Oszuszci - TRADER5000

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Arturrr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2019, 09:14

Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: Arturrr »

Dzień Dobry.
Chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Trade 5000 i panem Sergiuszem Wiśniewskim. Kiedy zadecydowałem o wypłacie środków usłyszałem odpowiedź : "niema mowy". Wcześniej od tygodnia mnie namawiał, żebym wziął chwilówkę i wpłacił 1000 euro to mi pokarze jak sie zarabia - kiedy zadecydowałem o wypłacie uruchomił takie inwestycje, że straciłem ponad 300 euro i zostało mi 53 - a prowizja za wypłacenie 53 euro to 40 !!! euro

Trade5000 - to złodziejska bandycka firma !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Firma ta jest już na liście ostrzeżeń KNF:
https://forexclub.pl/trade5000-lista-ostrzezen-knf/

To znaczy, że złożony został już wniosek do prokuratury...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Oni mówią ,że nie ma mowy a nie, że niema mowy.

Nieśmiertelny Trader

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Wydawać by się mogło że świadomość o rynku jest już w Polsce na prawdę duża ale jak widać... nie. Powinni zakazać chwilówek, z tego co wiem tam procent odsetek jest ogromny.

Nigdy nie graj pieniędzmi których nie możesz stracić ;)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Świadomość o rynku? "spekulanci to złodzieje" - tyle w sprawie świadomości, zbudowanej za czasów wczesnego PRL, i nieustannie powielanej. Jak mieszkałem za granicą sypnąłem się koledze - prostemu robolowi, że zajmuję się giełdą. Znał temat bardzo ogólnie, ale chociaż pobieżnie rozumiał o co kaman, choćby dlatego, że on się urodził w kapitalistycznej tradycji. I rozumiał, że to ponoszenie ryzyka, rozumiał skalę jaką mierzyć to ryzyko i ewentualne zyski. A był prostym rybakiem, tyle że od notowań giełdowych zależało ile zarobi na złowionych rybach. I umiał kalkulować własne ryzyko - kiedy wypłynąć w morze, a kiedy nie opłaca się wstawać z baby. Świadomość rynku w kraju w którym "państwo daje", określa ile masz zarabiać, lub czy wolno wyciąć ci własne drzewo albo sprzedać własną ziemię??? :509:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ewa78
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 10:37

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: ewa78 »

Witam, również zostałam oszukana, natrafiłam na reklamę w internecie, założyłam konto i wpłaciłam depozyt zapewniana, że mogę wypłacić w każdej chwili i ups.. ! Nagle brak kontaktu , teraz nie mogę sie dodzwonić w ogóle. Piszą mi że warunkiem wypłaty depozytu jest kontakt z analitykiem , ten ma mnie gdzies - nie dzwoni, ani ja nie mogę do niego zadzwonić. Czy ktoś może mi pomóc jak odzyskać pieniądze ?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

brać chwilówkę na FX? hahahhahah to już lepiej do kasyna. przynajmniej drinki dają

Satherland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:09

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: Satherland »

Też dałem się wyrobić.. cwana Diana Grot niby specjalista, wyssała wszystko ze mnie jak mogła A mówiła że w krótkim czasie będę jej dziękować i takiego ch... miałem opcje wyplacic 150e odrazu blokowala wypłate. Miała mi pomóc wzięła po otwierała tranzakcje tzw szybkie ze strata abym jak najszybciej je utracił. Przestrzegam.!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Satherland pisze:
30 maja 2019, 17:12
Też dałem się wyrobić.. cwana Diana Grot niby specjalista, wyssała wszystko ze mnie jak mogła A mówiła że w krótkim czasie będę jej dziękować i takiego ch... miałem opcje wyplacic 150e odrazu blokowala wypłate. Miała mi pomóc wzięła po otwierała tranzakcje tzw szybkie ze strata abym jak najszybciej je utracił. Przestrzegam.!
Ludzie!
Żaden normalny broker nie daje porad w co i jak masz inwestować!!!
Jeżeli taki "opiekun klienta" mówi wam, co macie robić i jeszcze wam mówi, że "nie będziecie żałować", to
z góry jest wiadome, że to jest oszust!!!
Czy ty, zapisując się do brokera zamówiłeś poradę inwestycyjną???
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Oszuszci - TRADER5000

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

dokładnie tak jak pisze fx technik! ale żeby to wiedzieć trzeba się zainteresować tematem

ODPOWIEDZ