Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: freakout » 11 wrz 2019, 16:09

dzikson pisze:
11 wrz 2019, 13:49
Jedyny błąd Dambo to nie wypłacanie zysków, cara reszta co piszecie jest o kand dupy. Ma strategie aby grać na max lewarze i liczy się ze stratą, jego SL jest sl na kapitale i wszystko. Pokażcie ile macie wejść tak zyskownych jak on. Ostatnio trochę poczytałem ten wątek i chłopak zarobił już kilka razy lepszy % kapitału niż 90% userów tego forum. Stosując sztywno SL i TK nie był by wstanie osiągać takich wyników, więc MM jest dobre jak nie chcesz dużej stopy zwrotu a liczysz tylko na "jakieś tam zyski" bo mnie osobiście również nie zadawala 20% (w miesiąc bo w rok to bym wolał iść na etat... :) )

A to że ma hajs, hehe to chyba każdego boli bo jak ktoś straci 10% z rachunku to wielki żal, ale jeszcze większy jak Dambo straci swoje 100%

Trzymam kciuki Dambo i będę zaglądał dalej
o stary, weź dopisz że żartujesz bo on naprawdę w to uwierzy :d

Awatar użytkownika
dzikson
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: dzikson » 11 wrz 2019, 18:37

hehe :lol:
piszę całkiem serio i mam na to argumentację..
Zajrzałem tu może z 3 razy zanim nie szukałem czegoś na forum, i okazało się że wiele zagadnień jest w tym wątku. Tak czwartym razem zacząłem kartkować kolejne strony i okazuje się że jak ja zaczynałem z giełdą BTC i krypto on już wykręcał wyniki rzędu kilka tysiaków procent i sukcesywnie zjeżdżał do MC, nie było to 1 raz, ani też dwa, a kilka razy kręcił setki procent.
Jedynym błędem jest to że jak zarobi to nie wypłaca, do całej reszty nie mam nic.

Liczył ktoś może ile razy Dambo robił wpłaty i na jakie kwoty? Potem policzmy do jakich wyników dochodził.. Myślę że wyniki znacznie by się nie różniły bo gość który z 1 tys PLNów kręci 30 tys (gdzieś tam czytałem kilka stron jak userzy wręcz prosili go żeby wypłacił hajs) ma farta ale nie potrafi jeszcze z niego skorzystać.

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 11 wrz 2019, 18:58

Kolega jak widać prowokuje do dysputy bo już tysiące razy było wyjaśniane że każdy hazardzista z dostępem do dzwigni 1:2000 i ogromnej ilosci wolnej gotowki jest w stanie co jakis czas kręcić tysiące procent... Wystarczy się wstrzelić... i tak wlasnie mysli hazardzista. Pro wie ze mozna robic takie wyniki ale nie jednym strzalem a setkami np w pol roku. Generalnie zniżam się kilka poziomów niżej bo ponownie piszę w tym wątku ale moralność mi mówi by szybko dusić takie prowokacje w zarodku :)

Danbo z jawnych danych stracil prawie 200 tysiecy zl. jakos 188 tysięcy, kiedys z nudow sobie policzylem. Małpa grając na pałę też wykreci podobne wyniki z dziwgnią 1:2000 ale sek w tym ze to uczy zlych nawykow i jest tylko ułudą. Danbo będzie powtarzał tę samą mantrę aż do śmierci ''od 1000zł''l niczym Smeagol z Wladcy Pierścieni ''My precious''.

I daj se siana z jakimiś wymyślonymi argumentami bo temat od dawna do zamkniecia chyba ze jesteś trollem i czerpiesz energię z tragedii danbo ;)
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 11 wrz 2019, 19:54

Małpa wykręci lepsze wyniki niż człowiek. Wiecie dlaczego? Bo jedynym celem małpy jest wziąć nagrodę.

Awatar użytkownika
dzikson
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: dzikson » 11 wrz 2019, 21:06

Nieśmiertelny Trader pisze:
11 wrz 2019, 18:58
Kolega jak widać prowokuje do dysputy
Nie prowokuje ale od kilku lat zmagania każdego kto tu próbował odwieść Dambo od gry spełzł na niczym, tak więc po co próbować dalej?
każdy hazardzista z dostępem do dzwigni 1:2000 i ogromnej ilosci wolnej gotowki jest w stanie co jakis czas kręcić tysiące procent...
Zgodzę się, tak samo jak bez dostępu do gotówki przegrywając ostatniego dolara.
Wystarczy się wstrzelić...
haha :D wystarczy, ale jak często się udaje..
Pro wie ze mozna robic takie wyniki ale nie jednym strzalem a setkami np w pol roku.
Zgodzę się, ale to jest jak z zarabianiem na codzień. Zawsze ten co zarabia dużo bez wysiłku będzie złodziejem dla otoczenia które go nie zna, a ten co zarobi mniej lub choćby tyle samo ale nie ma czasu dla rodziny będzie gościem bo "ciężko pracował" całe życie..
Generalnie zniżam się kilka poziomów niżej bo ponownie piszę w tym wątku ale moralność mi mówi by szybko dusić takie prowokacje w zarodku :)
Myślę że z jakiegoś powodu tak dużo ludzi tu zagląda.
Danbo z jawnych danych stracil prawie 200 tysiecy zl. jakos 188 tysięcy, kiedys z nudow sobie policzylem.
Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy.. Chodzi mi o same wpłaty jakie poszły z kieszeni, bo ta kwota już się przewijała jakiś czas temu, tylko zastanawiam się czy nie jest w tych obliczeniach zawarta również kwota która została pomnożona i stracona.
Może Danbo by napisał mniejwięcej ile poszło wpłat (tak na oko) i suma kapitałów do jakich dochodził.
Małpa grając na pałę też wykreci podobne wyniki z dziwgnią 1:2000 ale sek w tym ze to uczy zlych nawykow i jest tylko ułudą. Danbo będzie powtarzał tę samą mantrę aż do śmierci ''od 1000zł''l niczym Smeagol z Wladcy Pierścieni ''My precious''.
Nie jest to wykluczone, sam chcę zrobić test na demo z rzutem monetą, tylko nie mogę się za to zabrać, i nie mam jeszcze ustalonych żadnych wytycznych jak TP czy SL, ale nie wiem czy to nie będzie się kłuciło już z losowością jaką planuję
I daj se siana z jakimiś wymyślonymi argumentami bo temat od dawna do zamkniecia chyba ze jesteś trollem i czerpiesz energię z tragedii danbo ;)
Trolem nie jestem, chyba nie te lata (lub się nie na tym nie znam), ale jak wyżej pisałem, dziesiątki osób ma zdanie że nie powinien grać, ale skoro 10 lat gadania nic nie daje to po co to ciągle powtarzać?
Ja chłopakowi życzę żeby w końcu przyciął tą bańkę czy nie wiem ile tam by chciał
ninjaproject pisze:
11 wrz 2019, 19:54
Małpa wykręci lepsze wyniki niż człowiek. Wiecie dlaczego? Bo jedynym celem małpy jest wziąć nagrodę.
Oraz dodatkowy argument na plus dla małpy, nie będzie grała za swoje to nią emocję nie będą targały :d

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 11 wrz 2019, 21:37

Myfxbook pokazuje total, czasem danbo mial konto w pln, czasem w euro a czasem w dolarach tak jak obecne. Liczylem wszystko po aktualnym kursie , tego jego 40 czy 50 kont, juz nie pamietam ale kilkadziesiąt. Co z tego jak miewal zyski gdy zaraz oddawal... to jak gra w rosyjską ruletkę raz za maxa 1:2000 wejdzie to ma ze 100 dolka 1000 dolka a iles tam razy mu nie wejdzie, z tym ze od nie gra od 100 dolka tylko zawsze za maxa... bez planu, bez niczego... Klasyczny przyklad hazardzisty.. Banki nie ugra w ten sposób. Wierz mi ze tym sposobem tego nie zrobi. Na banke trzeba zapracowac solidną pracą. Czasem idzie latwo tak jak piszesz, jak dobremu złodziejowi wszystko przychodzi lekko a czasem idzie ciezko i trzeba wypocić dupogodziny. W wiekszosci jednak idzie latwo ale by ''latwo zarobic banke'' musisz miec juz na starcie pierwszą banke ;) inaczej jak nie masz to skrupulatnie do przodu a banka bedzie ale nie na strzala a na kilkaset dobrych zagran, dokladnie przeanalizowanych i z planem do wejscia i wyjscia, reagowania na dany interwal.... Bez SL i bez TP, chyba ze jakies tam awaryjne SL na wypadek takich zachowan rynku ktorych bylo moze z 10 na przestrzeni 10 lat czyli jedno na rok wiec trzeba miec niezlego pecha by akurat na takie trafic i nie miec kryzysowego SL. Druga sprawa nikt kto zarabia nie trzyma tam calego hajsu tylko pare procent wiec nikt od tego nie zginie... Danbo a podejscie pro to w ogole dwa swiaty... Nawet nie chce mi sie rozpisywac w jakim banale myslowym jest wiekszosc napalonych traderow a raczej dawcow...

O boshe jak ja sie ciesze ze mam juz to za soba, troche jak przebrniecie przez X lat wkuwania od pierwszej klasy podstawowki po studia by powiedziec ze ''balety byly fajne'' ''ale dobrze ze to juz za mna'' ;) Jest tutaj kilka wartosciowych dziennikow. Lepiej zagladac tam ale ludzie wolą frustratów i miliony procent.... Tak jak z dobrymi filmami na youtube, cieawy kanal oglada 10 tysiecy ludzi a gdy laska opowiada o paznokciach albo kto kogo zdradzil to są miliony. Ludzie zawsze beda szli na latwizne, zawsze. Nieliczny zwyciężą ;)

No Mój ostatni wpis na tym forum aż do nastepnego widzimisię :)
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, 21:38 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 11 wrz 2019, 21:37

Maupy wogóle nie obchodzi kasa, tylko fakt, że jak wykona zadanie poprawnie to dostanie cukierek.

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| » 11 wrz 2019, 23:29

Ten wątek istnieje ponad 6 lat. Kiedyś Danbo wspominał że już 3 lata się bawi w inwestowanie. Daje to razem 9 lat. Średnio traci od 30-40tys zł rocznie. Wiem bo kiedyś liczyłem. Zresztą jak się zajrzy w aktualny myfxbook to idzie jak po sznurku na ponad 30k straty w tym roku więc utopił od 270 do 360tys zł. Wypłacanie nic by nie pomogło. Po prostu mniej by stracił. Przecież gdyby wypłacał to nigdy by nie doszedł do dużego wyniku bo przecież musi ustalić jakiś pułap po osiągnięciu którego będzie wypłacał. Po drugie musiałby do niego regularnie dochodzić a to mu się niestety nie udaje. Przez te całe 6 lat miał raptem 1 strzał na 50tys. Nawet gdyby swój złoty strzał wypłacił to i tak byłby na grubym minusie. NIGDY nie będzie zarabiał na forex i tyle. Może sobie chłopak wierzyć zaklinać że jeszcze nam wszystkim pokaże ale nie uda mu się. Trzeba wiedzieć kiedy przekraczasz granicę że się do czegoś nie nadajesz. Zakładanie 50-tego konta z tymi samymi zasadami kopiuj wklej 1% ryzyka na trade dokładam tylko do zyskownych bla bla bullshit bullshit bullshit to jest próba okłamywania siebie i nic więcej. Pierwszy trade który nie idzie po jego myśli i zasady lecą do śmieci. Albo jak troche dobrze idzie i zysk tygodniowy zamiast zakładane 20% jest 300% tłumaczy no na początek trochę ostrzej zacząłem ale jak dojde do 5, 10, 15tys to zmniejsze ryzyko. Za każdym razem te same teksty. W jego sukces wierzą tylko ludzie tak samo chorzy jak on.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 11 wrz 2019, 23:30

A czym jest dla małpy cukierek?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 12 wrz 2019, 00:58

meylo pisze:
11 wrz 2019, 23:30
A czym jest dla małpy cukierek?
Mniam-mniam!

ODPOWIEDZ