Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 30 maja 2019, 19:51

Danbo na lewarze 1:500 nie można tak grać. Zobacz z jaką szybkością palisz kolejne depozyty. To jest lewar hazardowy i jak juz koniecznie musisz tak grać, to do licha daj sobie jakąś szansę. Na takim lewarze można grać tylko w jeden sposób, w sposób hazardowy. Bierzesz małą kasę i walisz all in. Uda się , to szybko zabierasz zysk i w nogi, będziesz miał amunicję na kolejne strzały. Nie uda się to też spoko, odpalasz następne depo. Wierz mi, przy pewnym sprycie można tak przytulić niezły grosz. Tylko jedna podstawowa zasada, nie wolno grać przeciwko sile. Jak walą z powerem w dół, to pakujesz im szorty, żadnego łapania dołków, bo przy takim lewarze zawsze pourywa paluszki. I analogicznie jak walą do góry to żadnego szorcenia. A to jest całkowicie sprzeczne z Twoim dotychczasowym podejściem. I żadnego mieszania, zajmujesz pozycję i już jej nie dotykasz. Ręce pod dupę i czekasz na werdykt. Wawrzyn lub śmierć. To jest jedyny sposób, gdzie możesz mieć cień szansy. Ja wiem, że Ciebie interesują tylko miliony, ale żeby o nich myśleć musisz najpierw przerwać ten cholerny zaklęty krąg w którym jesteś od pięciu lat.

Awatar użytkownika
e.mordulec.fx
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: e.mordulec.fx » 31 maja 2019, 08:04

Jemu te wszystkie rady są nie potrzebne, on to wszystko wie. Pytanie jest jedno, czy to jego ostatnie pieniądze? Czy to kosztem innych osób? Jeśli tak to szybko do psychologa albo do kościoła.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 31 maja 2019, 14:19

e.mordulec.fx pisze:
31 maja 2019, 08:04
Jemu te wszystkie rady są nie potrzebne, on to wszystko wie. Pytanie jest jedno, czy to jego ostatnie pieniądze? Czy to kosztem innych osób? Jeśli tak to szybko do psychologa albo do kościoła.
a kościół to niby w czym miałby mu pomóc?

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: quapi » 31 maja 2019, 15:41

fx-technik pisze:
30 maja 2019, 11:35

Powtarzanie w kółko tych samych błędów tylko utrwala te same zachowania.
Robiąc tak, jak robisz, jedyne czego się uczysz (tzn. uczysz swój mózg) jak tracić.
I jesteś w tym coraz lepszy.
O to to to!
Wpadam na to form raz na dwa lata, gdy czegoś potrzebuję i to jest jedyny wątek niezmienny, taki pewny punkt odniesienia, jak głaz na polu.
Danbo - pozwolę sobie jedną małą radę - w związku z tym co napisał Dadas powyżej - jest metoda na szybkie pozbycie się złych nawyków czy przekonań. Trochę ezoteryczna, ale u mnie działa. Zresztą, nie tylko u mnie, są tysiące wiarygodnych i nie- świadectw. Szybko i bez skórzanej kozetki psychoanala.
Poczytaj sobie o tappingu czyli EFT.

pozdrawiam, wpadnę tu za tydzień a potem, jak zwykle, za rok. Może Ci się polepszy.
The irresistible force met the immovable object

gadam
Uczestnik
Uczestnik

Nieprzeczytany post autor: gadam » 31 maja 2019, 22:27

fx-technik pisze:
....
Robiąc tak, jak robisz, jedyne czego się uczysz (tzn. uczysz swój mózg) jak tracić.
no jak śmiesz...Ty zarabiasz Dadas, tak?
Obrazek

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 31 maja 2019, 22:34

gadam pisze:
31 maja 2019, 22:27
fx-technik pisze:
....
Obrazek
Tak.

PS. Ponadto nie rozumiem co takiego ja "śmiem"???
Jest rzeczą normalną, że powtarzając uczymy się tego, co powtarzamy.
W ten sposób "rodzą" się mistrzowie we wszystkich dziedzinach.
Poprzez powtarzanie stają się coraz lepsi, sprawniejsi i nabywają automatyzmu, tzw. np. pamięci mięśniowej.
Gdyby np. sportowiec powtarzał wciąż jakiś błędny technicznie ruch, to by nigdy nie osiągnął wyniku.
Tak samo jest z mózgiem, który się uczy np. czynności i potem je powtarza, podświadomie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 01 cze 2019, 10:29

Zapodam proste analogie do tego, jak traduje danbo86:
1. Boks:
Gdyby danbo86 tak zachowywał się na ringu, to by oznaczało, że zawsze gdy przeciwnik wyprowadza cios na szczękę danbo86, to danbo86 opuszcza gardę i do tego nie ma możliwości uniku, czyli nokaut za każdym ciosem.
2. Kierowanie samochodem:
Danbo86 jedzie bez hamulców, i używa jedynie pedału przyspieszenia, czyli o rychłą tragedię nietrudno.
3. Biegi:
Danbo86 uparł się, że będzie biegał pod prąd na bieżni Formula1 w trakcie wyścigów.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

grzegrzyw
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw » 01 cze 2019, 14:55

gadam pisze:
31 maja 2019, 22:27
fx-technik pisze:
....
Obrazek
Nawet gdyby Dadas nie zarabiał, to i tak miałby prawo się wypowiadać, po to jest forum, by wymieniać poglądy, a zagrania danbo86 moim zdaniem wołają o "pomstę do nieba".
fx-technik pisze:
01 cze 2019, 10:29
1. Boks:
Gdyby danbo86 tak zachowywał się na ringu, to by oznaczało, że zawsze gdy przeciwnik wyprowadza cios na szczękę danbo86, to danbo86 opuszcza gardę i do tego nie ma możliwości uniku, czyli nokaut za każdym ciosem.
Danbo86 jedzie bez hamulców, i używa jedynie pedału przyspieszenia, czyli o rychłą tragedię nietrudno.
3. Biegi:
Danbo86 uparł się, że będzie biegał pod prąd na bieżni Formula1 w trakcie wyścigów.
Świetne porównania!

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 01 cze 2019, 17:15

fx-technik pisze:
01 cze 2019, 10:29
1. Boks:
3. Biegi:
jego gra to celowe wskakiwanie pod rozpędzony pociąg z nadzieją że nic mu się nie stanie i tyle

Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: FreeWay » 21 cze 2019, 21:36

Danbo będziesz jeszcze grał te swoje runy.... ? wyszedł upgrade tej metody https://www.youtube.com/watch?v=NWISPQOT81Q :)

ODPOWIEDZ