Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: freakout » 15 maja 2019, 23:00

danbo86 pisze:
15 maja 2019, 20:40
freakout pisze:
07 maja 2019, 17:39
jednak odpuszczam sobie fx, przynajmniej na jakiś czas :) chyba za głupi jestem na ten cyrk - nie widzę na wykresach absolutnie nic, po 8 latach prób jest to dla mnie jeszcze czarniejsza magia niż kiedykolwiek wcześniej...

dzięki wszystkim za rady udzielone w tym wątku, see you ;)
Poddałeś sie, umoczyłeś, marnowałeś kase na fx to sam siebie najpierw zacznij tępić i nabij sobie rozumu do głowy,

Nara
nic nie marnowałem (no może poza 2-3 godzinami dziennie, które były przeznaczone na trading) bo grałem na demo w przeciwieństwie do Ciebie :) widzisz, człowiek rozumny nie przewala realnej kasy i nie robi z siebie pośmiewiska na forum tak jak Ty, pisząc o milionach po codziennej wpłacie nowego depo, które wyparowuje po kilku trejdach ;) to jest tak śmieszne, komiczne i nielogiczne, że raczej nie będzie tu już dziennika który zdoła to przebić - ten osiągnął dno dna

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 16 maja 2019, 09:44

freakout pisze:
15 maja 2019, 23:00
danbo86 pisze:
15 maja 2019, 20:40
freakout pisze:
07 maja 2019, 17:39
jednak odpuszczam sobie fx, przynajmniej na jakiś czas :) chyba za głupi jestem na ten cyrk - nie widzę na wykresach absolutnie nic, po 8 latach prób jest to dla mnie jeszcze czarniejsza magia niż kiedykolwiek wcześniej...

dzięki wszystkim za rady udzielone w tym wątku, see you ;)
Poddałeś sie, umoczyłeś, marnowałeś kase na fx to sam siebie najpierw zacznij tępić i nabij sobie rozumu do głowy,

Nara
nic nie marnowałem (no może poza 2-3 godzinami dziennie, które były przeznaczone na trading) bo grałem na demo w przeciwieństwie do Ciebie :) widzisz, człowiek rozumny nie przewala realnej kasy i nie robi z siebie pośmiewiska na forum tak jak Ty, pisząc o milionach po codziennej wpłacie nowego depo, które wyparowuje po kilku trejdach ;) to jest tak śmieszne, komiczne i nielogiczne, że raczej nie będzie tu już dziennika który zdoła to przebić - ten osiągnął dno dna
Teraz freakout ma moc, ponieważ ma jaja się przed sobą przyznać, że nie umie zarabiać na tradingu, i teraz może z tym zrobić co zechce.
Ty, danbo86 nie masz takich jaj i nigdy nie przyznasz przed samym sobą, że jesteś cienias i nie umiesz tego zrobić, więc nigdy nie zarobisz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 16 maja 2019, 11:07

Kto się poddaje, Ten nie ma żadnej już szansy,

Ja się nie poddaję i mam gdzieś co Wy tam napiszcie odnośnie moich szans, ja wiem swoje i wiem na co mnie stać. Koniec kropka.
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
Nendo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Nendo » 16 maja 2019, 11:24

Teraz rozumiem,
potrzebujesz widowni dla swojego nieuchronnego sukcesu ...
No edge, no trade, however long it takes

nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 16 maja 2019, 14:39

danbo86 pisze:
16 maja 2019, 11:07

Ja się nie poddaję i mam gdzieś co Wy tam napiszcie odnośnie moich szans, ja wiem swoje i wiem na co mnie stać. Koniec kropka.
W naszej sekcji był bardzo utalentowany i świetnie zapowiadający się dżudoka, który postanowił sobie, że nigdy nie podda walki, bo to jest wielki dyshonor. I na jednych zawodach zostawił gdzieś głupio rękę i dużo słabszy od niego przeciwnik wyciągnął mu dźwignię. Ale on ani myślał się poddawać. I zanim sędzia zdążył przerwać walkę i zanim ból zmusił go do odklepania było już po łokciu i po karierze. Danbo, w tym sporcie ośli upór to trszkę za mało. Trzeba mieć coś co nazywają EDGE, czyli przewage która sprawi, że inni gracze, a przede wszystkim broker złożą się na twoje miliony. Jeżeli masz taka przewagę, to ona jest bardzo głęboko ukryta. Metod żadnych nie rozwijasz i grasz na tak zwanego czuja. Dyscyplina i konsekwencja to jeden wielki dramat. Piszesz dziwne teksty o zarządzaniu ryzykiem i 1% na transakcję a za pięc minut pasz już wykorzystane depo przy lewarze 1:500. Jak tylko przypadkiem coś przytulisz to ogarnia Cię syndrom boga i za chwilke wszystko oddajesz. Jesteś zarozumiały i bardzo zadufany w sobie, to w tym sporcie duży problem. Nie obraź się, ale Twoja inteligencja traderska na kolana nie rzuca. A żeby coś z rynku zabrać trzeba się nieźle nagłówkować, a z tym masz trochę problem. Reasumując, jeżeli w Twoim tradingu nie zajdą daleko idące zmiany, to będziesz cały czas dopłacał. I to, że będzxisz krzyczał ja wam jeszcze pokażę nic tu nie zmieni.

Awatar użytkownika
Nendo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Nendo » 16 maja 2019, 16:16

Swietna opowieść, ja mam inną nie mniej ciekawą... (pewnie wszyscy ją znają)
Icek modlił się do PANA o wygraną w lotto bo ma tyle dzieci i jakby głodują...
I tak każdego dnia wznosił takie modlitwy, aż kiedyś walnęło piorunem z nieba, i ukazał się Ickowi PAN i zagrzmiał, Icek daj mi do cholery szansę i zagraj choś raz w to cholerne Lotto ...
No edge, no trade, however long it takes

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 16 maja 2019, 16:19

danbo86 pisze:

To, co zrobił freakout to nie jest poddanie się, tylko otrzeźwienie, uwolnienie.
Nie na darmo jest powiedzenie, że "prawda uczyni cię wolnym".
Prawda i akceptacja tej prawdy.
Kolega freakout, akceptując prawdę o sobie ma teraz wolny wybór i może zadecydować
świadomie co zrobi i jak to zrobi, jeżeli będzie chciał tradować.
Ty, danbo86 jesteś pod presją przymusu, którego sam sobie narzucasz.
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 16 maja 2019, 17:05

danbo86 pisze:

Ciebie jedynie stać na wpłatę kolejnego depo i puszczenie go z dymem w kilka godzin - nie masz absolutnie żadnych umiejętności jeśli chodzi o trading, przez te kilka lat nie nauczyłeś się niczego co jest absolutnie zdumiewające i bardzo dużo o Tobie mówi, i tak naprawdę żyjesz tylko złudzeniami, że kiedyś trafisz złoty strzał i odrobisz to co w kretyński sposób uwaliłeś :) taka jest prawda i nic tego nie zmieni - o szansach na jakiś zwrot można byłoby mówić gdyby cokolwiek się tu zmieniało, a tak to kiedyś zabraknie Ci w końcu kasy i skończy się forexowe eldorado

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 16 maja 2019, 17:28

Kopledze danbo86 nie trafi się złoty strzał, ponieważ wtedy, gdy cena mocno trenduje, to
on się patrzy jak mu topnieje konto.

Awatar użytkownika
e.mordulec.fx
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: e.mordulec.fx » 17 maja 2019, 08:24

Pierwszy raz spojrzałem na temat, przescrolowałem na szybko i ogólnie facet albo robi sobie żarty albo ma nie równo pod sufitem.
Raz mówi o jakimś zarządzaniu kapitałem ryzykiem, a za chwile nic z tego nie stosuje w grze. Rozumiem raz, dwa, ale 1000 razy to samo?
Świrowanie. Jeszcze pokazywać to światu przez tyle lat ?
Można na to patrzeć z politowaniem i to wszystko.
Na pewno nie jest to trading.
Ktoś tam napisał, że można tu zobaczyć swoje odbicie, z całym szacunkiem. Nikt zdrowy psychicznie nie zobaczy tu swojego odbicia, w swojej grze.
Obrazek

ODPOWIEDZ