DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 07:42
krab29 pisze:
10 lip 2019, 19:24
To napiszę ci tak.............................
Ja do nikogo nie jestem wrogo nastawiony, staram się szanować wszystkich bez wyjątku i oczekuję tego samego od innych.
Jeżeli zadaję pytanie oczekuję prostej odpowiedzi (nawet takiej "nie bo nie", to też odpowiedź ), lub sorki ale nie mogę i wtedy ja staram się to uszanować.
Na posty troli , pseudotroli oraz innych tego rodzaju ekscentryków po prostu nie zwracam uwagi, dlatego pokazuję wykres bez komentarza,
jeżeli ktoś nie rozumie i chciałby wyjaśnienia nic nie stoi na przeszkodzie by tu napisał, nie mam nic do ukrycia dlatego pokazuję jakie można stosować strategie oraz metody.
Uważam że jeżeli się udzielasz na forum, to wypada pokazać wyniki swoich przemyśleń i zagrań oraz skomentować wykresy innych bez złośliwości .
Jeżeli wyniki to powinno być to konto demo by przez pomyłkę nie zdemolować konta realnego :!:
Pokazując swoją (lub inne) metodę (-y), pokazać statment konta przez okres przynajmniej miesięczny i nie chodzi o to by podać "na talerzu" wszystkie dane, lecz wymusić w pewnym sensie by przekręcił włącznik o nazwie :idea: "myślenie" .
Można wtedy poważnnie rozmawiać z taką osobą, by doradził opierając się o pokazywane wykresy lub komentarze , w innym wypadku to strata czasu.
Takie jest moje zdanie, można się z nim zgadzać lub nie :!:
Cblondyn pisze:
10 lip 2019, 21:31
Coś ci napisze...............
Sorry Tolmo że zaśmiecam ale musiałem to napisac :)
Jest OK :D nie zaśmiecasz
a taka dość dobitna wymiana poglądów jest IMO wskazana, jeżeli ktoś to zrozumie to znaczy że warto inwestować, jeżeli nie to dalej niech będzie "zarobiony po pachy" :!: :lol:
Tomasz196407 pisze:
10 lip 2019, 22:54
Tylko przeczytałem ...................
Mysle że Tolmo mi wybaczy a jak nie to niech zgłosi do admina o usuniecie .
Zyczen nie skaładam bo zyczenia to cos wyjatkowego i skałada sie z zyczliwosci anie z dochodzenia sie
Tomasz to że coś ci tu nie pasuje i nie chcesz uczestniczyć, to twój wybór masz do tego prawo :!:
nie rozumiem tylko to o adminie oraz (widocznie mój j.polski pozostał na poziomie z "lat mienionych),bo tego "anie z dochodzenia sie", kompletnie nie rozumiem
pozdrawiam i zielonych :564:
HTH AFK
skoro tylko tego nie rozumiesz to spiesze wyjasniać bo pozostałe słowa pisane P. Kraba rozumie ze sa w twoim poważaniu-:
-Mozesz zgłosic post do usuniecia do admina takim wykrzyknikiem u góry postu,
i to tyle
rzeczywiscie wogóle mi to tu nie pasuje beeeee :563:

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:15
skoro tylko tego nie rozumiesz to spiesze wyjasniać bo pozostałe słowa pisane P. Kraba rozumie ze sa w twoim poważaniu-:
-Mozesz zgłosic post do usuniecia do admina takim wykrzyknikiem u góry postu,
i to tyle
rzeczywiscie wogóle mi to tu nie pasuje beeeee :563:
Widzę że dalej się nie rozumiemy
nie rozumiem tego co napisałeś z dochodzenia sie :?: :?: kompletnie nie wiem o co chodzi po prostu nie rozumiem :!:
co do admina też nie pojmuję dlaczego mam zgłaszać do admina (a tak na marginesie o dziwo wiem jak to trzeba wykonać) :D
ps.uważam to pierwsze zdanie trochę nie na miejscu i nie ze względu na mnie
o ostatnim nie wspomnę 8)
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 08:28
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:15
skoro tylko tego nie rozumiesz to spiesze wyjasniać bo pozostałe słowa pisane P. Kraba rozumie ze sa w twoim poważaniu-:
-Mozesz zgłosic post do usuniecia do admina takim wykrzyknikiem u góry postu,
i to tyle
rzeczywiscie wogóle mi to tu nie pasuje beeeee :563:
Widzę że dalej się nie rozumiemy
nie rozumiem tego co napisałeś z dochodzenia sie :?: :?: kompletnie nie wiem o co chodzi po prostu nie rozumiem :!:
co do admina też nie pojmuję dlaczego mam zgłaszać do admina (a tak na marginesie o dziwo wiem jak to trzeba wykonać) :D
ps.uważam to pierwsze zdanie trochę nie na miejscu i nie ze względu na mnie
o ostatnim nie wspomnę 8)
Proponuje wiec przejscie na pw wytłumacze nawet w syryjskim jezyku jezeli bedziesz chciał,
bo dla mnie to proste jak drut a Ty chyba chcesz błyszczeć ale to nie ten wiek

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:35
Proponuje wiec przejscie na pw wytłumacze nawet w syryjskim jezyku jezeli bedziesz chciał,
bo dla mnie to proste jak drut a Ty chyba chcesz błyszczeć ale to nie ten wiek
syryjskiego akurat nie znam, nie mam nic do ukrycia
a błyskotki już dawno schowałem do szafy są nie są mi potrzebne do niczego
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 08:48
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:35
Proponuje wiec przejscie na pw wytłumacze nawet w syryjskim jezyku jezeli bedziesz chciał,
bo dla mnie to proste jak drut a Ty chyba chcesz błyszczeć ale to nie ten wiek
syryjskiego akurat nie znam, nie mam nic do ukrycia
a błyskotki już dawno schowałem do szafy są nie są mi potrzebne do niczego
Dobra ciągniemy dalej najwyzej dostane bana
SKORO wszystko rozumiesz to powiedz skad elementy mojego pogladu na rynek w poście który jest tu na tym watku ?
skoro wogóle sie nie udzielam tu
Na dt jak zauwazyłeś odpostowuje Twoje tez dla mnie"skomplikowane" posty i wykresy
ale nie wnikam, tak jak powiedziałem nie raz to jest forum i dyskusja jaknajbardziej jest tu użyteczna
Mało cos słyszałem ze zabiegasz o realistyczne podejscie do tematu i zabiegasz o wstawianie swoich statów
Ok rzeczywiscie widze Twoje pozycje tylko czy moge wiedziec ze weszłes w rynek w chwili postowania?
bo i to że wstawiasz po czasie jak i to ze bez przerwy nawiązujesz do statów
jest dla mnie błednym rozumowaniem czy ktos naprawde traci a ktos zyskuje
I mysle ze to jest proste akurat do zrozumienia i nie trzeba indywidualnych wycieczek robić do adwersarzy
To tyle mysle ze w miare po ludzku bo ichciałem w innych jezykach to zrobic wytłumaczyłem problem mojego postu
a jak nie rozumiesz to tez mysle przeżyje chyba eot nie masensu ciagnac tego beeeeeee
Ostatnio zmieniony 11 lip 2019, 09:03 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:53
Dobra............................................
ja nie mam nic do dodania nie chcesz lub nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie masz PW , oczywiście odpowiem
teraz niestety AFK
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 09:02
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:53
Dobra............................................
ja nie mam nic do dodania nie chcesz lub nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie masz PW , oczywiście odpowiem
teraz niestety AFK
no i bywaj

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 09:03
Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 09:02
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 08:53
Dobra............................................
ja nie mam nic do dodania nie chcesz lub nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie masz PW , oczywiście odpowiem
teraz niestety AFK
no i bywaj
Tomasz w czasie naszej tu na forum znajomości już trzy razy zadałem ci naprawdę proste pytanie, :!:
co znaczy dla Ciebie określenie które użyłeś :?: :?: :!:
zamiast po prostu odpowiedzieć i napisać co miałeś na myśli
zaczynasz używać imo nie etycznych chwytów poniżej pasa (ikon :563: )
Odpowiedź jednym, krótkim zdaniem może zamknąć temat i tym samym zakończyć rozmowę.
Warto jednak pamiętać o regułach, nie obrażajmy – rozmówcy, ani innych osób.
Dam Ci dobrą radę jeżeli chcesz ją usłyszeć:
Ludzie nie cierpią osób, które się wymądrzają, z takimi można porozmawiać raz, ale już kolejny raz jest bardzo męczący.
Kto lubi być pouczany?
To bardzo ważne , żeby nie pysznić się kiedy staramy się przekonać kogoś do swoich racji.
ważne jest, by każdy mógł się poczuć usatysfakcjonowany rozmową,
W rozmowach najważniejsza jest wspólna wymiana zdań, a nie przekonanie wszystkich do własnej opinii.
Dobrze jest więc mieć rację, i umieć ją przekazać , ale jeszcze ważniejsze jest by ci którzy słuchają lub czytają nie nastawili się do Ciebie wrogo i mieli później niechętny stosunek do prowadzenia kolejnych rozmów.
EOM EOT
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 12:20
Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 09:03
Tolmon_Nika pisze:
11 lip 2019, 09:02

ja nie mam nic do dodania nie chcesz lub nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie masz PW , oczywiście odpowiem
teraz niestety AFK
no i bywaj
Tomasz w czasie naszej tu na forum znajomości już trzy razy zadałem ci naprawdę proste pytanie, :!:
co znaczy dla Ciebie określenie które użyłeś :?: :?: :!:
zamiast po prostu odpowiedzieć i napisać co miałeś na myśli
zaczynasz używać imo nie etycznych chwytów poniżej pasa (ikon :563: )
Odpowiedź jednym, krótkim zdaniem może zamknąć temat i tym samym zakończyć rozmowę.
Warto jednak pamiętać o regułach, nie obrażajmy – rozmówcy, ani innych osób.
Dam Ci dobrą radę jeżeli chcesz ją usłyszeć:
Ludzie nie cierpią osób, które się wymądrzają, z takimi można porozmawiać raz, ale już kolejny raz jest bardzo męczący.
Kto lubi być pouczany?
To bardzo ważne , żeby nie pysznić się kiedy staramy się przekonać kogoś do swoich racji.
ważne jest, by każdy mógł się poczuć usatysfakcjonowany rozmową,
W rozmowach najważniejsza jest wspólna wymiana zdań, a nie przekonanie wszystkich do własnej opinii.
Dobrze jest więc mieć rację, i umieć ją przekazać , ale jeszcze ważniejsze jest by ci którzy słuchają lub czytają nie nastawili się do Ciebie wrogo i mieli później niechętny stosunek do prowadzenia kolejnych rozmów.
EOM EOT
Tolmo przeciez ty piszesz o sobie :D
wytłumaczyłem ci wszystko
nawet chciałem w innym jezyku bo tak tez sformułowałeś ze nie kumaty z j. tutejszego jestes
Konkretnie które te proste pytania ? nawet te z przeszłosci
a teraz cytat co było tez Powodem napisania postu z wczoraj, zreszta wszystko jest napisane w poscie wczorajszym
odpowiedziałes na ten post?
Skąd te słaowa Kraba ze fiksuje?
skad te słowa ze przekonałes mnie do s ?wrecz co innego pokazałem na swiecach (formacja swiecowa)
link do postu Kraba??
dax-prosta-metoda-t29676-1010.html#p948927
chcesz możemy eot-owac, eomowac
jak bedziesz dalej kontynuował dyspute a nie przejdziesz na pw
moge ciagnąc w nieskonczoność
a nie dopoki admin mnie nie usunie stąd to prawda

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Tomasz196407 pisze:
11 lip 2019, 12:27

Tolmo przeciez ty piszesz o sobie :D
wytłumaczyłem ci wszystko
nawet chciałem w innym jezyku bo tak tez sformułowałeś ze nie kumaty z j. tutejszego jestes
Konkretnie które te proste pytania ? nawet te z przeszłosci
a teraz cytat co było tez Powodem napisania postu z wczoraj, zreszta wszystko jest napisane w poscie wczorajszym
odpowiedziałes na ten post?
Skąd te słaowa Kraba ze fiksuje?
skad te słowa ze przekonałes mnie do s ?wrecz co innego pokazałem na swiecach (formacja swiecowa)

link do postu Kraba??
dax-prosta-metoda-t29676-1010.html#p948927
chcesz możemy eot-owac, eomowac
jak bedziesz dalej kontynuował dyspute a nie przejdziesz na pw
moge ciagnąc w nieskonczoność
a nie dopoki admin mnie nie usunie stąd to prawda

Mnie się pytasz, :?: :?: pytaj autora :!: :!: , jednak w innych żyjemy światach :!: :!:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ