego LLL na złocie.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
05 lis 2019, 18:20
Zmasakrowali mi konto na złocie.. Co oni zrobili??? Szaleństwo.. :shock: Nie przewidziałem czegoś takiego i popękały SL-e.
Złoto w strefie popytowej obecnie, w tym albo w nastepnym tygodniu moze byc pompa up.


------------------
Kermit pisze:
05 lis 2019, 18:12
Nieśmiertelny Trader pisze:
05 lis 2019, 17:46

Obecnie nie ma już nic co by mogło zatrzymać spadki tak że dopiero ewentualne odbicie 100 pestek niżej może zapoczątkować nowy trend.

Wszystkie wzrostowe zostały przeżute i połamane. Tak ze teraz swobodny spadek do dołu. Niech wpierw powstanie jakikolwiek trend wzrostowy to będzie można myśleć o longach.
badz poważny i nie baw sie w Świeżaka
https://www.tradingview.com/x/4mc4jNRD/
:)

Co do kabla to tak go widzę. Póki co trend spadkowy na H1 bo ten pierwszy wzrostowy mocno połamany.

Tylko trend Daily trzyma kabla a tutaj pola do popisu mają sporo by zrobić korektę i dopiero up. ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

na edku widać ze zmierzają do tego co pisałem jakiś czas temu, mianowicie zmiany stóp nie muszą wywierać wpływu na duże zmiany poziomów, raczej trzymają się jakiegoś z góry ustalonego scenariusza o dość szerokim paśmie konsolidacji 1,09-1,12
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Świeżak ....wszyscy Cię obserwujemy, niektórzy, komentują czy polemizują. Na pewno dużo już wiesz co i z czym. Wogóle zdaje mi się nie wykorzystujesz tej wiedzy na kolejnym nowym demo koncie. Jeśli w zamyśle konto demo ma sprzyjać obserwacjom, nauce, poznawaniu smaku porażek i sukcesów bez realnego , nadmiernego obciążania psychiki i kieszeni to Tobie granie na demo robi dużą krzywdę.
Chociażby stawki . Czy na realnym koncie otworzysz pozycję na DAX, złocie lub rzeźniku 5 czy 8 lotów a w razie czego dołożysz kolejne ?
Czy w realu otworzysz w poniedziałek kolejne wypasione konto po tym jak w piątek z poprzedniego zostaną strzępy ?
Nie uczysz się !!
:shock:
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
05 lis 2019, 18:20
Zmasakrowali mi konto na złocie.. Co oni zrobili??? Szaleństwo.. :shock: Nie przewidziałem czegoś takiego i popękały SL-e.
Kiedyś miałeś takie fajne kreski - takie kolorowe i Rubensowskie. Lubię takie najbardziej. A teraz zacząłeś rysować jakieś czworokąty. O co chodzi?
Poza tym dalej skalpujesz. Chyba nie było pozycji którą trzymałeś powyżej jednego dnia. Co z tego, że masz wykres Hx jak zamykasz na jednej świecy. Polecam w dalszym ciągu Tolmona :568:
Pozdrawiam i życzę powodzenia. :564:
PS. Nic dzisiaj nie zamknąłem i nic nie otworzyłem. Liczyłem o 16 na czerwone poniżej 50. Cóż miszcz jest miszczem :mrgreen:
PS. Mogę się podpisać pod tym co napisał Tony S. Pozycja za 10 lotek :?: Czy będziesz miał tyle kasy w realu?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

USD/PL
POZYCJONUJE ski
https://iv.pl/image/GrwT4IY
GERMANY 30 czyli dax
tu dalej maja chec na wzrosty

https://iv.pl/image/GrwTnH7
Ostatnio zmieniony 05 lis 2019, 19:18 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak Ty jednak mnie zaskakujesz każdego dnia. Pokazujesz wykres na którym masz zaznaczone dwa prostakaty czyli sam sobie odmierzyles gdzie w przypadku podobnego ruchu moga zjechac. Po czym ładujesz L w polowie ruchu i gdy realizuja zasieg ktory naniosłes na wykres piszesz "Zmasakrowali mi konto bo nie przewidzialem"...Rece i cycki opadaja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tony S. pisze:
05 lis 2019, 18:50

Chociażby stawki . Czy na realnym koncie otworzysz pozycję na DAX, złocie lub rzeźniku 5 czy 8 lotów a w razie czego dołożysz kolejne ?


jakie 8 lotów? On tam ma z 10 razy po 8 lotów w jednym miejscu :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 05.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kabel domknął lukę z 16:00. Zobaczymy czy utrzyma poziom. Niestety edek pozostaje przy odmiennym ;) Do 20 powinno się wyjasnic.

Zablokowany