Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 15 maja 2019, 14:32

moim zdaniem grając w taki sposób jak dotychczas nie ma nawet szansy teoretyczej. Ale gdyby zdarzyło się mały cud i gdyby nauczył się wypłacać zyski to uważam, że jakies teoretyczne szanse by sie pojawiły. A na pewno by się przynajmniej dobrze bawił. Ale to wymaga pewnego sprytu, nie wiem jak z tym jest u kolegi. Ja kiedyś bawiłem się tak na lewarze 1:100, miałem dwa takie rachunki przeznaczone na na straty, na jednym było jakoś słabo, ale na drugim całkiem całkiem. No i zabawa naprzwdę była przednia.

Awatar użytkownika
Nendo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Nendo » 15 maja 2019, 15:11

Nieudaczniku,
NIE MA MAŁYCH CUDÓW. Albo jest CUD albo nie ma...
Poza tym sam mówisz że dla zabawy... a DANBO chce na tym zbudwać swoją przyszłość finansową... to nie jest zabawa :shock:
No edge, no trade, however long it takes

Awatar użytkownika
Żniwiarz pipsów
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Żniwiarz pipsów » 15 maja 2019, 15:24

freakout pisze:
15 maja 2019, 01:00
apeluję do moderacji/administracji o zamknięcie tego wątku lub przeniesienie go do kosza - nie da się na to patrzeć i nie ma jak sobie tego zablokować, a krew w człowieku się gotuje jak patrzy na ten cyrk... ileż można - ponad 500 stron nic nie wartego bełkotu, zero jakiejkolwiek merytoryki, więc po co to jeszcze tu wisi?
Podstawowe pytanie- Po jaką cholerę tu wchodzisz i czytasz? Ktoś Cie do tego zmusza? Za twoje pieniądze gra że go atakujesz?

freakout pisze:
15 maja 2019, 08:11
najlepszą nauką będzie dla niego utrata wszystkich pieniędzy, bo widać że on tej kasy nie szanuje - normalny człowiek nie przewaliłby 200-300 tysięcy w 5 lat w tak debilny sposób, a tyle właśnie wychodzi jak się na szybko podliczy jego myfxbooki... jak mu bieda zajrzy do dupy to zmądrzeje
Volenti non fit iniuria (łac. chcącemu nie dzieje się krzywda) Dla mnie może nawet milion wrzucić do ogniska. Jego pieniądze i robi z nimi co chce.
Normalny człowiek by też nie śledził namiętnie dziennika który mu się nie podoba tylko po to by wylewać swoją frustracje na autora tego dziennika. Według mnie żal Ci dupę ściska że Danbo miał te 300 tys zł które wyrzucił w błoto na forexie. Pewnie pracujesz za 3 tys. zł albo i mniej i w głowie Ci się nie mieści że od tak można beztrosko przep***dalać kilka tys. miesięcznie. Jego pieniądze, i dopóki nie łamie prawa może z nimi zrobić co chce.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 15 maja 2019, 17:37

Żniwiarz pipsów pisze:
15 maja 2019, 15:24
freakout pisze:
apeluję do moderacji/administracji o zamknięcie tego wątku lub przeniesienie go do kosza - nie da się na to patrzeć i nie ma jak sobie tego zablokować, a krew w człowieku się gotuje jak patrzy na ten cyrk... ileż można - ponad 500 stron nic nie wartego bełkotu, zero jakiejkolwiek merytoryki, więc po co to jeszcze tu wisi?
Podstawowe pytanie- Po jaką cholerę tu wchodzisz i czytasz? Ktoś Cie do tego zmusza? Za twoje pieniądze gra że go atakujesz?

freakout pisze:
15 maja 2019, 08:11
najlepszą nauką będzie dla niego utrata wszystkich pieniędzy, bo widać że on tej kasy nie szanuje - normalny człowiek nie przewaliłby 200-300 tysięcy w 5 lat w tak debilny sposób, a tyle właśnie wychodzi jak się na szybko podliczy jego myfxbooki... jak mu bieda zajrzy do dupy to zmądrzeje
Volenti non fit iniuria (łac. chcącemu nie dzieje się krzywda) Dla mnie może nawet milion wrzucić do ogniska. Jego pieniądze i robi z nimi co chce.
Normalny człowiek by też nie śledził namiętnie dziennika który mu się nie podoba tylko po to by wylewać swoją frustracje na autora tego dziennika. Według mnie żal Ci dupę ściska że Danbo miał te 300 tys zł które wyrzucił w błoto na forexie. Pewnie pracujesz za 3 tys. zł albo i mniej i w głowie Ci się nie mieści że od tak można beztrosko przep***dalać kilka tys. miesięcznie. Jego pieniądze, i dopóki nie łamie prawa może z nimi zrobić co chce.
nie pracuję na etacie i nic mi nie ściska dupy - zwyczajnie razi mnie ludzki debilizm, tym bardziej gdy wchodzę do działu z dziennikami i wyświetla mi się ten oto cyrk, mimo że nie chcę go widzieć ;) niech ktoś z adminów/modów doda możliwość blokowania sobie poszczególnych wątków tak żeby były one niewidoczne i będzie ok - do tego czasu na głupotę będę reagować tak jak dotychczas

Awatar użytkownika
Żniwiarz pipsów
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Żniwiarz pipsów » 15 maja 2019, 17:54

freakout pisze:
nie pracuję na etacie i nic mi nie ściska dupy - zwyczajnie razi mnie ludzki debilizm, tym bardziej gdy wchodzę do działu z dziennikami i wyświetla mi się ten oto cyrk, mimo że nie chcę go widzieć ;) niech ktoś z adminów/modów doda możliwość blokowania sobie poszczególnych wątków tak żeby były one niewidoczne i będzie ok - do tego czasu na głupotę będę reagować tak jak dotychczas
Co Ci się wyświetla? Przecież jak klikasz zakładkę z dziennikami to widzisz tylko tytuły. Nie chcesz widzieć a wchodzisz tam i czytasz :d

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 15 maja 2019, 18:45

Morawieckiemu się wyświetla c-l,p-ł,z-k i Kaczyńskiemu a to już za wiele później są cyrki wam wszystkim chyba tu śmigło urwało kto może i ma czym niech zacznie myśleć :569:

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 15 maja 2019, 20:24

Żniwiarz pipsów pisze:
15 maja 2019, 17:54
freakout pisze:
Co Ci się wyświetla? Przecież jak klikasz zakładkę z dziennikami to widzisz tylko tytuły. Nie chcesz widzieć a wchodzisz tam i czytasz :d
wchodzę bo widzę ten wątek - gdyby go nie było to bym nie wchodził, proste ;) a marnotrawienie pieniędzy trzeba tępić i nabić ludziom trochę rozumu do głowy

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 15 maja 2019, 20:40

freakout pisze:
07 maja 2019, 17:39
jednak odpuszczam sobie fx, przynajmniej na jakiś czas :) chyba za głupi jestem na ten cyrk - nie widzę na wykresach absolutnie nic, po 8 latach prób jest to dla mnie jeszcze czarniejsza magia niż kiedykolwiek wcześniej...

dzięki wszystkim za rady udzielone w tym wątku, see you ;)
Poddałeś sie, umoczyłeś, marnowałeś kase na fx to sam siebie najpierw zacznij tępić i nabij sobie rozumu do głowy,

Nara
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
Nieśmiertelny Trader
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader » 15 maja 2019, 22:35

Do autora tematu który olewa wszystko co się do niego pisze. Wyobrażasz sobie gre na dzwigni 1:30 u polskiego brokera? Czy jest to dla ciebe straszne, nudne i pozbawione emocji? Pytam czy chcialbys w koncu zaczcac zarabiac czy wolisz tracic? 1:30= zarabianie, 1:500 = tracenie. Co wybierasz? pisżę o polskim poniewaz nie mialbys mozliwosci pod wplywem emocji zwiekszyc dzwigni.

BTW. Sukcesz jest nudny i pozbawiony emocji. Ludzie którzy tkwią w sukcesie są bardzo rozluźnieni i wszystko płynie gładko, myśli są pewne i niczym nie zmącone. Rozumiesz? Dzwignia 1:500 = spięte ciało, umysł, negatywne myśli, hustawka nastrojów. Dzwignia 1:30 = gibkość i swoboda, rześkość decyzji itd ale jednocześnie też może być nudno i bez emocji, adrenaliny. Ludzie sukcesu właśnie tacy są, chłodni w osądach. Więc jesli chcesz zaczac zarabiac to wyjscie wydaje sie jasne. Pytanie czy faktycznie jestes tutaj po to by zarabiac czy po to by zaspokajac swoje potrzeby emocjonalne ?

Fajnie jakbys odpowiedzial.
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

RAMZIFX
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: RAMZIFX » 15 maja 2019, 22:57

Jeden przejebie na forexie drugi kupi auto I rozbije, trzscu utopi u dewelopera, roznie moze byc. Ja sie nauczylem z forexa tyle ze nim w cokolwiek wloze kase musze umiec to robic I uczyc sie jak najmniejszym kosztem finansowym I psychicsnym. kase trzeba szanowac. Ja np nawet w pokera nie gram ze znajomymi, gdzie sie wchodzi po 10 zl... nie umiem wiec niegram, bo przegram.

ODPOWIEDZ