Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: FreeWay » 25 cze 2019, 23:54

Nic nie zmieniaj , słyszałeś teorie o małpie nieskończonym czasie i maszynie do pisania, małpa wciskając losowo klawisze maszyny mając nieskończoną ilość czasu w końcu bezbłędnie napisze Hamleta , tobie kasa od wielu lat się nie kończy więc czystym przypadkiem ten 1 milion kiedyś zarobisz.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 26 cze 2019, 07:53

Przy tak szybkim ucinaniu zysków ma marne szanse na zarobienie czegokolwiek. Poza tym kiedy już ten milion zarobi jego całościowa strata może wynosić np. 2 miliony. Niech najpierw zacznie cokolwiek odrabiać i wypłacać, wtedy ma jakąś szansę.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 26 cze 2019, 09:52

FreeWay pisze:
25 cze 2019, 23:54
Nic nie zmieniaj , słyszałeś teorie o małpie nieskończonym czasie i maszynie do pisania, małpa wciskając losowo klawisze maszyny mając nieskończoną ilość czasu w końcu bezbłędnie napisze Hamleta , tobie kasa od wielu lat się nie kończy więc czystym przypadkiem ten 1 milion kiedyś zarobisz.
Jesteś tak samo "mondry" jak Danbo :d
A ten przykład z małpą to kompletnie idiotyczny ;)
Nie wiem czy na napisanie 1 strony wystarczył by czas powstania wszechświata ;)

Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: FreeWay » 26 cze 2019, 10:34

Zawrzyj dupe.

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 26 cze 2019, 12:51

utarło się to że grając prawdziwymi pieniędzmi na giełdzie szybciej się tego fachu nauczysz tylko że gdy tracisz systematycznie kasę z tygodnia na tydzień przez x lat to gdy się już czegoś nauczysz to masz w pi3$#$#$$@du do obrabiania i bardziej jesteś ze stresowany i sfrustrowany że musisz odrobić tą kasę a kto takie głupoty głosi, broker lubi takich. tak jak wpłać 100 000 pln na rachunek i graj tym 1% no może automat byłbym wstanie tak grać gdybyś tylko mu ustawień nie zmienił i gdyby cię nie kusiło aby to zrobić ale natura ludzka jest inna i broker puści reklamę w tv ze znanym aktorem i taki myśli że trzeba spróbować i to najlepiej od razu za prawdziwą kasę a to nic że cena manipulowana bo podejrzewam że nawet się nie kapnie no chyba że ktoś mu o tym napiszę i ma brak jakichkolwiek umiejętności z tym związane

z tą kasą jaką miałeś i cię wczoraj wycięło to raz za duża pozycja była a dwa to duże pozycję dokładałeś do straty. danbo gdzie byłby r.z albo pan mućka gdyby tak się ładował w rynek jak ty najprawdopodobniej nie wiedział byś o ich istnieniu no trochę trzeba pomyśleć to taki biznes jest aby umieć wnioski jakieś wyciągnąć z dotychczasowej gry a CI CO CIĘ KLEPIĄ PO PLECACH ŻE CI SIĘ UDA NIC NIE ZMIENIAJĄC TO BLIŻSI SĄ TEGO ABY CI DAĆ ŁOPATĘ DO KOPANIA GROBU ALBO NAWET JUŻ SAMI DLA CIEBIE DOŁEK ZACZYNAJĄ POMAŁU KOPAĆ , bo tracą albo nie mają co tracić bo brak kasy na zasilenie konta no to lepiej się poczuję jak tu wejdę i go pod motywuję to może i więcej straci a ja poczuję się lepiej tylko i wyłącznie dla tego

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 26 cze 2019, 13:49

nemoofx pisze:
26 cze 2019, 12:51
danbo gdzie byłby r.z albo pan mućka
Myśle, że wspomniane osoby mogły by sie poczuć urażone, że przyrównujesz je do Danbo. Bo ja byłbym na pewno ;)

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 26 cze 2019, 14:07

no może;) tak dla przykładu napisałem tylko, ale i tak każdy wie, że sporo ich dzieli od próby inwestowania przez danbo a nimi

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 26 cze 2019, 15:14

Tam jest taka rubryka "Probability of loss".
U danbo86 pokazuje twardo 99,9%.
Na takiego konia, ta ja w ciemno stawiam.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 09 lip 2019, 21:19

Dzień dobry,

Z kilku ostatnich spalonych depozytów, zostało 55USD.

Myfxbook juz działa, bo ostatnio coś się nie aktualizował.

Nastawiony jestem na wzrosty na GBP/Usd i takie pozycje zawieram.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 09 lip 2019, 22:06

hmmm otworzyłem dziś longa na kablu i tak sobie mowie... zajrzę po urlopie na nawigatora i patrzę... niestety też masz longi i to na maxa przelewarowane więc na 100% zejdą jeszcze niżej. Niby kabel musiałby spaść 10% by mnie wyciąć, u ciebie pewnie jakieś 0,1% ale i tak mimo to zacząłem się obawiać że wejdę na stratę więc czuje ze trzeba zamknąć i ustawić buy stopa niżej. Niech Cię danbo, nie lubie gdy mamy taką samą pozycję a Ty masz ją na maxa przelewarowną. Gdybyś tam miał z 0,01 lota to bym zostawił a tak kuźwa mam dilema :/
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

ODPOWIEDZ